Kokteilis
Mīli

Ko vēlas vīrieši dažādos vecuma posmos. Meklējam atbildes!0

Foto – Shutterstock.com

Vīriešus ļoti bieži nomoka jautājums “ko vēlas sievietes”. Tomēr jautājums “ko tad vēlas vīrieši” nav mazāk aktuāls un nomoka cilvēces skaisto dzimumu. Turklāt atbildes meklējumus grūtākus padara dažādas nianses, kuras atkarībā no vīrieša vecuma ietekmē atbildi.

Lai gūtu tiktu skaidrībā ar šo jautājumu, vispirms ir jāsadala vīrieši vecuma kategorijās. Jo 30, 40 vai 50 gados vīrieši ir absolūti dažādi, ar atšķirīgām vēlmēm un vajadzībām.

Vīrietis 30 gados

No psiholoģijas viedokļa 30 gadu vecums ir pats “saprātīgākais” vīrietim. Šajā vecumā galvenais, ko gribas vīrietim, ir stabilitāte. Tieši šajā vecumā vīrieši visbiežāk pārtrauc “vieglprātīgu dzīvi” un aizdomājas par ģimenes veidošanu. 30 gadu vecumā, izvēloties starp karjeru un ģimeni, vīrietis izvēlēsies ģimeni. Tomēr – ja otrā pusīte ir pārstājusi interesēt vīrieti, viņš viegli “aizies pa kreisi”. Lai no tā izvairītos, tu kā sava kavaliera sieviete nedrīksti “atslābt” pēc kāzām. Iestājas vēl atbildīgāks moments nekā gredzenu mīšanas brīdis. Jārīkojas tā, lai tavs kavalieris negribētu “iet pa kreisi”. Sāc mainīt savu dzīvi uz labo pusi!

Vīrietis 40 gados

Šķiet – tikai 10 gadu starpība, taču 40 gadu vecumā vīrieša psiholoģija un uzvedība var krasi mainīties. Tieši ap 40 gadiem vīriešiem sākas “krīze”, ko viņi pārvar dažādi. Speciālisti izdala četrus “vidēja vecuma vīriešu krīzes” modeļus:

Vīrietim rodas sajūta, ka pret viņu ir visa pasaule. Viss grūst, nekas nesanāk, un vīrietis atrodas apjukuma stāvoklī. Kāpēc tā notiek? Lieta tāda, ka 40 gados ne visi ir paspējuši īstenot savas iespējas, un dažiem šķiet, ka viņi neatbilst prasībām, kādas izvirza sabiedrība.

Vīrietis ar pseido attīstību. Tā ir situācija, kad ārēji vīrietis ir apmierināts ar dzīvi, izliekas, ka dzīve ir izdevusies, ka viņš jau sasniedzis visu, ko vēlējies. Tomēr patiesībā viņš jūtas kā iedzīts stūrī un nezina, kā tikt galā ar savu problēmu.

Vīrietis, kurš “apvainojies uz likteni”. Tas ir cilvēks, kurš vairākkārtīgi ticis atgrūsts, kurš nav varējis atrast vēlamo darbu vai sievieti un tā tālāk. Šādi vīrieši 90% gadījumu netiek galā ar četrdesmitgadnieku krīzi.

Sevi realizējis vīrietis. Viņam viss ir labi, viņš ar visu tiek galā, sasniedz izvirzītos mērķus, tāpēc krīze viņam ir gājusi ar līkumu. Tās vienkārši nav bijis.

Turklāt psihologi pauž, ka absolūti visi vīrieši 40 gadu vecumā nocietinās. Viņiem visiem iesaka būt maigākiem pret citiem cilvēkiem.

40 gados vīriešiem pazūd vēlme “izvēlēties”. Viņi priecājas par to, kas viņiem ir, un viņiem tas patīk. Pierodot pie kaut kā viena, diez vai vīrietis 40 gados vēlēsies izmēģināt kaut ko jaunu. Pateicoties tam, ģimene un draugi kļūst tuvāki un radniecīgāki.

