Kokteilis
Dzīvo

Kā izvēlēties talismanu bērnam0

Foto: Pixabay

Piedzimstot mazulim, vecāki cenšas darīt visu, lai bērniņš augtu laimīgs un veiksmīgs. Viens no veidiem kā to veicināt ir piemērota talismana izvēle.

Talismans pēc dzimšanas datuma

To aprēķina par pamatu ņemot bērniņa dzimšanas datumu. Piemēram, tavs mazulis ir dzimis 2017. gada 11. martā. Saskaitām visus dzimšanas skaitļus, turklāt darām to tik ilgi, līdz iegūstam skaitli no 1 līdz 9.
2+0+1+7+1+1+0+3= 15, 1+5=6. Šajā gadījumā bērniņa likteņa skaitlis ir seši.

Foto: Unsplash

Vieninieks. Ja tava bērniņa skaitlis ir viens, tad viņam vislabāk derēs akmens jašma. Šis akmens noņem cilvēka ķermeņa uzkrāto negatīvo enerģiju. Jo cilvēks ir jaunāks, jo vienkāršāk tas notiek. Pēc pastaigā vai ciemiņu uzņemšanas akmeni vēlams novietot līdzās bērnam. Katru reizi, kad bērns kontaktējas ar kādu, kas nav tavu tuvāko lokā, viņš saskaras ar svešu enerģiju. Pat pa sevi tā nav bīstama, bet no tas ir jāatbrīvojas un ar to vislabāk tiek galā tieši jašma.
Divnieks. Ar divnieku viss ir vienkārši. Tādam bērniņam jau no dzimšanas palīdzēs jebkurš nefrīta veids. Tas stabilizē jebkura vecuma cilvēka garastāvokli. Mazulim tas palīdzēs vieglāk un ātrāk pierast un pieņemt savus vecākus. Šis akmens palīdzēs pasargāt tava mazuļa nervu sistēmu no nevajadzīgas spriedzes un satraukumiem.
Trijnieks. Trijniekam derēs malahīts. Malahīts var palīdzēt bērnam pārvarēt dažādas veselības problēmas. Dažos gadījumos tas var radīt spēcīgu saikni starp bērnu un vecākiem, piesaistot viņu mātei un tēvam. Tomēr malahīta daudzumu vajadzētu kontrolēt, jo tas ir ļoti spēcīgs akmens. To nevajadzētu mazuļa klātbūtnē turēt ilgāk par stundu vai divām.
Četrinieks. Četrinieka akmens-talismans ir opāls. Tas palīdzēs likvidēt bērna rakstura trūkumus, jaundzimušajiem tas var palīdzēt kļūt mierīgākiem. Arī pieaugot, bērns nebūs tik kaprīzs. Lai šī akmens iedarbība būtu efektīga, tam visu laiku jāatrodas tavas meitas vai dēla istabā, bet ne tiešā gultasvietas tuvumā.
Piecinieks. Mēnessakmens – ideālais tavas meitas vai dēla talismans, turklāt neatkarīgi no bērna vecuma. Tas kalpos kā lielisks sargs pret problēmām un sliktu garastāvokli, savukārt mazuli tas palīdzēs nomierināt un viņš pārstās naktīs raudāt. Pat pieauguši cilvēki guļ labāk, ja līdzās viņiem ir mēnessakmens. Principā tas lieliski der visiem bērniem, bet tiem, kuru likteņa skaitlis ir pieci, tas kļūs par labāko līdzekli pret stresu un satraukumu.
Sešinieks. Tava bērna talismans ir ametists. Tas ir harmonijas akmens, kas tik ļoti vajadzīga tavam mazulim. Tas lieliski derēs bērniem, kuri jau saprot, ko tu viņiem saki un paši jau sākuši runāt. Vislabāk to savā tuvumā turēt reizi vai divas-trīs reizes dienā, jo tas ir visai spēcīgs akmens. Tas derēs arī jaundzimušajam, jo akmens apveltīs mazuli ar labu garastāvokli un pasargās no briesmām.
Septītnieks. Serdoliks ir tava bērna sargs. Tas palīdzēs tavam bērniņam ātrāk atrast savu vietu dzīvē un sev atbilstošu hobiju. Šis ir akmens, ko droši var izmantot jau no dzimšanas brīža. Tam faktiski nav nekādu blakusefektu, tādēļ to var likt arī mazuļa gultiņā vai dot līdzi nēsāšanai jau lielākam bērnam, kurš nezinu, ko dzīvē darīt.
Astotnieks. Šādam bērniņam visatbilstošākais akmens talismans būs obsidiāns. Visnotaļ iespējams, ka tavs dēls vai meita, kuri dzimuši astotnieka ietekmē jau no mazotnes dažkārt ir nepiekāpīgi. Tomēr obsediāna ietekmē bērns var mainīties un kļūt daudz savaldīgāks un mierīgāks. Šis akmens palīdzēs bērnam vieglāk pārvarēt nepatikšanas mājās, skolā vai uz ielas.
Devītnieks. Granāts labos situāciju, ja tavs bērns ne pārāk vēlas mācīties, bet tam ir vajadzīgs laiks. Iespējams, ka bērniņš nepieņems akmeni, nervozēs, būs kaprīzs vai raudās, ja viņš vēl ir pavisam mazs. Tas nozīmē, ka akmens iedarbojas un vajag mazliet pagaidīt. Lai procesu normalizētu, akmeni bērna istabā var ienest pakāpeniski, sākumā uz pusstundu vai stundu, bet pēc tam laiku palielināt.

