Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies gredzentiņu un noskaidro, vai esi gatava brīnumam!1

Cilvēki nēsā gredzenus jau kopš senseniem laikiem. Iespējams, gredzens ir vispopulārākā sieviešu rotaslieta. Tomēr mūsdienās daudzi aizmirsuši par to burvību, kas tajos slēpjas. Mēs valkājam tos kā rotaslietu, bet pavisam aizmirstam par maģiskajām īpašībām.

Gredzenu izvēle nekad nav nejauša, tā var daudz pastāstīt par mums pašiem. Tāpēc izvēlies gredzentiņu un uzzini, vai esi gatava savā dzīvē ielaist kaut ko maģisku!

Pirmais gredzens
Šī gredzentiņa maģija uzreiz nav saskatāma, bet ir ļoti spēcīga. Sieviete, kas to izvēlas, ārēji ir pieticīga un mīļa, bet viņai piemīt milzīgs iekšējs spēks. Atliek tikai kaut ko ļoti gribēt – un tas notiks. Atļauj sev gribēt!

Otrais gredzens
Šis gredzens dāvā savai valkātājai prasmi pazīt cilvēkus. Tā, kura šādu gredzentiņu valkātu ar prieku, smalki sajūt cilvēkus, notikumus, vietas… Viņai ir oriģināli spriedumi un, kā mēdz teikt, pašai savi putni galvā. Uzticies savām sajūtām – tās aizvedīs tevi pa pareizo ceļu!

Trešais gredzens
Šī gredzena burvība slēpjas divu pretmetu savienībā. Tā īpašniece ir īsta vīriešu siržu lauzēja. Viņus apbur viņas divējādā daba, te viņa ir auksta kā ledus, te karsta kā liesma. Viņas dziļais un caururbjošais skatiens paliek prātā uz mūžu. Ļauj sev būt dažādai, neparedzamai, neļauj nevienai no pusēm ņemt virsroku!

Ceturtais gredzens
Uz šī gredzena burvības turas visa pasaule. Tāpat kā uz tiem, kuri to izvēlētos! Atbildīgas, maigas, sievišķīgas – šīs sievietes ar savu gaismu padara gaišākas daudzu cilvēku dzīves. To gaisma kā pavarda gaisma sasilda visus, kas ir līdzās. Bet ir ļoti svarīgi, lai blakus būtu kāds, kas saudzētu šo liesmiņu no auksta un spēcīga vēja. Ja tāds cilvēks jau ir tavā dzīvē, novērtē to!

Saistītie raksti

Piektais gredzens
Šis ir karalienes gredzens, pat ja viņa pati par to nenojauš. Tomēr viņas izturēšanās veids, ieradumi, tas cik prasmīgi viņa vada cilvēkus, norāda uz karalisku izcelšanos pavisam precīzi. Tāda sieviete zina, ko viņa ir vērta, viņa ir gudra un taisnīga. Tu pēc dabas esi valdniece, noteikti īsteno savu talantu!jaunībā tev var neveikties ar vīriešiem… Jo blakus karalienei var būt tikai viņas cienīgs karalis.

Sestais gredzens
Šī gredzena maģija ir visinteresantākā. Tā slēpjas spējā saskatīt brīnumus. Tā, kura to izvēlas, noteikti zina mūžīgās jaunības noslēpumu. Lai cik viņai nebūtu gadu, cilvēki domā, ka to ir mazāk. Viņas smaidam vienmēr piemīt meitenīga burvība, un viņa patiešām ievēro visu šīs pasaules burvību. Galvenais, nepaiet tai garām – ja esi to pamanījusi, tātad tā ir domāta tev!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
25 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
24 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas