Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: princis Harijs svinīgā ceremonijā nespēj turēt asaras, runājot par smagi slimiem bērniem0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Princis Harijs vairāk kā 10 gadus ir fond “WellChild” aizbildnis. Šis fonds palīdz un atbalsta bērnus ar ļoti smagām diagnozēm un viņu vecākus. Londonā norisinājās ikgadējā “WellChild” ceremonija, kuru apmeklēja arī princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu.

Ceremonijas laikā, runājot uz skatuves, princis Harijs runāja par savu darbu šajā fondā. “Šie bērni nekad nepārstās mani iedvesmot. Taču šogad tas viss manās acīs izskatās citādi, jo es tagad esmu tēvs. Pagājušajā gadā, kad mēs šeit bijām kopā ar sievu, mēs jau zinājām, ka Megana gaida bērniņu. Neviens cits par to nezināja, bet mēs jau zinājām,” – teicis Saseksas hercogs. Pēc pauzes princis Harijs pastāstīja par pagājušā gada notikumiem: “Es atceros, ka stipri turēju Meganas roku. Mēs abi domājām – kā tas ir, vienā dienā kļūt par vecākiem, kā tas ir – izdarīt visu, lai aizsargātu savu bērnu un palīdzētu viņam, ja viņš piedzimst ar nopietnām problēmām vai saslimt vēlāk.”

“Es nevarēju to pa īstam apzināties, kamēr pasaulē nenāca mans paša bērns. Neviens vecāks nevēlas dzirdēt, ja viņa bērns cietīs, ka viņš savas dzīves laikā sastapsies ar dažādām grūtībām, kas ietekmēs viņu visu viņa turpmāko dzīvi,” – sacīja princis Harijs.

Šīs emocionālās uzrunas laikā princis Harijs nevarēja turēt sevī emocijas. Viņš uz brīdi pārtrauca runu un nolaida galvu. Princis Harijs sāka raudāt. Fonda ceremonijas vadītāja, aktrise Gabija Roslina piegāja pie Harija un draudzīgi pieskārās viņa mugurai. Viņa paņēma hercogu aiz rokas un centās viņu uzmundrināt.

Pēc mirkļa princis Harijs turpināja: “Pēc tam, kad esmu iepazinies ar bērniem no “WellChild” un viņu vecākiem un esmu viņus redzējis visu šo gadu laikā, man jāsaka, ka jums ir izdevies mani iedvesmot, dot cerības un ticību tam, ka ikviens spētu, jo jūs iedvesmojat. Paldies par to, ka jūs esat saviem bērniem un darāt to, ko darāt,” – savu runu pabeidza Harijs.

Saistītie raksti

Vērojot sava mīļotā vīra uzrunu uz skatuves, arī Meganai Mārklai bija grūti valdīt pār savām emocijām.

Video ar prinča Harija emocionālo uzrunu:

Princis Harijs nespēj valdīt emocijas fonda "Well Child" Awards ceremonijā
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
56 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
7 stundas