Kokteilis
Baudi

TV ekrānos gaidāms jauns Armanda Tripāna autorraidījums, kurā slavenībām uzdos “neērtus” jautājumus0


Žurnālists Armands Tripāns.
Žurnālists Armands Tripāns.
Publicitātes foto

Jau šonedēļ – 25. martā un turpmāk ik trešdienu plkst. 21:05, pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks populārā žurnālista Armanda Tripāna autorraidījums “Rezervēts”, kurš tā viesus un arī skatītājus izaicinās runāt par aktuālām, drosmīgām tēmām, kuras ierasts noklusēt – nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas.

Kādam šī saruna “aci pret aci” iespējams šķitīs nepieklājīga vai pat nedaudz lecīga, bet tā vedinās pievērst uzmanību faktam, ka dzīve nav perfekta un spēks, kas liek mainīties uz augšu – slēpjas katrā pašā. To Armandam Tripānam palīdzēs atklāt dažādas cienītas un atzītas personības – žurnālists un raidījuma “Hattrick ar Puči” vadītājs Armands Puče, dziedātājs Intars Busulis, ārsts Pēteris Kļava, humorists un radio balss Kaspars Breidaks, iedvesmojošais puisis bez rokām Gatis Caunītis, mūziķis Mesa un citi. Vārdu pa vārdam atklātā dialogā viņi centīsies izgaismot savu un arī sabiedrības patieso seju – to, kādi mēs esam, kādas ir mūsu vērtības un vājības?

“Krāsains rāda – melnbalts stāsta.” Ar tādu vadmotīvu “Rezervēts” nonāks pie skatītājiem. Raidījums pārsteigs ne tikai ar tiešo valodu, bet arī savu vizuālo tēlu – tas, iepretim ierasti spilgtajiem TV toņiem, tiks ieturēts melnbaltās krāsās, ļaujot daudz dziļāk uztvert un izprast sacīto. “Pietiek runāt muļķības, uzskatīt sevi un citus par dieviem. Prezidents ir tikai amats. Iekārtas vai pastāvošās lietas nav pašsaprotamas. Es gribu sarunāties ar cilvēkiem asi, tieši un precīzi. Pietiek izlikties. Mēs dzīvojam sterilā sabiedrībā – ar iedomātām dzīvēm un vēlmi iedvesmoties. Šeit iedvesmas būs ļoti daudz! Tāpat arī vilšanās par sevi un sava dīvāna dzīvi. Mēs runāsim tieši ar Tevi – ja spēsi sadzirdēt, varbūt arī spēsi beidzot skaļi atzīties mīlestībā mammai, mācīties no citiem un sajust savu īsto mugurkaulu,” par jauno raidījumu saka tā veidotājs Armands Tripāns.

Saistītie raksti

Pirmajā sarunu cikla raidījumā, kas pie skatītājiem nonāks šonedēļ, Armands Tripāns uz sarunu būs aicinājis kanāla 360TV saruna šova par sportu “Hattrick ar Puči” vadītāju Armandu Puči. Viņš nekad nav bijis Latvijas labākais sporta žurnālists. Bet daudzi par tādu uzskata. Patiesībā viņam sports ir bezjēdzīgs tāpat kā māksla. Darījis pāri ģimenei un daudz – tikai tagad saprot, ka sievas gudrība ļāva ģimenei noturēties kopā. Rainis – viņa apziņā ir politiska lelle, bet baznīca ir ilūzija. Viņš nebaidījās nomirt, baidījās nedzīvot. Un dievam ar to nav nekāda sakara. Viņam ir teikuši – samaksāsim, raksti. Ar viņu ir grūti kolēģiem, to viņš zina – jo labāk visu dara pats. Neiecietīgs. Lai dzīvie domā, ko ar viņu darīt – balvas viņam nevajag. Jādzīvo ir tagad!

Skaties, iedvesmojies un domā līdzi – Armanda Tripāna sarunu raidījums “Rezervēts” jau no 25. marta trešdienu vakaros, plkst. 21:05, kanālā 360TV.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Reserved” nosauc pavasara – vasaras modes kolekcijas galvenās tendences: volāni, sietiņi, auklas un ziedu raksti
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 4 pašmāju blogeru Annas Pannas un Kaspara Virsnīša receptes: garšīgam laikam mājās un pie dabas
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Intars Busulis pastāsta par skandāliem ģimenē: durvis gan necērtu, jo pašam tās būs jālabo
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
3 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
2 stundas