Kokteilis
Dzīvo

Kādu suni izvēlēties: šķirņu atbilstība saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi0

Foto: pexels

Katrs cilvēks ir unikāls, tomēr atkarībā no savas zvaigznes aizgādības, ir atkarīgas arī daudzas viņa rakstura īpašības. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties mājdzīvnieku pēc astrologu novērojumiem un ieteikumiem, lai jūs viens otram būtu labākie draugi, nevis ienaidnieki.

Auns (21.03 – 19.04)

Dobermanis
Foto: Pexels

Pēc dabas aktīvajiem Auniem vislabāk derēs liela izmēra suņi ar līdzīgu temperamentu. Auni lieliski sapratīsies ar tādām šķirnēm kā malinuā, vācu aitu suns, dobermanis, veimāras putnusuns, bulmastifs, rodēzijas ridžbeks, ungāru vižla un citiem. Suņi, ar kuriem var sportot, palīdzēs Aunam izbaudīt katru pastaigu kopā ar suni. Tomēr arī par atpūtu Auniem aizmirst nevajadzētu. Mazināt stresu un izbaudīt klusumu Aunam var palīdzēt arī tādi piemēroti suņi kā pūdelis un pekinietis.

Vērsis (20.04 – 20.05)

Akita
Foto: pexels

Mieru mīlošajiem un labsirdīgajiem Vēršiem visatbilstošākie būs tie dzīvnieki, kam nepieciešams maigums un rūpes. Tajā pat laikā dzīvnieks nedrīkst būt spītīgs, jo Vērši suņu pastaigas vairāk uztvers kā savu “izklaidi”, nevis dzīvnieka kontroli, turklāt ne īpaši aktīvi arī vēlēsies iesaistīties rotaļās ar suni. Šādam mērķim lieliski derēs tādi dzīvnieki kā angļu buldogs, mopsis, akita. Šie suņi lieliski uzlabo  saimnieka garastāvoklī un “neplīsies” tam virsū, labāk izvēloties izbaudīt pasauli sev apkārt.

Dvīņi (21.05 – 21.06)

Labradori
Foto: Shutterstock

Šīs zīmes pārstāvjiem vislabāk derēs labsirdīgi un “smaidīgi” suņi. Tādi kā šeltijs, labradors, spaniels, kā arī citi medību suņi. Šo dzīvnieku veselīgā ziņkārība un jautrība palīdzēs Dvīņiem uzturēt aktīvu dzīvesveidu. Dvīņiem patīk apmācīt savus suņus un atpūsties pastaigu laikā. Dvīņi nav tendēti uz gaušanos, tāpēc suņi, kas ir aktīvi, jautri un labsirdīgi, papildinās Dvīņu raksturu. Turklāt viņi mīl visu neparasto, tāpēc var izvēlēties arī tādas aizraujošas un krāšņas šķirnes kā dalmācietis, rodēzijas ridžbeks, angļu vai īru seters, veimāras putnu suns u.c.

Vēži (22.06 – 22.07)

Ungāru pointeri
Foto: Ella Donstova

Vēžiem ir biežas noskaņojuma maiņas, kas nav pārsteidzoši, jo par tiem atbildīgs ir Mēness. Tāpēc astrologi iesaka izvēlēties tādu suņus, kuru uzvedība un temperaments sniegs Vēžiem tajā brīdī atbilstošu izturēšanos. Tam derēs arī nopietnas suņu šķirnes, galvenais izvēles atslēgvārds – lai dzīvnieks būtu orientēts uz cilvēku. Vēži, kā zināms, ir arī ūdens zīme, tāpēc ļoti ieteicams, lai arī četrkājainais draugs labprāt baudītu ūdens peldes. Vēži var izvēlēties tādas šķirnes kā dobermaņus, amerikāņu buldogus, spanielus, pointerus, zeltainos retrīverus u.c. Vēzis dažkārt vēlas slinkot, bet suns palīdzēs šo slikto rakstura īpašību pārvarēt, dodoties aktīvās un garās pastaigās.

Lauva (23.07 – 22.08)

Bulmastifs
Foto: Viola Grīnbarte

Lauvas ir radušas būt uzmanības centrā, kā arī visbiežāk izvēlas krāšņas un pamanāmas lietas. Lauvām patīk, ja uzmanība ir pievērsta tieši viņām. Suņa izvēle, protams, nebūs izņēmums – Lauvām vislabāk patiks un derēs aristrokrātiski suņi: afgāņu kurts, vācu dogs, bulmastifi, seteri, putnusuņi. Graciozie dzīvnieki prasīs uzmanību, taču ar audzināšanu Lauvām nav nekādu problēmu – to viņi prot.

