Kokteilis
Dzīvo

Karmiskie mezgli: kā tos izskaitļot un no tiem atbrīvoties0

Foto: Unsplash

Karma saista cilvēkus, liekot tiem labot pagātnes kļūdas vai pārdzīvojot emocijas, kas rodas kā iepriekšējo dzīvju atblāzmas. Karmiskie mezgli ir katram cilvēkam.
Karmiskais mezgls ir saikne starp diviem vai vairākiem cilvēkiem, kas rodas neatrisinātu pagātnes problēmu dēļ. Iespējams, tu esi pārkāpusi kādu Visuma likumu, kādu nodevusi vai gluži otrādi – tu esi kļuvusi par nodevības upuri.

Karmiskie mezgli rada milzum daudz problēmu tiem, kuri iepriekšējās dzīvēs nav tikuši galā ar saviem parādiem un pārvarējuši grūtības. Tā dēļ negatīvā saikne kļūst tikai stiprāka.

Kā noteikt karmiskā mezgla klātbūtni

Foto: Unsplash

Aprēķini pēc dzimšanas datuma nepieciešami tādēļ, lai saprastu, kāds mezgls tevi saista, ja līdz šim tas nekādi nav licis par sevi manīt. Gadās arī situācijas, kad problēma atrisinās pati par sevi. Tad tā var būt nejauša apstākļu sakritība, nevis karmiskais mezgls.
Karmiskais mezgls nekad neatraisās tāpat vien. Galvenā tā pazīme – problēmu atkārtošanās. Lūk, pamatlietas, kas norāda uz to, ka tu ar kādu esi saistīta:
• tu vēlies atrisināt attiecību problēmu, aizbēgot no cilvēka vai izsvītrojot viņu no savas dzīves, bet viņš atgriežas, turklāt ne vienmēr speciāli;
• jūsu attiecības visu laiku uzlabojas un pasliktinās – tu ienīsti cilvēku, bet tik un tā kontaktējies ar viņu;
• tu nemīli un pat ienīstu cilvēku bez kāda redzama iemesla.
Mēdz būt arī nevainīgi karmiskie mezgli, bet gadās arī patiesi graujoši un bīstami mezgli, kas tavu dzīvi spēj pārvērst par īstu murgu.

Numeroloģiskais aprēķins

Veiksim karmiskā mezgla aprēķinu cilvēkam, kurš dzimis 1980. gada 27. februārī. Tev būs jāsaskaita visi dzimšanas datuma cipari: 1+9+8+0+2+7+0+2=29. Numerologi strādā tikai ar cipariem no 1 līdz 9, tādēļ turpinām skaitīt: 2+9=11 un 1+1+2. Šajā gadījumā karmiskais skaitlis 2.

Karmisko skaitļu skaidrojums

Foto: Unsplash

Katrs skaitlis norāda, kāds ir tavs karmiskais mezgls. Cipars norāda iespējamo iemeslu šim mezglam, tā spēku un ietekmi uz cilvēku vai cilvēku grupu.
1. Ja aprēķinos esi ieguvusi vieninieku, tas liecina par to, ka tavā dzīvē regulāri parādās kāds cilvēks-tirāns, kurš ar tevi manipulē un tevi sāpina. Tev būs ļoti grūti šo cilvēku padzīt no savas dzīves. Pastāv iespējamība, ka viņa vietā atradīsies tu pati, ja vēlēsies būt noteicēja pār kāda cilvēka dzīvi. Tava karmiskā mezgla izpausme – greizsirdība.
2. Divnieks – tas ir egoistu skaitlis, tādēļ tava problēma var būt balstītas vientulībā. Ja tev nav draugu, mīlestības un cilvēki tevi bieži nodod, tā tas turpināsies visu dzīvi, ja vien tu nesapratīsi šīs problēmas iemeslu. Iemesls var būt slēpts, tādēļ tavā gadījumā skaidrībā palīdzēs tikt rūpīga pašanalīze.
3. Trijnieks ir rādītājs, ka tavās problēmās vienmēr vainojami trīs cilvēki. Tas var būt karmiskais mezgls ar vecākiem, bērniem vai mīlas trijstūris. Mezgls var būt saistīts ar dziļu nesaprašanos, ar ļoti atšķirīgiem uzskatiem. Tavā dzīvē lielu lomu var spēlēt divi cilvēki, kuri ir savstarpēji pazīstami. Sargies no krāpšanas.
4. Četrinieks norāda uz to, ka mezgli tevi saista ar daudziem cilvēkiem. Tev ir pastāvīgs konflikts ar visu pasauli un tas burtiski kā purvs ievelk tevi arvien dziļāk un dziļāk. Ja šis konflikts līdz šim nav licis par sevi zināt, tas noteikti atklāsies vēlāk. Ir iespējamība, ka tu atbrīvojies no problēmas, kad tā vēl bija tikai aizmetnī.
5. Piecinieks liecina par to, ka tavā dzīvē vienmēr ir cilvēki, kuru dēļ gribas kaut ko darīt. Tavu labestību viņi uztver kā pašsaprotamu vai kā kaut ko tukšu un bezjēdzīgu. Varbūt tevī ir kaut kas, kas liedz pareizi noteikt prioritātes. Tu regulāri satiec cilvēkus, kuri tev nesniedz neko citu kā tikai negatīvu pieredzi.
6. Iespējams, iepriekšējās dzīvēs tu veici kādu noziegumu pret cilvēkiem, tādēļ daudzi tevi var uzskatīt par izstumto vai vienkārši ienīst bez jebkāda iemesla. Tie ir tie paši cilvēki, kurus tu pagātnē esi sāpinājusi. To labot var tikai ar labestību. Tev jācenšas to pieņemt un labot cilvēku naida iemeslu. Tas ir ļoti grūts karmiskais uzdevums.
7. Tiem, kuru karmiskais skaitlis ir septiņi, mezgls ir ļoti spēcīgs un slēpts. Tas sakņojas neticībā cilvēkiem. Iespējams, iepriekšējās dzīvēs tu esi bijusi ļoti egoistisks cilvēks, tādēļ no tevis ļoti bieži var novērsties tie, kuriem tu ļoti uzticies.
8. Skaitlis 8 – tas ir simbols, ka tavs karmiskais mezgls līdzinās slēgtam aplim. Tev var rasties priekšstats, ka viss atkārtojas. Tu tici laimei mīlestībā un draudzībā, bet Visums tevi atkal apmāna. Kad tu pārstāj uz kaut ko cerēt, iestājas melnā svītra, vientulības periods. Salauzt šo pagātnes nolādējumu var tikai ar gribasspēku.
9. Karmiskais mezgls tevi saista ar vienu cilvēku, kurš var baroties ar tavām problēmām, bailēm un neveiksmēm. Starp tev tuviem cilvēkiem var būt kāds enerģētiskais vampīrs, no kura pirmajā acu uzmetienā nenāk nekādi negatīvi impulsi. Starp jums ir ļoti cieša saikne, kura savstarpēji ir jāpārrauj.

