Kokteilis
Testi

TESTS: noskaidro, par ko tu visbiežāk uzsāc strīdus0

Foto: yourtango

Ideālu attiecību vienkārši nav! Pilnīgi visi, esot attiecībās, mēdz nonākt domstarpībās un dažādās konfliktu situācijās. Tāda ir dzīve. Turklāt, jo vairāk tu mīli, jo vairāk tu strīdies. Uzsākot jaunas attiecības, lielākoties pāri izdzīvo tā saukto rozā briļļu periodu. Šajā periodā attiecību partneri vienkārši nesaskata mīļotā cilvēka trūkumus, nepievērš uzmanību dažādām darbībām un niķiem. Taču, kad šis periods beidzas, tad sākas īstās attiecības un tas ir brīdis, kad cilvēki pa īstam iepazīst viens otra personību.

Šis tests tev palīdzēs noskaidrot, par ko tu visbiežāk uzsāc strīdus.

Viss, kas tev jādara, ir rūpīgi jāaplūko attēls, un jāpievērš uzmanība tam, ko pirmo tajā ieraugi.

Ligzda kokā

Ja aplūkojot attēlu, pirmo tajā ieraudzīji ligzdu, tad visticamāk ar mīļoto vīrieti strīdies par naudu un finansiāliem jautājumiem. Tas nenozīmē, ka jūsu strīdi ir saistīti, jo tu vai mīļotais ir intīmās attiecībās ar kādu citu turīgu partneri. Strīdu pamatā ir ģimenes drošība un labklājība, un, iespējams, tu pagātnē esi piedzīvojusi situāciju, kas šajās attiecībās liek būt piesardzīgai naudas jautājumos.

Putni

Savukārt, ja pirmos attēlā ieraudzīji putnus, tad tu esi ļoti greizsirdīga sieviete un tas arī ir visu strīdu iemesls. Visticamāk tu pati sevi neuzskati par greizsirdīgu sievieti, taču, tu nespēj uzticēties vīriešiem. Tavuprāt it visur un visās dzīves situācijās tavs mīļotais partneris ir spējīgs spert sānsoli. Tu spēj uzsākt scēnu pat tad, ja mīļotais runās pa telefonu ar māti vai māsu.

Sievietes seja

Ja pirmo attēlā ieraudzīji sievietes seju, tad tu mēdz uzsākt strīdus partnera jūtu un emociju dēļ. Tu regulāri izrādi aizvainojumu un aizkaitinājumu par to, ka mīļotais vīrietis ir aizmirsis kādu nozīmīgu datumu, nav pārsteidzis ar ziediem vai vienkārši nav sagaidījis mājās no darba ar siltu apskāvienu. Tu apzinies savu vērtību, taču šī vīrieša dēļ tava pašapziņa ir noplakusi. Turklāt, tavu strīdu mērķis ir panākt, lai arī mīļotais vīrietis ierauga un apzinās tavu vērtību, pārstājot izturēties kā pret pašsaprotamu būtni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
6 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
5 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas