Kokteilis
Baudi

VIDEO: noskaidrota oktobra Latvijas sirdsdziesma0

Publicitātes foto

Oktobrī skatītāju vērtējumā “Latvijas sirdsdziesma” ir “Rumbas kvarteta” pavasarīgā dziesma “Logā līkst ceriņi zili”. “Ir oktobris, bet dziesma par ceriņiem ir cerība, ka atkal būs foršs pavasaris,” smaidot teic Artis Šimpermanis. Skatītāju vērtējumā 2. vieta ir “Zeļļu” dziesmai “Kā rāma upe”, 3. vietā – Lienes un Helmuta dziesma “Tu nāci pretī man”.

Par dziesmas izvēli Artis smaidot stāsta: “Patiesībā šī dziesma jau labu laiku bija mūsu pūrā. Tā tika dziedāta arī manā ģimenē. Šis ir patiesi skaists valsis, un šī gada sākumā izdomājām to ierakstīt studijā, jo bija nepieciešama dziesma “Latvijas sirdsdziesmas” fināla iesildošajam koncertam Lielvārdē. Ņemot vērā atsauksmes no klausītājiem, kuri šo dziesmu dzirdēja Lielvārdē, nolēmām “Logā līkst ceriņi zili” iesniegt jaunajā aptaujas sezonā.”

Rudens ir ražas laiks, droši vien arī “Rumbas kvartetam”. Par paveikto un iecerēto Artis stāsta:

“Šis gads “Rumbas kvartetam” bija ļoti ražīgs – daudz uzstāšanos un pasākumu! Aizceļojām arī līdz Kanādai, kur Toronto divās nedēļās sniedzām piecus priekšnesumus. Brīnišķīgi cilvēki, jauni draugi un lieliskas emocijas. Šogad guvām lielisku pieredzi, piedaloties koncertizrādēs “Reiz klusā vakarā” ar brīnišķīgām aktrisēm – Inesi Ramuti, Regīnu Devīti un Indru Burkovsku.

Saistītie raksti

Gada sākumā bija plāns strādāt pie jauna studijas albuma, bet laika ir tik, cik ir, un nolēmām neko nesasteigt, jo vēlamies nākamo albumu radīt vēl skanīgāku un muzikāli vēl augstvērtīgāku nekā iepriekšējos. Tā jau arī sanāks, ka šis nozīmīgākais plāns būs radīt jaunu studijas albumu, protams, paralēli piedaloties dažādos muzikālos un saviesīgos pasākumos.”

Nav noslēpums, ka “Rumbas kvartetam” ir īpaša veco dziesmu klade. Lūdzu Arti atklāt, cik tad tā ir bieza un vai vēl ilgi mūzikas kolēģiem būs jāskatās, kā “Rumbas kvartets” plūc uzvaras laurus. “Par dziesmu klades biezumu nepavisam nevaram sūdzēties,” smaidot teic Artis. “Mums taču ir tik daudz skaistu ziņģu un galda dziesmu, kuras vēlamies sniegt klausītājiem. Jo­projām ar mums sazinās cilvēki, dod dziesmas, kuras skanējušas viņu jaunībā un bērnībā! Katrā ziņā mēs, “Rumbas kvartets”, esam neizsakāmi gandarīti par to, ka šīs dziesmas un melodijas ir tuvas un mīļas klausītājiem! Lai skan!”

Video dziesmai “Logā līkst ceriņi zili”:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
MK
Mārīte Kanča
Kokteilis
Rīgā atgriežas skatuves huligāni – “Limp Bizkit”
19 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Angļu augstākās sabiedrības tikumi un netikumi literatūras klasikas ekranizācijā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu esi – manipulators vai “upuris”?
1 diena

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Infektologs Dumpis: Šis nav ķīmisks uzbrukums, kad cilvēkus būtu jāatrod momentā
6 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
VIDEO. Stambula-Rīga pasažieri atklāj, ko domā pēc lidojuma kopā ar inficēto Irānas pilsoni 2
5 stundas
LE
LETA
Veselam
Nīderlandē apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums, Itālijā un Vācijā pieaug saslimušo skaits
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Autobusā uz Igauniju kopā ar “Covid-19” inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi. Kas vēl noskaidrots?
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Rīgas centrā notver kabatzagles, kuras apzaga sievieti no Norvēģijas 1
4 stundas