Kā atbrīvoties no karmiskajiem mezgliem

Foto: Unsplash

Sākumā ir jānoskaidro, kas ir radījis karmiskos mezglus. Ir jāsaprot problēma un tikai pēc tam jāsāk tā risināt.
Tev un tava mezgla „partnerim” jāsaprot vienam otru un uzdevumi, ko Visums jums liek atrisināt. Kad savus parādus būsiet atstrādājuši, jūs no tiem atbrīvosieties. Ja tas netiks izdarīts, tad nākošajā dzīvē problēmas būs vēl izteiktākas. Jāatbrīvojas no aizvainojuma, pretenzijām un visa negatīvā.
Dažkārt cilvēkiem vienam otru jāpacieš tikai neilgu laiku. Šāds karmiskais mezgls ir patīkams tā iemesla dēļ, ka tev vajadzēs tikai pacietību un tā atraisīšanai nav jāpieliek nekādas pūles. Visums tevi pavadīs caur ērkšķiem uz zvaigznēm, caur problēmām uz laimi. Parasti tas nav ilgi – maksimums pāris gadi. Ja problēmas mīlestībā un draudzībā ilgst vairāk nekā divus trīs gadus, vajag aizdomāties, kā tās atrisināt, jo bez tavas iejaukšanās tas nepazudīs.
Kad karmiskais mezgls būs atraisīts, tu to uzreiz sapratīsi. Iestāsies miers un zināma eiforija. Tu kļūsi stipra un iekšēji brīva. Visums padarīs tevi gudrāku. Dažkārt ir jālasa starp rindām, lai saprastu Visuma uzdevumus. Piemēram, ja tu dzīvo kopā ar tirānu, ir jāatrod iekšējs spēks un drosme, lai viņu pamestu. Tā tu atraisīsi mezglu, atdosi savus pagātnes parādus un sāksi laimīgu dzīvi.
Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Megana Mārkla un princis Harijs atkal vēlas pārcelties: kas nepatika Losandželosā?
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Bijušais skandalozais diplomāts Rūdolfs Brēmanis pasmejas par fotogrāfu Rozenfeldu, kas izslimojis Covid-19 1
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Vilis, Vilhelms
2 dienas

Lasītākie

ZB
Zigmunds Bekmanis
Ekonomika
Atbalsta mehānisms jau ierūsējis. Kurš kuru māna?
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Pilsoniskais aktīvisms internetā pandēmijas periodā izrādīsies gan attaisnots, gan efektīvs
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
VIDEO. Priekules novadā novērota viena no retākajām dabas parādībām pasaulē
41 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Mums ir iespēja sākt veidot pirmo no Covid-19 drošo kultūras telpu Latvijā. Saruna ar Juri Žagaru
Intervija 9 stundas
LE
LETA
Sports
F-1 sezona Špīlbergā būs: Austrijas Veselības ministrija dod zaļo gaismu
1 stunda