Kokteilis
Dzīvo

Kad nepieciešams uzlabot finansiālo stāvokli0

Publucitātes foto

Mūsdienu laikmetā, kad visa veida tehnoloģijas mainās pārsteidzošos tempos, nākotne izskatās arvien daudzsološāka. Jau esam pieredzējuši automašīnas, kuras pašas sevi vada, un arī pārējās elektroniskās ierīces drīzumā sarunāsies savā starpā bez cilvēka līdzdalības, ar domu palīdzēt mums labāk pārvaldīt mūsu dzīvi. Kaut arī skats nākotnē var izskatīties daudz grandiozāks nekā jebkas cits, ko jebkad ir piedzīvojusi cilvēce, mēs joprojām esam tālu no tāda dzīvesveida, kurā valdītu pilnīgs komforts, sajūtu vieglums un pārliecība par paredzamu nākotni. Lielākoties tāpēc, ka nauda joprojām ir nozīmīga mūsu realitātes sastāvdaļa. Un tas nozīmē, ka mēs joprojām pastāvīgi būsim cīņā par labāku dzīves līmeni un labklājību, ja vien mums neizdosies pietiekami nopelnīt un gudri pārvaldīt savu naudu.

Brīžos, kad nepieciešams uzlabot finansiālo stāvokli un izkļūt no finansiāli sliktas vietas, ir vairākas lietas, ko jūs varat darīt labāk, lai pārvaldīt savu naudu un apgūtu paradumus, kas nodrošinātu jums plaukstošu nākotni.

Kad apstākļi diktē, ka jums ir nepieciešams ātri tikt pie naudas un ātrais kredīts 500 eiro apmērā jeb pikalaina 500 būtu viena no jūsu opcijām, lai segtu kādus negaidītus izdevumus, piemēram, automašīnas remontu vai medicīnas pakalpojumu rēķinu, jums ir vairākas iespējas, ka atkal tikt uz viļņa:

  • Piesakieties ātrajam aizdevumam

Lai gan jums varētu rasties vēlme iztērēt visu kredītkartes atlikumu, gudrāka iespēja ir meklēt ātro naudas aizdevumu alternatīvas. Ne-banku aizdevējs var piešķirt jums personīgu aizdevumu līdz pat 5000 eiro, ko varēsiet vēlāk atmaksāt pa daļām. Viss, kas jums nepieciešams ir aktīvs norēķinu konts un pārbaudāms ienākumu avots. Īsāk sakot, atbilstības prasības ir minimālas, lai jūs ātri saņemtu naudu šādā veidā, un papildus jūs varēsiet arī vienoties par jums elastīgu atmaksas grafiku.

  • Aizņem naudu no ģimenes locekļiem vai draugiem

Aizņemties naudu no cilvēkiem, kuri jūs labi pazīst, varētu būt neērti. Tomēr, ja esat nonākuši finansiāli riskantā situācijā, jums būs jāatsakās no lepnuma sajūtas. Ja nevēlaties uzņemties ātrā kredīta saistības, tad jūsu tuvākie varētu būt labākais palīdzības avots. Ja jums ir tuvas attiecības ar vecākiem, viņi var būt pat ļoti priecīgi sniegt jums nepieciešamo palīdzību, lai maksimāli ātri novērstu jūsu problēmas. Neatkarīgi no tā, vai aizņemties no ģimenes vai draugiem ir neērti vai viegli, vissvarīgākā lieta, ko jums nepieciešams apsolīt un īstenot ir tas, ka atmaksāsiet šādu aizdevumu pēc iespējas ātrāk. Tas stiprinās uzticēšanos jūsu starpā un arī nodrošinās harmoniskas attiecības nākotnē. Protams, radinieki kā palīgi nederēs tajās situācijās, kad jums būtu vajadzīgs aizdevums 50000 eiro apmērā bez ķīlas, kas somiski tiek saukts par 50000 lainaa ilman vakuuksia, jo reti kuram ir brīvi pieejami līdzekļi šādā apjomā. Bet mazākām summām ir vērts vērsties pēc palīdzības pie vistuvākajiem.

  • Pārdodiet sev piederošās lietas, kuras jums patiesībā nemaz nav vajadzīgas

Domāju, ka jūs ar pārliecību varētu apgalvot, ka jūsu mājā var atrast lietas, ko jūs varētu pārdot, kad pienākuši grūti laiki, vai ne? Līdzekļi, ko iegūsiet no jums nevajadzīgo lietu pārdošanas, noderēs jums, neatkarīgi no tā, vai tie būs 15 vai 55 eiro lieli. Jo vairāk šādus priekšmetus spēsiet atrast savā dzīvesvietā, jo lielāka iespējamība, ka iztiksiet bez papildus nepieciešamības pēc naudas aizdevuma vai esošo aktīvu ieķīlāšanas. Padomājiet – vai jūsu ģimenei ir divas automašīnas? Vai jūs varētu iztikt ar vienu un pārejas periodā izlīdzēties ar sabiedrisko transportu? Izdevumu pozīciju samazināšana nāks par labu pat vismazākajos apmēros.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Kokteilis
VIDEO. Mūziķis Kārlis Auzāns aicina virtuāli baudīt mūzikas improvizācijas
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Grupa “Audiokvartāls” izdod debijas albumu un videoklipu
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Pienvedēja Piedzīvojumi” uz festivālu “Summer Sound” vedīs rokmūziku
1 diena

Lasītākie

Anna Žīgure
Pasaulē
“Aili, nemaz nedomā iet ārā!” Ļaužu noskaņojums Covid-19 skartajā Igaunijā
42 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Veselam
NMPD Operatīvās vadības centra darbiniekiem konstatē Covid-19
11 stundas
LE
LETA
Dabā
Daudzviet Latvijā snieg
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Lems par ārkārtējās situācijas pagarināšu līdz trim mēnešiem
14 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Kāds noskaņojums un attieksme ārkārtas situācijā ir novadu pašvaldībās?
11 stundas