Kokteilis
Baudi

FOTO: pie skatītājiem atgriezīsies erudīcijas spēle “Gudrs, vēl gudrāks”0


Erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītāji Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš.
Erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītāji Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš.
Foto: Francis Belte

Pie skatītājiem ar 7. sezonu 4. oktobrī atgriezīsies erudīcijas spēle “Gudrs, vēl gudrāks”. Bērnus un jauniešus zināšanās, kā ierasts, pārbaudīs Kaspars Ozoliņš un Toms Grēviņš. Populārā erudīcijas spēle arī piedzīvojusi izmaiņas raidījuma vizualitātē, un jaunajā sezonā skatītājus sveiks ar jaunu logo.

Šī būs jau septītā “gudrinieku” sezona. Jau septiņus gadus skatītāji pie saviem ekrāniem var minēt līdzi jauniešiem, un mēģināt atcerēties pamatskolas un vidusskolas laikā apgūto, lai saprastu – vai vēl kaut kas palicis atmiņā. Raidījuma moto paliek nemainīgs – zināt ir stilīgi! Šo gadu laikā spēlē piedalījušies aktīvi, radoši, prasmīgi un zinoši bērni un jaunieši, kuri pārsteidz ne vien ar savām zināšanām, bet arī brīvā laika aktivitātēm. “Septiņu gadu laikā esmu novērojis, kā mainās dalībnieku brīvā laika aizraušanās – parādās jauni un interesanti hobiji. Vairs nav tikai koris un dejošana, futbols un volejbols – bērni nodarbojas ar cīņas sporta veidiem, meitenes dejo vēderdejas, modelē lidmašīnas, mācās korejiešu valodu un daudz ko citu,” stāsta Kaspars Ozoliņš. Viņam pašam raidījuma tapšanas procesā visvairāk prieka sagādā tieši izbraukumi pie bērniem un jauniešiem visā Latvijā. Tā ir ne vien lieliska iespēja tuvāk iepazīt spēles dalībniekus, bet arī iespēja gūt ieskatu tajā, cik daudzveidīga un dažāda ir Latvijas sabiedrība. Raidījuma radošā komanda šosezon “vizītkaršu” sadaļā pievērsīsies dziesmu un deju svētku tematikai, jo jau nākamvasar bērni un jaunieši no visas Latvijas pulcēsies Rīgā, lai piedalītos XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Spēles ideja un formāts aizgūts no Lietuvas sabiedriskās televīzijas LRT spēles “Lietuvas tūkstošgades bērni”. Lietuvā spēle šogad sāks jau 12. sezonu, un ir iemīļots gan skolēnu, gan vecāku auditorijā. “Jauno sezonu vēlējāmies uzsākt ar jaunu grafisko identitāti. Jaunieši joko, ka jaunais raidījuma logo, kurā izcelti divi G burti, asociējas ar populāro teicienu “good game”. Mēs esam pārliecināti, ka spēle tiešām būs laba, jo kopā ar mums ir ilggadējie sadarbības partneri ar jaunām atraktīvām idejām, kā piemēram, ar uzdevumu “Garais starpbrīdis”, kā arī vēl nebijuši draugi, piemēram, Civilās aviācijas aģentūra, kura nodrošinās bezpilotu gaisa kuģu klātbūtni,” par sezonas jaunumiem stāsta raidījuma producente, LTV Izglītojošo un bērnu raidījumu redakcijas vadītāja Irēne Grūzīte.

Saistītie raksti

Pēc garajām vasaras brīvdienām, kā ierasts, pirmie spēles uzsāks sestklasnieki. Pirmajā spēlē – 4. oktobrī plkst. 19.10 LTV1 un REPLAY.lv – skatītāji varēs meklēt atbildes uz spēles āķīgajiem jautājumiem kopā ar pirmajiem divpadsmit drosminiekiem – Ketiju Zalkovsku no Saldus vidusskolas, Evitu Mārtinsoni no Siguldas 1. pamatskolas, Katrīnu Zariņu no Trapenes sākumskolas, Lauri Ķikutu no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Vinetu Artu Ķirsi no Valmieras sākumskolas, Vanesu Lazdu no Rīgas Mūzikas vidusskolas, Jāni Hermani Liepiņu no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Gustavu Stāvausi-Bērtiņu no Smiltenes vidusskolas, Dāvi Vecziediņu no Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Almu Klincāri no pamatskolas “Rīdze”, Emīliju Ēveli no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas un Valtu Vītolu no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas.

Erudīcijas spēle "Gudrs, vēl gudrāks" atgriežas pie skatītājiem
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Reserved” nosauc pavasara – vasaras modes kolekcijas galvenās tendences: volāni, sietiņi, auklas un ziedu raksti
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 4 pašmāju blogeru Annas Pannas un Kaspara Virsnīša receptes: garšīgam laikam mājās un pie dabas
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Intars Busulis pastāsta par skandāliem ģimenē: durvis gan necērtu, jo pašam tās būs jālabo
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
3 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
2 stundas