Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 14. līdz 21.februārim: kādas vēlmes piepildīsies0

Foto: Unsplash

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties – ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 14. līdz 21. februārim:

Piektdiena, 14.februāris: Valentīna dienā eņģelis palīdzēs satikties tām sirdīm, kas viena otru vēl tikai meklē. Bet tiem, kas jau ir kopā – palīdzēs pārvarēt grūtības. Palūdz palīdzību savam Sargeņģelim laikā no plkst. 06:05 līdz 07:02.

Sestdiena, 15.februāris: šodien tu vari piepildīt teju jebkuru savu sapni, jo šī ir ļoti īpaša diena – palūdzies savam Sargeņģelim laikā no plkst. 11:14 līdz 12:12.

Svētdiena, 16.februāris: noskaņoties lieliskai darba nedēļai tev palīdzēs eņģelis. Viņa atbalsts tev būs ļoti svarīgs un viņš palīdzēs tev sevi parādīt no labākās puses. Tu varēsi sevi pierādīt visur, kur vien vēlēsies. Palūdz eņģelim palīdzību laikā no plkst. 21:15 līdz 21:47.

Pirmdiena, 17.februāris: šī nebūs grūta diena, ja tu sarunāsies ar savu eņģeli. Viņa atbalsts būs nepieciešams tiem, kas vēlēsies nedēļu pavadīt labā garastāvoklī un bez liekām ķibelēm. Palūdz eņģelim atbalstu agri no rīta – no plkst. 07:11 līdz 07:48.

Otrdiena, 18.februāris: atrast pazudušas lietas un atjaunot attiecības ar draugiem, ar kuriem esi sastrīdējies, tev palīdzēs lūgšanas savam eņģelim. Palūdz to viņam laikā no 14:15 līdz 14:48.

Trešdiena, 19.februāris: eņģelis pieskatīs tev mīļos cilvēkus un pasargās arī tevi pašu no nepatikšanās, ja vien tu palūgsi viņam to laikā no 11:45 līdz 12:37.

Ceturtdiena, 20.februāris: tikt galā ar finansiālām grūtībām un atrast jaunu naudas avotu tev arī var palīdzēt tavs Sargeņģelis. Palūdz viņam to laikā no 17:16 līdz 17:59.

Piektdiena, 21.februāris: aizsardzību no nepatikšanām tev nodrošinās tavs eņģelis, kā arī palīdzēs pasargāt veselību. Palūdz viņam aizsardzību laikā no 10:35 līdz 11:27.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Šobrīd ieslodzījumā atrodas trīs personas, kas plānoja prinča Harija atentātu: nodrošināt drošību Kanādā ir vēl grūtāk
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Plikumi un zilumi: kas palika latviešu komēdijas “Klases salidojums 2” aizkadrā
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: dziedātāja KATŌ izdod jaunu singlu “Man vairs nav bail”
12 stundas

Lasītākie raksti

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kā “KPV LV” zēni kļuvuši par politikas milžiem un valstsvīriem
2 stundas
ML
Māra Libeka
Latvijā
Ja valsts uzskata, ka zina labāk par pašu personu, ko tai vajag, zūd demokrātijas jēga. Saruna ar Sanitu Osipovu
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Zolitūdes krimināllieta kalpos par pamatu pārmaiņām tieslietu sistēmā
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
VIDEO: Tiesneši skaidro, kāpēc par Zolitūdes traģēdiju notiesāts tikai būvinženieris 1
3 stundas