Kokteilis
Testi

Unikāls mīlestības tests: izvēlies sirsniņu un uzzini pareģojumu par savām attiecībām0

Foto: Pixabay; kolāža: kokteilis.lv

Sirds ir mīlestības simbols un šis tests palīdzēs tev noteikt, cik spēcīgi tu proti kādu mīlēt un cik laimīgs tu esi esot attiecībās.

Viss, kas tev jādara – jāaplūko attēls un jāizvēlas sirsniņa, kas visvairāk piesaista tavu uzmanību.

Sirds Nr. 1

Tu esi absolūti laimīgs cilvēks, kad esi attiecībās ar savu mīļoto. Tu neesi tas, kuru biedē rutīna un kurš skatās pa malām tad, kad attiecībās ir grūtības. Tev patīk atrasties stabilās attiecībās, un tu vienkārši dievini laiku, ko pavadi kopā ar savu mīļoto cilvēku. Tu arī uzskati, ka dzīve var kļūt garlaicīga un vienmuļa, ja blakus nav cilvēks, ar kuru tu gribētu dalīties itin visā.

Sirds Nr. 2

Tad, kad tu ar kādu esi attiecībās, tu patiešām no visas sirds šo cilvēku mīli. Tu neesi no tiem, kam ir sajūta, ka ir jābūt vienalga kādās attiecībās, galvenais, ka tev ir kāds blakus. Ja tā nav, tu par to nepārdzīvo. Tu esi pašpietiekams un ja tev konkrētajā brīdī blakus nav cilvēks, ar ko tu gribētu dalīties priekos un bēdās, tu par to galvu nelauzi. Ja tu tomēr esi attiecībās ar kādu, tu šo cilvēku mīli no visas sirds. Taču tu proti pavadīt laiku arī vienatnē un dzīvot laimīgu dzīvi. Tu neesi no tiem cilvēkiem, kam attiecības un mīlestība dzīvē ir prioritāte Nr.1.

Sirds Nr. 3

Tu esi neatkarīgs cilvēks un jūties absolūti pašpietiekams arī esot viens. Tev nevajag kādu blakus, lai justos laimīgs. Tu zini, kas ir laime un ļoti novērtē savu brīvību. Tev patīk būt vienam! Tu arī neesi radis kādam uzticēties pilnībā vai paļauties uz kādu citu – tu ļoti labi zini, ka, lai kaut ko sasniegtu un iegūtu, rēķināties var tikai pats ar sevi. Tev ļoti svarīgs ir tavs brīvais laiks, un tā plānošana, tāpēc tu priekšroku, visticamāk, dod dzīvei vienatnē.

Sirds Nr.4

Tu gaidi savu īsto un vienīgo cilvēku un tev patiešām ļoti gribas būt ar kādu kopā. Tu esi laimīgāks, kad esi kopā ar kādu un vari paļauties uz otru cilvēku. Un, starp citu, runa nav tikai par mīļoto cilvēku, bet arī par ģimeni un draugiem. Tev emocionāli ļoti svarīgi ir zināt, ka tev blakus ir cilvēki, kuriem tu esi svarīgs. Tad, kad tu satiksi savu īsto un vienīgo, visdrīzāk, tu jutīsies tik laimīgs, kā vēl nekad dzīvē neesi juties.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
36 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas