Kokteilis
Dzīvo

Piektdiena, 13.jūlijs – visbīstamākā diena šajā vasarā: kā izvairīties no nelaimēm un problēmām0

Foto: Pexels

Nereti dažādi astroloģiski procesi notiek vienā dienā. Un tieši šī gada jūlijā nāksies pārdzīvot visai sarežģītu un smagu periodu. Ievērojiet vienkāršus astrologu ieteikumus, jūs varēsiet izvairīties no problēmām un nelaimēm arī šīs vasaras visbīstamākajā dienā – šodien, melnajā piektdienā, 13.jūlijā, kad iestājas jauns Mēness un ir gaidāms arī Saules aptumsums.

Saules aptumsums nav bieža parādība un notiek vienu reizi divos līdz četros gados. 2018.gada jūlijā tas notiek šodien, kā rezultātā dienas ritējums kļūst bīstams un neparedzams. Bez tam, pie varas nāk arī jauns Mēness. Astrologi apgalvo, ka Mēness un Saules konflikts var ļoti spēcīgi ietekmēt gan jūsu pašsajūtu, gan dažādus notikumus ap jums.

Kāpēc šī diena ir tik bīstama

Pirmkārt jau Mēness un Saules iedarbība atstāj ļoti spēcīgu ietekmi uz cilvēku emocionālo pašsajūtu, tāpēc ir jāievēro daži principi, lai maksimāli no šīs ietekmes izvairītos. Pēc astrologu domām, šajā dienā Saules enerģija negatīvi ietekmē emocionālo pašsajūtu – agresija, viegla aizkatināmība provocēs gan problēmas darba jautājumos, gan privātajā dzīvē, bet paškontroles trūkums šīs situācijas vēl vairāk sarežģīs.

Šajā dienā jūs riskējat aci pret aci sastapties ar problēmām arī attiecībās. Konflikti ar partneri var izvērsties nopietni – var nonākt pat līdz tam, ka viens vai otrs sakravā koferus un aiziet no mājām. Šis laiks ir pavisam nepiemērots dažādu sasāpējušos jautājumu risināšanai, kā arī bildinājumiem un nopietnu plānu kalšanai. Šajā periodā jebkuri centieni nokārtot jautājumus, kas saistīti ar privāto dzīvi ir nedroši un neefektīvi.

Astrologi uzskata, ka Saules aptumsuma laikā cilvēki bieži kļūst arī augstprātīgi, kā dēļ attiecības ar tuviem cilvēkiem kļūst apdraudētas.

Piektdien, 13.jūlijā bīstamības un neparedzamu notikumu enerģētiskais līmenis ir sasniedzis maksimumu. Ezotēriķi apgalvo, ka šajā dienā ļaunums kļūst aktīvs, kas nozīmē, ka cilvēks var kļūt dažādu neprognozējamu situāciju upuris.

Kā izvairīties no nepatikšanām?

  • Pirmkārt, centieties abstrahēties no dažādu jautājumu risināšanas un nepieņemiet svarīgus lēmumus. Lietas, ko jūs uzsāksiet darīt šodien, nenovedīs jūs pie pozitīva rezultāta, bet sagādās jums daudz problēmu. Tāpat arī nevajadzētu nekur ceļot – ne tālu, ne tuvu. Ja šajā dienā jūs sēžaties pie auto stūres, centieties būt ļoti uzmanīgs, nekādā gadījumā nepārsniedziet ātrumu un neradiet uz ceļa pārgalvīgas situācijas, ievērojiet visus drošības pasākumus.
  • Saules un Mēness vienlaicīgā iedarbība var ļoti nopietni ietekmēt arī cilvēka veselību: slikta pašsajūta, paaugstināts asinspiediens, depresija. Astologi iesaka šo laiku pavadīt pēc iespējas mierīgāk, ja ir iespēja – pat nedoties uz darbu un palūgt brīvdienu. Ja šādas iespējas nav, centieties izvairīties no lielām psiholoģiskām un fiziskām slodzēm.
  • Jau sen ir pierādīts, ka piektdien, trīspadsmitajā cilvēki kļūst vairāk emocionāli un agresīvi. Tamdēļ ir jācenšas pēc iespējas maksimāli kontrolēt savas emocijas un nepakļauties provokācijām. Ja reiz tomēr strīds ir noticis, centieties to nokārtot pēc iespējas mierīgāk. Padomājiet pie tā, ko sakāt un ko darāt strīda laikā.
  • Šajā dienā pat jūsu tuvinieki var jūsu acīs sākt izskatīties citādi. Jums var likties, ka jūsu draugi un radi ir noskaņoti pret jums un cenšas darīt visu, lai “piekasītos” jums bez iemesla. Taču šīs sajūtas nav iemesls, lai uzsāktu konfliktu un sabojātu attiecības ar šiem cilvēkiem. Centieties mierīgi reaģēt uz jums adresētu kritiku un neņemiet to tuvu pie sirds.
  • Tāpat tiek uzskatīts, ka Saules aptumsuma laikā cilvēki ir tendēti uz depresīvām darbībām un pat ar tieksmi uz pašnāvību. Iespējams, šajā dienā jums šķiet, ka “mērs” ir pilns, taču ticiet – pārdzīvojot ši smago periodu, jūs uz notikumiem paraudzīsieties ar citu skatienu. Nedodiet vaļu sakāpinātām emocijām, pārslēdziet tās citā gultnē – dariet kaut ko, kas jums sagādā prieku. Nodarbojieties ar savu hobiju, centieties atslābināties un noslāpēt savus pārdzīvojumus, kas šodien jums būs desmitkārt sakāpināti.
  • Negatīvās enerģijas kopums jūs var mudināt pieņemt nepareizus un sasteigtus lēmumus. Šajā laikā daudzi cilvēki izlemj, piemēram, par darba maiņu vai pat pārcelšanos. Nevajadzētu paļauties uz šīm emocijām: šī diena ir jāpārdzīvo maksimāli mierīgi, bez kardinālām izmaiņām. Jau rīt jūs paraudzīsieties uz šiem jautājumiem citādāk.
  • Šajā dienā var notikt daudz neparedzētu notikumu, tajā skaitā arī neparedzētas tikšanās. Taču ezotēriķi uzskata, ka šī diena nav labvēlīga jaunām attiecībām un cilvēkiem, tāpat jūs šajā dienā riskējat sastapties ar enerģētiskiem vampīriem, krāpniekiem, zagļiem un citiem sliktiem cilvēkiem.
  • Tāpat šodien jāizvairās no fiziskām slodzēm un aktīvām darbībām. Tā vietā izvēlieties darīt kaut ko mierīgāku un pats galvenais – izvairieties no konfliktiem.
  • Lai dienu pavadītu bez iespējami negatīvas ietekmes, centieties pēc iespējas vairāk to pavadīt mājās vai vidē, kur jūtaties droši un labi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
23 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas