Kokteilis
Dzīvo

Meli, afēras un krāpniecība: TOP 3 lielākie afēristi saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Kā apgalvo ezotērikas speciālisti, spēja melot un apkrāpt citus cilvēkus ir dota jau kopš dzimšanas brīža. Ja kāds nevar samelot pat par visniecīgāko lietu, jo izjūt pēc tam milzīgus sirdsapziņas pārmetumus, ir tādi cilvēki, kas visu savu dzīvi melo un gust no tā labumu sev.

Saskaņā ar astroloģiskajām rakstura īpašībām, šādi talantīgi afēristi un krāpnieki nāk pasaulē šajās 3 zodiaka zīmēs:

3. vieta: Strēlnieks

Šie ir ļoti smalki un apdomīgi afēristi. Strēlniekiem nepatīk smagi strādāt, bet gribas dzīvot ar vērienu. Bieži vien viņi to dabū gatavi, izmantojot viltu. Šie cilvēki apbrīnojami ātri un veikli iekaro citu cilvēku uzmanību, kas nozīmē, panāk arī to, ka viņiem uztic naudu un varu. Turklāt tad, kad Strēlnieks to visu “notriec” vai pazaudē, viņš neizjūt ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus!
Interesanti, ka šīs zīmes pārstāvji bieži māna arī savus tuviniekus un draugus. Viņi, piemēram, var būt neuzticīgi savam mīļotajam cilvēkiem, bet vienlaikus viņi nevēlas pamest savu ģimeni, jo grib būt vienlaikus divās vietās. Turkāt kā vīrieši, tā sievietes, kas dzimuši šajā zīmē, savas izsmalcinātās dzīves dēļ savus “sponsorus” ir gatavi barot ar visneiedomājamākajiem meliem – galvenais, lai viņiem pašiem būtu viss tas, pēc kā sirds kāro.

2. vieta: Mežāzis

Saistītie raksti

Šie cilvēki ir ārkārtīgi mērķtiecīgi. Ja viņi nosprauž sev kādu mērķi, tad nekas ceļā uz to viņus neapturēs. Ja būs nepieciešams, viņi nodarbosies arī ar krāpniecību lielos apmēros. Tā, piemēram, viņi var viltot naudu, viltot dokumentus un darīt visneiedomājamākās lietas. Turklāt viņi ir ļoti gudri un erudīti, un pieķert krāpniecībā viņus nemaz nav tik viegli! Daudzus gadus neviens var pat nenojaust, ka šis ir tas cilvēks, kas visu šo afēru ir uzsācis un uzturējis.

1.vieta: Dvīņi

Dvīņi nebūtu viņi paši, ja attiecībās ar citiem cilvēkiem viņi nemēģinātu gūt kādu labumu sev. Kam gan domātas tad ir attiecības? Turklāt par viņu “upuri” var kļūt ikviens – arī radinieks un draugs. Šajā ziņā Dvīņiem nav neaizskaramo personu. Sava labuma dēļ šie cilvēki ir gatavi uz jebkurām darībām un afērām.
Dvīņu asais prāts palīdz viņiem izplānot viltīgus un piņķerīgus organizācijas plānus, kam nespēj izsekot citi cilvēki. Pat, ja kadam rodas nojausma, ka “kaut kas nav tā, kā vajag”, Dvīņi visu tik ļoti “samudžina”, ka tas, kuram ir bijušas aizdomas, met tam visam mieru. Turklāt vēl kāda būtiska lieta – šie cilvēki ir izcili aktieri. Ja nu gadās, ka kāds viņus tomēr tur aizdomās vai pat pieķer – viņi spēj pārvērsties no plēsoņas par upuri dažu sekunžu laikā. Viņi spēj melot tik ļoti pārliecinoši, ka tā vien šķiet – šiem meliem tic viņi paši.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus 2020.gadā gaida lielas pārmaiņas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tev piemīt tieksme dzīvot uz citu cilvēku rēķina?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Armands Simsons atzīstas, ka viņam ir “trauma” tajos brīžos, kad mīļotā sieva “plosās” pa virtuvi
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Sports
Kamaniņu stafetei Eiropas čempionātā medaļa septīto gadu pēc kārtas!
47 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Aukstākā būs nakts uz ceturtdienu: laika prognoze nedēļai
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Putins izsakās par pilnvaru termiņu un konstitūcijas grozījumiem
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Latvijas volejbolistiem rūgti pārsteigumi Ēģiptē – tiek lūgta tautiešu palīdzība
1 stunda
GS
Gundega Skagale
Dabā
Nosauktas Latvijas dabas vērtības 2020
2 stundas