Sievietēm uzmanīgi jāseko tam, kas notiek ar vīrieti pēc 40 gadu vecuma. Lieta tāda, ka saskaņā ar statistiku šis ir vīriešu pašnāvību vecums. Vīrieši baidās atzīmēt 40 gadu jubileju. Viņiem tā asociējas ar “pēcnāves 40 dienām”. Tieši šajā vecumā vīrieši sāk nopietni aizdomāties par to, ko viņi paguvuši izdarīt dzīvo un ko sasnieguši, kā dēļ viņi var ieslīgt depresijā, kuras rezultāts var būt arī pašnāvība.

Ļoti bieži 40 gadu vecumā vīrieši atrod sev mīļākās. Lieta tāda, ka tādējādi viņi mēģina izkļūt no depresijas. Ja tavs vīrietis šādā vecumā izlēmis aiziet no mājām, neturi viņu. Lai iet. Ar skandāliem tu neko nespēsi panākt, bet varbūtība, ka viņš ļoti drīz atgriezīsies ir augsta. Jo ne visi iztur ilgstošu kopdzīvi ar jaunu mīļāko, kas ļoti drīz sāk runāt par precēšanos, bet sieva tomēr ir tuvāka un mīļāka. Lūk, viņi arī atgriežas.

Vīrietis 50 gados

Lai cik tas dīvaini nebūtu, vissarežģītāk ir ar 50 gadīgu vīrieti. Viņi ir kaprīzi, apvainojas un prasa pret sevi lielu uzmanību. Vīrieti šajā vecumā var saērcināt par nevainīgākie sīkumi. Šajā vecumā vīrietis kļūst par “trīsgadīgu bērnu”, kuru pastāvīgi vajag uzslavēt, teikt, kā viņam piestāv tas vai cits apģērbs, un kāds viņš ir gudrinieks.

Kā redzi, dažādos dzīves posmos vīrieši vēlas pilnīgi citas lietas. Un vajag ņemt vērā tava kavaliera psiholoģiskās īpatnības, ja tu patiešām vēlies rast atbildi uz jautājumu, ko patiešām vēlas vīrietis.

Bet visām sievietēm ir jāatceras PATS GALVENAIS! Lai kādā vecumā nebūtu tavs vīrietis, tev viņš ir jāuzbudina un jāizraisa vēlēšanās pēc intīmas tuvības. Katru dienu tev jāpaaugstina viņa seksuālais libido!

Bet savas seksualitātes uzturēšanai ikvienai sievietei ir jāsaglabā teicams un noskaņojums un smaids sejā. Lai kas arī nenotiktu, nezāģē vīru un trenē savus intīmos muskuļus. Vajag pārvaldīt mīlas mākslu un pārsteigt savu vīrieti visu dzīvi, katru dienu! Spēcīgam vīrietim iekarotājam vienmēr ir jāzina, ka viņš ir kopā ar PAŠU LABĀKO SIEVIETI!

Avots: “pic-words.ru”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Šobrīd ieslodzījumā atrodas trīs personas, kas plānoja prinča Harija atentātu: nodrošināt drošību Kanādā ir vēl grūtāk
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Plikumi un zilumi: kas palika latviešu komēdijas “Klases salidojums 2” aizkadrā
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: dziedātāja KATŌ izdod jaunu singlu “Man vairs nav bail”
12 stundas

Lasītākie raksti

ML
Māra Libeka
Latvijā
Ja valsts uzskata, ka zina labāk par pašu personu, ko tai vajag, zūd demokrātijas jēga. Saruna ar Sanitu Osipovu
5 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kā “KPV LV” zēni kļuvuši par politikas milžiem un valstsvīriem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Zolitūdes krimināllieta kalpos par pamatu pārmaiņām tieslietu sistēmā
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Daudzviet līs. Laikapstākļu prognoze trešdienai
7 stundas