Jaunava (23.08 – 22.09)

Bīgls
Foto: Daiga Pālena

Nosvērtās un pedantiskās Jaunavas prot kontrolēt faktiski jebkuru dzīvnieku, taču kā paša suni būtu ieteicams izvēlēties dzīvniekus, kas ir ļoti uzticami. Jaunavas sunim būs jāprot precīzi izpildīt komandas, tāpēc jau no agra kucēna vecuma audzināšanai un dresūrai Jaunava pievērsīs lielu uzmanību. Un tas nesagādās Jaunavām nekādas problēmas, jo viņas pat emocionālā līmenī izjūt dzīvniekus un ir spējīgas būt ar tiem “uz viena viļņa”. Jaunavām piemēroti suņi varētu būt bīgli, takši, baseti, visi terjeri. Bet dižciltīgie īru vilku suņi un vācu īsspalvainie un asspalvainie pointeri varētu kļūt par lieliskiem mājdzīvniekiem Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem.

Svari (23.09 – 23.10)

Greihaundi
Foto: pixabay

Svariem ļoti raskturīgas ir biežas garastāvokļa maiņas, tāpēc lai papildinātu raksturu un emocionālo noturību, ieteicams būtu izvēlēties tādus suņus kā vācu dogus, rīzenšnaucerus, greihaundus. Šie dzīvnieki ir harmoniski, bet šo suņu izskats sniegs Svariem gandarījumu.

Skorpions (24.10 – 21.11)

Vācu aitu suns
Foto: pexels

Viņiem patīk viss noslēpumainais. Dažkārt viņi aizraujas ar ezotēriku un ir tendēti uz mistiskiem notikumiem. Par ideālu Skorpionu kompanjonu varētu kļūt ņūfaudlends, vācu aitu suns, melnais krievu terjers, vācu dogs. Skorpions var izvēlēties arī jebkuras citas šķirnes pārstāvi, izņēmums ir dekoratīvo šķirņu suņi, kurus Skorpioni gluži vienkārši “nepamana” viņu izmēra dēļ, līdz ar to, neuzskata īsti par suņiem. Skorpioniem vispiemērotākie būs rudi, brūni vai melni suņi.

Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Afgāņu kurts
Foto: Pixabay

Strēlnieki ir labi pazīstami kā piedzīvojumu meklētāji. Viņi ir jautri un atraktīvi, tāpēc par viņu mīluli var kļūt jebkurš dzīvnieks, arī bezšķirnes sunītis. Tomēr visbiežāk Strēlnieki ir orientēti uz darbību “būt uzmanības centrā”, tāpēc viņus visdrīzāk ieinteresēs tādas suņu šķirnes kā: afgāņu kurts, krievu vēja suns, angļu spaniels, šnauceri, rodēzijas ridžbeks.

Mežāzis (22.12 – 19.01)

Rotveilers
Foto: Anete pumpure

Viņiem pietrūkst paškontroles, neraugoties uz to, ka šī zīme tiek uzskatīta par mierīgu. Savaldīt Mežāža iekšējo es var palīdzēt tādi suņi kā franču buldogs, bulterjers, kane korso, rotveilers, Stafordšīras terjers, Bostonas terjers, bulmastifs, veimāras putnu suns, bordo dogs u.c. Šie dzīvnieki kļūs par Mežāža drošības un pārliecības simbolu, bet tādu nopietnu šķirņu audzināšana Mežāzim sniegs īstu gandarījumu. Galvenais neaizmirst, ka disciplīnai un paklausībai jābūt pirmajā vietā, lai četrkājainais draugs neradītu nepatikšanas nākotnē.

Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Veimāras putnusuns
Foto: Sintija Dozberga

Ūdensvīri ir mākslinieciski un oriģināli cilvēki, kas ir apveltīti ar milzīgu harizmu un mīl visu neordināro. Vēlme būt pamanāmam starp citiem būs apmierināma, ja Ūdensvīrs izvēlēsies retas šķirnes pārstāvi. Piemēram, Ķīnas cekulaino suni, papilonu, Meksikas kailo suni, basenži, veimāras putnusuni u.c. Piemēroti ir arī ganu suņi. Aktīvie suņi ļaus Ūdensvīram katru dienu atrast laiku pastaigām, kas viņam tik ļoti ir nepieciešams.

Zivis (19.02 – 20.03)

Spaniels
Foto: pexels

Zivis mīl sapņot un bieži “iekrīt” fantāziju pasaulē. Šīs zīmes pārstāvjiem nederēs suņi ar lielu enerģijas potencālu. Pārmērīgi kustīgi suņi Zivis var izsist no līdzsvara, kas negatīvi atspoguļosies uz viņu veselību. Tāpēc Zivīm jāizvēlas mierīgāki suņi, piemēram, kokerspaniels, Maltas zīda sunītis, Velsas korgijs, pekinietis. Pastaigas pa vietām, kur ir maz cilvēku, palīdzēs Zivīm sakārtot domas un saņemt gandarījumu ikdienai.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
16 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas