Kokteilis
Apbrīno

Televīzijas seja Kristīne Virsnīte par tetovējumiem: ” Ja jūti, ka vajag, jāiet un jātaisa!”0

Publicitātes foto

TV seja Kristīne Virsīte ir elks daudzām sievietēm. Viņa droši spēj apgalvot, ka ir tā, kas vēlas būt, viņa ir sevi atradusi, sajutusi un ieraudzījusi, un viņa mīl sevi tieši tādu, kāda viņa ir. Viņa netic tam, ka sievietei būtu jāpiezemējas, un zina, ka ikviena sieviete ir kas vairāk kā tikai materiāla būtne. Turklāt šobrīd Kristīne ir jau vairāku, viņai ļoti personīgu tetovējumu īpašniece.


“Katrā no mums dzīvo tāds robežu pārkāpējs, kuram gribas būt dullam, taču šķiet, ka tā nedrīkst, jo citi gaida, ka tu būsi pareizs, pareizāks par viņiem pašiem. Šodien tiku pie sava trešā apzinātā tetovējuma. Tas saka: “be brave” – ej uz priekšu, dari, priecājies, paskumsti, jo nav tādu nepareizu sajūtu, esi drosmīgs būt, kāds vien vēlies, kaut pavisam nepareizs citiem,” tā par savu jauno tetovējumu sociālajā kontā Instagram raksta Kristīne. Viņa arī atklāj, ka tieši šobrīd viņa jūtas pietiekami stipra un drosmīga, lai atļautos būt tieši tāda, kā viņa vēlas, un darītu tieši to, kas viņai patīk.

 

View this post on Instagram

 

Aiz kedām un džemperiem slēpjas arī šāda “es”, taču es pati izvēlos, kad man kādai būt, man nevar norādīt vietu un teikt – tagad rej, tagad padanco un paklanies. Ai, ja jūs zinātu, cik lielā sviestā biju sagājusi ar sevis meklējumiem un garīgo apzināšanos, lai dievs nogrābstās. Es neticu vēdiskajai sievietei sevī un visiem tiem gudriniekiem, kuri vēlas, lai sievietes piezemējas. Es, protams, ticu kam augstākam un apzinos, ka neesam tikai materiālas būtnes, taču mani nevar piespiest pakļauties, tādu kodu nepazīstu. Man nebija nekas jāmeklē, tik vien kā jāierauga tas, kas ir un jāsajūt, ka tas ir labs. . Skatos uz sevi šajā bildē un jūtu, ka dzīlēs kaut kas mirdz, lai gan šajā dienā bija jūtams viss mans nogurums. Un ne velti tur tā pasaules karte, jo aiz mums, mīļās, visa pasaule stāv! Mūžīgs paldies burvēm @photolienepetersone @agijavismane @kristinepapsa ✨ . Un mati, es tā mīlu šo toni, paldies manai lieliskajai @kolonnabeauty komandai! 💗 . . #žurnālsieva #justme #womenpower #reservedbrand #reservedlatvia #tvhost #tvpresenter #traveller #travelistolive #kolonnabeauty

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on


Šis ir Kristīnes otrais tetovējums. Gada sākumā viņa ciemojās pie viena no labākajiem tetovēšanas meistariem Latvijā – Vadim Tattoo, kur uz kreisās rokas uztetovēja vārdu Wanderlust jeb latviski – klejotkāre. Aplūkojot Kristīnes Instagram profilu top skaidrs, ka viņa ceļo ļoti daudz. Turklāt šis tetovējums tapa uzreiz pēc tam, kad viņa atgriezās pie savu darba pienākumu pildīšanas pēc bērna kopšanas atvaļinājuma.

 

View this post on Instagram

 

Vēlos jums izstāstīt kādu stāstu – pirms aizlaidos uz Maskavu man izveidojās brīnišķīga #sadarbība ar @theofficialpandora Latvija, viņu vasaras kolekcija ir absolūts festivāls – rotaļīga, iedvesmojoša un ļoti skaista. Dienā pirms devos uz Maskavu biju Pandora veikaliņā Galerijā Centrs izvēlēties savas vasaras rotas, veikaliņā ienāca kāda kundze cienījamos gados – atturīga, glīti ģērbusies, pie rokas eleganta rokassomiņa, pirkstā mirdzēja gredzens. Konsultante pievērsās kundzei, jo teicu, ka es šeit uz ilgu, acis ņirb no krāšņuma un izlēmība šoreiz nav paķērusies līdzi. Sieviete meklēja dāvanu savai deviņus gadus vecajai mazmeitai dzimšanas dienā, puķes jau nopirktas, tik dāvanas pietrūkstot. Viņa jau vairākus gadus sarūpējot Pandoras piekariņus mazmeitas rokassprādzei dzimšanas dienā, tā esot viņu īpašā tradīcija. Vārds pa vārdam un tiku iesaistīta dāvanas izvēlē, mēs spriedām un priecājāmies līdz izvēlējāmies absoluti brīnišķīgu piekariņu, kundze pateicās un līksma devās projām. Iespējams šo dienu es atminēšos ilgi, jo šis notikums raisīja dziļas pārdomas. Iedomājieties, kas tā būs par vērtību šāda rokassprādze, kad meitenīte būs pieaugusi un vecmāmiņas jau sen kā vairs nebūs uz zemes, kas tās būs par atmiņām katrā piekariņā! Kāpēc šo stāstu? Vēlos, lai mēs saviem tuvākajiem dāvinātu notikumus, kas kļūs par visskaistākajām atmiņām, dāvināsim atmiņas, jo pēc gadiem tikai tās spēs mums atklāt to, kā esam dzīvojuši. Ikdienā par to tik bieži aizmirstam, jo ir taču jāskrien un jāsasmiedz, taču pēc laika saprotam, ka tam vienam mirklim, tam skatienam, pieskārienam vai sarunai ir bijusi īstā nozīme. Dāvināsim atmiņas, mīļie. ….. ….. Man no sirds ir prieks būt par Pandora Latvija vasaras rotu kolekcijas vēstnesi, tās ir ļoti īpašas rotas, jo katrā slēpjas kāds neatklāts stāsts, kuru iespējams uzzināt vien tad, kad rota atradusi savu saimnieku. . . Šis ir foto albums ar vairākām bildēm. Rotas brīnišķīgi sader ar manu tetovējumu, vai ne? . . #DOPANDORA #PANDORALatvija

A post shared by Kristine Virsnite (@kristine_virsnite) on


Savukārt Kristīnes pirmais tetovējums ir uz viņas labās rokas, un tie ir persiešu dzejnieka Rūmī vārdi. Par savu pirmo tetovējumu viņa savā Instagram kontā raksta šādi: “Lai taviem vārdiem ir nozīme, ne balsij, jo puķes aug pateicoties lietum, ne pērkonam. /Rumi/ Mammu, vai zini, ka tetovējums ir uz mūžu? Jā, tāpēc šāds, lai nekad to neaizmirstu!”


Žurnālam “Privātā Dzīve” Kristīne atklājusi, ka viņa nespēj izskaidrot savu vēlmi pēc tetovējumiem. Vienā mirklī viņa jutusi, ka tos vajag, un tad arī gājusi taisīt. Turklāt Kristīne neizslēdz iespēju, ka varētu tapt vēl kāds zīmējums uz ādas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
7 stundas