Talismans pēc bērna acu krāsas

Foto: Unsplash

Runā, ka acu krāsa lielā mērā nosaka tavu raksturu. Pēc acu krāsas iespējams uzzināt, vai cilvēks ir mierīgs vai nervozs, labestīgs vai ļauns. Var noteikt, kāds būs bērniņa raksturs un kāds talismans tieši viņam derēs vislabāk. Pēc acu krāsas nosaka talismanu-metālu.
Zilas acis. Ja tavam bērniņam ir zilas vai gaiši zilas acis, viņš pieaugot būs viegli ievainojams un visnotaļ nervozs. Bet viņiem būs ļoti augsts radošais potenciāls. Tas nozīmē, ka šādam bērniņam pēc enerģētikas lieliski derēs sudraba rotas. Primāri šādiem cilvēkiem svarīga ir aizsardzība, tādēļ sudrabs viņus spēs aizsargāt no visām problēmām. Šis metāls lieliski sader ar akmeni avanturīnu. Bērniem ar zilām acīm tas noderēs mācību laikā un viņu radošajās izpausmēs.
Zaļas vai pelēkas acis. Cilvēki ar šādu acu krāsu ir gudri un piesardzīgi, viņiem ir augsts aizsardzības līmenis pret intelektuālo un emocionālo nogurumu, bet viņi ātri nogurst fiziski. Bērniem ar šādu acu krāsu vislabāk izvēlēties rotas no platīna vai cirkonija. Šie metāli normalizē organisma stāvokli un uzmundrina prātu.
Brūnas vai melnas acis. Šo cilvēku labākais talismans ir zelts, jo viņu rakstura noturība ir ļoti augsta. Vienīgais, kas šim bērniņam būs vajadzīgs – motivācija darbībai, tādēļ zelts tavai meitai vai dēlam palīdzēs pastiprināt intuīciju un ļaus pilnībā izpausties radošajai enerģijai.
Gadās, ka cilvēks piedzimt ar dažādu acu krāsu. Tādā gadījumā ir jātiek skaidrībā, kura no tām ir vadošā, galvenā. Tieši tā ļaus noteikt bērna dārgmetālu-talismanu. Piemēram, ja bērnam viena acs ir pelēka, bet otra zaļa, viņam var piemist tās rakstura īpašības, kas piemīt gan pelēko, gan zaļo acu īpašniekiem. Būs vien jāpagaida tas brīdis, kad meitenīte vai puisītis sāks parādīt savu raksturu, runāt, domāt un izdarīt savu izvēli.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Reserved” nosauc pavasara – vasaras modes kolekcijas galvenās tendences: volāni, sietiņi, auklas un ziedu raksti
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 4 pašmāju blogeru Annas Pannas un Kaspara Virsnīša receptes: garšīgam laikam mājās un pie dabas
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Intars Busulis pastāsta par skandāliem ģimenē: durvis gan necērtu, jo pašam tās būs jālabo
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
3 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
2 stundas