Kokteilis
Dzīvo

Īpašas spējas: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem tās patiešām piemīt0

Foto: pexels

Vai esi kādreiz aizdomājies par to, ka tev, iespējams, piemīt kādas īpašas spējas? Varbūt tev ir gadījies just tuvojošos nelaimi vai neiekāpt automašīnā, kas vēlāk cieta avārijā? Iespējams, tu esi dzimis kādā no šīm zodiaka zīmēm!

5. vieta: Strēlnieks

Neskatoties uz savu gaisīgumu, Strēlnieku maņas strādā lieliski. Padomā par to, kā tu uztver un jūti šo pasauli – iespējams, dažkārt tev paslīd garām kaut kas nepamanīts, taču tu to redzēji un juti! Starp citu, tev piemīt spēja dziedināt – tev ir ļoti jūtīgas rokas un apkārtējie to jūt. Tu vari cilvēkiem kā dot, tā ņemt – atceries par to!

4.vieta: Auns

Auni pret savām īpašajām spējām attiecas racionāli – tiklīdz viņi saprot, ka viņi kaut ko jūt, redz un pareģo, viņi sāk to pētīt un izdarīt secinājumus. Auni ir ļoti jūtīgi pret šīs pasaules enerģētiku, tāpat jūt arī paralēlo pasali, tamdēļ Auniem savā dzīvē ir grūti palaist prom tuvos cilvēkus. Tev jāiemācās kontrolēt savu enerģiju. Līdzīgi kā Strēlnieks – tu cilvēkiem vari arī atņemt un nodarīt sāpes. Neaizmirsti par to, it īpaši tāpēc, ka tavs raksturs ir tik ugunīgs un dusmās tu mēdz sadarīt lietas, ar kurām nav jālepojas.

3. vieta: Vēzis

Šiem cilvēkiem piemīt gluži magnētiska pievilcība un viņi ar vieglu roku dzīvē dažkārt panāk to, ko vēlas un iekāro. To, kas Vēzim patiesībā notiek “iekšā”, nezina neviens un viņš to dara apzināti. Vēža lielākās spējas izpaužas viņa domu spēkā – ja tu domāsi par labu, piesaistīti labu, bet, ja domāsi par sliktu, viss sliktais arī atnāks. Analizē savas domas un neļauj pārņemt pasauli sliktajām domām, jo tādā veidā tu nodari pāri ne tikai pats sev, bet arī apkārtējiem. Līdzīgi kā Skorpioni, kas seko zemāk – Vēži izcili jūt cilvēku patiesos nodomus. Piemānīt viņus ar saldiem vārdiem un siltu smaidu nevar.

2.vieta: Skorpions

Saistītie raksti

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji kā magnēts piesaista dažādus maģiskus notikumus. Viņi, kā neviens cits, tic dažādām maģiskām sakritībām dzīvē, kas notiek te un tagad, jo tām, gluži vienkārši, ir jānotiek. Skorpioni savā dzīvē bieži nokļūst šķietamās bezizejas situācijās, kad tā vien šķiet – izejas nav, bet tad, brīnumainā kārtā viss atrisinās pats no sevis. Vienīgais, kas Skorpionam jāievēro – nepadoties! Ja Skorpions nolaiž rokas, enerģētiski veiksme no viņa atkāpjas.

1.vieta: Lauva

Lauvas, līdzīgi kā Vēži, savas domas prot materializēt. Ja vien Lauva kaut ko ļoti, ļoti vēlas, viņa to iegūs. Šie cilvēki absolūti bez mazākajām šaubām tic savai veiksmei un dzīvē viņiem tās patiešām nekad netrūkst. Cilvēki, kuru draugu vai tuvinieku lokā ir Lauvas, labi zina, kā šie cilvēki spēj “uzlādēt” ar enerģiju arī pat tos, kas atrodas blakus. Vienīgi šīs zodiaka zīmes pārstāvjus nevajag kaitināt un melot viņiem – tam sekos atriebība, kas būs ļoti skarba un sāpīga.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Necenzēta leksika, kailfoto, bļaušana kamerā: jaunā “Supernova” vadītāja Beta šokē pašmāju slavenības
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kas vadīs konkursu “Supernova 2020”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Aldi Gobzemu veikalā sajauc ar zoopreču pārdevēju – kāda bija deputāta reakcija?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.LV
Sports
Cauce sīvā cīņā Pasaules kausa posmā Siguldā izcīna bronzu
44 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
No Vīgriezes līdz Cūkasdziesmai: izpētīti uzvārdi Kurzemē, Zemgalē un Sēlijā 2
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Pēdējos trīs mēnešus Latvijā saule spīdējusi vidēji 2 līdz 6 stundas nedēļā
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Zemestrīcē Turcijas austrumos vismaz 21 bojāgājušais, 1030 ievainoti
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kopš kiosku demontāžas sākšanas konstatēti deviņi jauni nelegālas cigarešu uzglabāšanas gadījumi Centrāltirgū 2
5 stundas