Kokteilis
Apbrīno

Igauņu ragana Merilina Kerro brīdina, kāpēc ikdienā ir kaitīgi skatīties pulkstenī0

Skatītāju iemīļotā igauniete, kas ieguvusi arī iesaku “igauņu ragana” – Merilina Kerro savu popularitāti ieguva, piedaloties slavenajā TV šovā “Ekstrasensu cīņas”, kur viņa iepazinās ar citu ekstrasensu – Aleksandru Šepsu un viņus ilgu laiku vienoja romantiskas attiecības.

Pēc laika abi izšķīrās, un tagad Merilinai ir laimīga ģimene un viņa ir divu mazu bērnu mamma. Merilina turpina praktizēt kā ekstrasenss un laiku pa laikam ar savām atziņām dalās arī sociālajos tīklos. Tā, piemēram, nesen viņa dalījusies savā Instagram kontā ar atziņu par to, ka dzīvot ikdienā “pulksteņa ritmā” nemaz nav tik labi.

Viņa raksta: “Dažreiz es domāju, cik labi ir dzīvot bez pulksteņa. Mūsdienās viss ir izskaitļots maksimāli precīzi. Vizītes pie ārsta, braucieni, skolas, veikali – katru reizi noteiktā laikā. Vai mēs zinām, kā dzīvot tālāk vai arī pulksteņa rādītāji diktē mūsu dzīvi? Es uzskatu, ka visiem ir jābūt “dzīviem” normas robežās. Uzņemieties risku šovakar un izdariet to, lai jūs nedarītu kaut ko noteiktā laikā, bet soli pa solim mainītu savu dzīvi. Un pēc kāda laika jūs redzēsiet, ka mazi solīši ved pie lielām izmaiņām. Un, iespējams, ka jūsu pirmais solis ir dzīvot dabas ritmā, vienā ritmā ar dabu, nevis “laika grupās”. Laimes noslēpums slēpjas dzīves vienkāršībā.”

Saistītie raksti

 

View this post on Instagram

 

Иногда я думаю, что хорошо жить без часов.  В наше время всё рассчитано с максимальной точностью. Посещение врача, встречи, поездки, школы, магазины – каждый раз в определённое время. Знаем ли мы, как жить дальше или часы диктуют нашу жизнь? Разве не было бы хорошо не жить в том же ритме , как другие люди в мире. Я считаю, что все должно быть живым и в пределах нормы. Возьмите на себя этот риск сегодня вечером и сделайте то, что вы еще не делали в это время, шаг за шагом меняя свою жизнь. И через какое- то время вы увидите, что маленькие шаги ведут к большим изменениям. И возможно ваш первый шаг будет жить в ритме с природой, а не во временных группах. Счастье заключается в простоте жизни”. #битваэкстрасенсов #магия#тнт #мэрилинкерро

A post shared by Мэрилин Керро / Merilyn Kerro (@devilmarylinkerro) on

Jāteic, reizumis Merilinas ieteikumi ir ne tik daudz maģijas apveltīti, cik gluži vienkārši cilvēcīgi patiesi. Tieši kā šoreiz – šis.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Keita Midltone emocionāli reaģē piemiņas pasākumā un nespēj valdīt asaras
16 stundas
RR
Rebeka Rogale
Kokteilis
FOTO: no interjera audumiem pazudis glamūrs
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Supermodele Kara Delavinja piekrīt izaicinājumam kāpt kalnos, bet vēlāk atzīst, ka no viņas “nekas nebija palicis pāri”
18 stundas

Lasītākie raksti

AK
Atis Klimovičs
Pasaulē
Gaidāms politiski karsts pavasaris. Ata Klimoviča reportāža no Gruzijas
Speciālreportāža 7 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Kā pirmajai “iedzēla” Latvijai
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija pēdējo reizi piedalās ES augsta līmeņa sanāksmē
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Uzņēmēja no Latvijas tīra birojus Gērnsijā 1
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” kapteiņa Dārziņa jubilejā 11. reizi sezonā paliek “sausā”
5 stundas