Kokteilis
Dzīvo

VIDEO: Mārtiņš Kapzems jautā – kas ir stiprs cilvēks?0

Publicitātes foto

Bieži vien ar vārdu salikumu “stiprs cilvēks” saprotam cilvēku, kurš aktīvi nodarbojas ar dažādām fiziskajām aktivitātēm un bez problēmām spēj pacelt pat vissmagāko iepirkumu maisiņu. Taču patiesībā cilvēki var būt spēcīgi arī savās izvēlēs. Tāpēc kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” vēstnesis Mārtiņš Kapzems uzrunāja cilvēkus, lai noskaidrotu – kur meklējams viņu spēks pateikt “NĒ” alkoholam.

Aptaujātie vienbalsīgi atzina, ka spēcīgs cilvēks var būt gan veselīga dzīvesveida piekritējs, gan cilvēks ar spēcīgu raksturu un viedokli teikt “NĒ” lietām, kas kaitē viņu veselībai. Savukārt, runājot par to, kur meklēt spēku pateikt “NĒ”, atbildes atšķīrās, jo katrs savu spēku meklē citviet. Kādam palīdz ticība, kādam – ģimene, bet kādam citam – raksturs. Taču, ja šķiet, ka spēku pateikt “NĒ” neizdosies atrast paša spēkiem, tad vienmēr var lūgt palīdzību gan apkārtējiem – ģimenei, draugiem, radiem, gan arī speciālistiem – psihologam, ģimenes ārstam vai narkologam. Sīkāku informāciju par narkoloģisko palīdzību meklē šeit.

Veselības ministrija organizē kampaņu “Spēks pateikt NĒ!”, lai aicinātu jauniešus un sabiedrību kopumā atteikties no smēķēšanas un alkohola lietošanas. Kampaņas mērķis ir informēt par veidiem, kā risināt problēmsituācijas, kad nereti kā glābiņš tiek uzskatīts cigaretes dūms vai malks grādīga dzēriena. Vēlamies iedvesmot uz rīcību, kas pilnveido un nedara pāri veselībai. Kampaņas komanda aicina – parādi savu spēku pateikt „NĒ!”.

Video:

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
48 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas