Kokteilis
Mīli

Ja tu ikdienā piedzīvo šīs 10 lietas, esi saticis savu ideālo attiecību partneri0

Foto: Shutterstock

Tu noteikti pazīsti to brīnumaino tauriņu sajūtu vēderā, ko izjūti katru reizi, kad satiec savu mīļoto cilvēku. Jūsu sirdis sitas straujāk un vienā ritmā, jūsu kājas trīc no satraukuma, un tu sāc ienīst sevi pat mazliet ienīst, jo konstatē, ka patiesībā esi kļuvis klišejisks. Bet tas nebūt nav slikti, jo tieši tā ir mīlestība. Un, kad beidzot esi saticis savu ideālo partneri, tev ir jācenšas saglabāt šīs sajūtas pēc iespējas ilgāk. Iemīlēšanos tāpat kā attiecības nevar uzskatīt par pašsaprotamām. Tas patiesi ir viens no skaistākajiem piedzīvojumiem, ko iespējams dzīvē izbaudīt.

Dažkārt lai satiktu savu liktenīgo mīlestību pietiek vien ar dažām dienām, varbūt pat dažādām stundām vai minūtēm, pat sekundēm. Ja tava sirds jūt šīs burvīgās emocijas, tev tām ir jāļaujas.

Lūk, 10 lietas, kas skaidri norāda uz to, ka esi saticis savu īsto:

1. Tu jūties laimīgs un emocionāli piepildīts. Tu gluži vienkārši esi laimīgākais cilvēks zemes virsū. Tu izjūti prieku un pacilātības sajūtu, jo jūs beidzot esat satikušies un esat viens otram.

2. Tava motivācija ir stiprāka nekā jebkad agrāk. Turklāt tas tikai tāpēc, ka tevi iedvesmo tavs mīļotais cilvēks. Viņš motivē tevi sasniegt savus mērķus un sapņus, piepildot viskvēlākās vēlēšanās. Vēl jo vairāk, tu beidzot esi kļuvis par pašpārliecinātu cilvēku, kas prot sevi novērtēt.

3. Tu izjūti mieru mirkļus, kad esi kopā ar mīļoto. Tu patiesi izjūti miera un drošības sajūtu tad, kad līdzās ir tavs partneris.

4. Tu nespēj novērst skatienu no viņa. Brīžos, kad jūs pavadāt laiku kopā, tu pēkšņi konstatē, ka tu gluži vienkārši nespēj novērst skatienu no sava mīļotā.

5. Tu domā par mīļoto brīžos, kad esat šķirti. Pat nemanot tavā prātā iezogas domas par mīļoto ik reizi, kad jūs esat šķirti. Šīs domas par skaistajiem mirkļiem un to, ko vēl vēlaties piedzīvot kopā, nepārtraukti caurvij jūsu prātus.

6. Tu izjūti kā emocionālu, tā fizisku saikni ar šo cilvēku. Esot kopā ar šo viņu, tu esi pilnībā pārliecināts, ka šī saikne ir vārdiem neaprakstāma. Jūs vieno emocijas, fantāzijas un vēlmes. Jūs esat kā radīti viens otram, un zināt, ka šī saikne nemūžam nepazudīs.

7. Tu nespēj būt pārāk ilgi šķirts no šī cilvēka. Tev ir svarīgi, lai mīļotais cilvēks vienmēr būtu tavā tuvumā. Tev ir svarīgi šo cilvēku redzēt un pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar viņu.

8. Tu konstatē, ka smaidi ikreiz, kad domā par viņu. Tieši tā – tev pietiek ar domām, lai savu sirdi piepildītu ar laimes sajūtām. Šīs emocijas rada neaprakstāmu pozitīvismu un enerģiju ikdienā.

9. Tu jūties lieliski mīļotā sabiedrībā. Vienmēr, kad esi kopā ar partneri, tu jūties pārliecināts un novērtēts. Tu vari būt tu pats. Jūsu starpā valda pilnīgs patiesums, jo jūsu attiecībās samākslotībai nav vietas.

10. Tu esi kaislīgs, un vēlies, lai šīs attiecības izdotos. Tu patiešām jūties tā, it kā ar šo cilvēku būtu pazīstams jau gadu desmitiem, un it kā jūs būtu dvēseles radinieki. Tu apzinies, ka šis cilvēks tevī rada interesi, apbrīnu, iekāri un kaisli. Jūsu attiecībām ir piešķilta liesmiņa, un tu zini, ka jūs tuvākā vai tālākā nākotnē sagaida vēl neskaitāmi skaisti mirkļi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Šobrīd ieslodzījumā atrodas trīs personas, kas plānoja prinča Harija atentātu: nodrošināt drošību Kanādā ir vēl grūtāk
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Plikumi un zilumi: kas palika latviešu komēdijas “Klases salidojums 2” aizkadrā
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: dziedātāja KATŌ izdod jaunu singlu “Man vairs nav bail”
13 stundas

Lasītākie raksti

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kā “KPV LV” zēni kļuvuši par politikas milžiem un valstsvīriem
2 stundas
ML
Māra Libeka
Latvijā
Ja valsts uzskata, ka zina labāk par pašu personu, ko tai vajag, zūd demokrātijas jēga. Saruna ar Sanitu Osipovu
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Zolitūdes krimināllieta kalpos par pamatu pārmaiņām tieslietu sistēmā
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
VIDEO: Tiesneši skaidro, kāpēc par Zolitūdes traģēdiju notiesāts tikai būvinženieris 1
3 stundas