Kokteilis
Dzīvo

FOTO: dziedātāja Linda Leen ceļojumā Jaunzēlandē piedzīvo arī skarbas atklāsmes0

Publicitātes foto

Pašmāju dziedātāja Linda Leen devusies brīnišķīgā ceļojumā uz Jaunzēlandi, kas viņu lutinājusi ar pārsteidzošiem dabas skatiem un viesmīlību. Tomēr ir lietas, kas dziedātāju arī mazliet sarūgtinājušas. Pie kādas fotogrāfijas, ko Linda ievietojusi savā Instagram kontā, viņa raksta: “Bet darvas pilīte medus mucā ir robežmietiņi, pa ceļam tuvojoties ledāja apskates punktam, uz kuriem atzīmētas vietas, kurās ledājs vēl bijis pirms 50, 20, 10(!) gadiem… Kardinālas temperatūras maiņas uz zemes nav nekas jauns, leduslaikmeti vairākkārt nākuši un gājuši, tomēr temperatūras celšanās temps pēdējo 100 gadu laikā ir kas nebijis. Katrs pieliksim mazo pirkstiņu savā ikdienā, lai samazinātu visa liekā patēriņu un vairošanu, lai Zemei vieglāk mūs nest un ar mums sadzīvot!”.

Linda Leen jau iepriekš intervijās atzinusies, ka viņas vaļasprieks ir fotografēšana, tāpēc viņa bieži savos sociālajos kontos dalās ar skaistām, mākslinieciskām fotogrāfijām, kuru autore ir viņa pati. Arī šoreiz.

Brokastis ar vulkānu un sauli

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Nieki&blēņas jeb Jaunzēlandes dienasgrāmata Nr.2. Esmu debešķīgā, smalkā Jaunzēlandes ziemeļu salas vidienes lauku airbnb īpašumā kalnos ar skatu uz tālo okeānu un klusējošo vulkānu, cikāžu un govju dziesmām (kad vējš iegriežas- arī smaržām;), kivi un avokado dārziem, trīskārtu brokastīm ar restorāncienīgām “poached eggs” un izcilu kafiju. Mēģinu doties tālāk uz dienvidiem nu jau dienas trīs un pēdējā brīdī, pat vairs neizliekoties sev, ka meklēju attaisnojumu, atlieku šo akciju “uz rītdienu”, jo gribu pamosties skaistos, smaržīgos palagos. Un tad.. es tiku glābta!! Saimniece, acīmredzami labtikusi, gados un spēcīgajā saulē izžuvusi- kā starp draugiem parasti mīļi dēvējam- rozīne, arhitekta māte, pedante (simpunkt’ jaunava (drīzāk pēc horoskopa) vai vismaz Burka kundzes māsīca) nesot man brokastīs pašvārītu zapti, aizrāda par manu glāzi Sauvignon Blanc, atgādina ka check-out Jaunzēlandē atšķirībā no citām pasaules malām esot strikti 10, nevis 11 un.. ak jā, viņa esot arī iegūglējusi Latviju, Rīge, is that right? Ou, wow, tāda skaista vieta, ēkas ar “russian style” cakām.. Eeem, mēģinu tanī nebeidzamajā aprakstošo vārdu un žestu straumē iespraukties ar jūgendstilu un gadsimtiem ilgu rietumeiropas ietekmi, bet… velti. Un, jā, kundze, mēs aristokrātiskajā Rīgē vīnu brīvdienās deģenerātiski dzeram arī brokastīs!!;)) To, protams, tikai domās, kā jau latviete lepnā un komunikācijas asumu zaķpastala vienā personā teikdama, paceļu savu lapsas asti un esmu atkal ceļā!;) #photobylindaleen

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

#photobylindaleen

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Nieki un blēņas jeb Jaunzēlandes dienasgrāmata, Nr.1. Jaunzēlande šobrīd piedzīvo lielu investīciju un tūrisma pieplūdumu, tā teikt- “the new black”, un lai nu ko, bet cenu līmeņa neatbilstību šim statusam nu gan viņiem pārmest nevar. Auto īre, salīdzinot ar Eiropu, ir tuvu kosmosam, nu vai vismaz Islandei, tāpēc mans no punkta A uz B pārcēlājs ir vissuperminiekonomiskākā mazlitrāžas versija ar funkciju “braukt”, ne mazāk un arī ne vairāk. Kalnainākos un reizē līkumaināku ceļu apvidos, kādi ārpus centrālā ziemeļus un dienvidus savienojošā lielceļa ir tieši visi, manī ieperinās doma, ka šī mazulīte kā jau tagad moderni, ir savulaik mainījusi dzimumu: iepriekšējā dzīvē bijusi manuāla, un tagad automātiski pārslēgt ātrumus atceras tikai pēdējā brīdī pirms (atgriežoties pie kosmosa) pacelšanās gaisā :”Hi hi, eķ, atkal aizmirsās…hjuuuu, laižam tālāk!”:D Mūzikas klausīšanās iespēju ziņā arī šis eksemplārs būtu ierindojams godpilnajā retro kategorijā, bet tas jau ir cits stāsts!;) #photobylindaleen #sonya7rii @brandnewzealand

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Atgādināsim, ka skarbus mirkļus Linda piedzīvoja arī 15.martā – brīdī, kad Kraistčērčas pilsētā, Jaunzēlandē notika apšaudes, kad dzīvību zaudēja 49 cilvēki, šajā pilsētā tieši tovakar ieradās arī Linda. Vēlāk viņa sociālajos kontos ierakstīja: “Kad devos pāri kalniem šajā virzienā, protams, vēl par notikušo nezināju. Esmu drošībā”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
MK
Mārīte Kanča
Kokteilis
Rīgā atgriežas skatuves huligāni – “Limp Bizkit”
20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Angļu augstākās sabiedrības tikumi un netikumi literatūras klasikas ekranizācijā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu esi – manipulators vai “upuris”?
1 diena

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Infektologs Dumpis: Šis nav ķīmisks uzbrukums, kad cilvēkus būtu jāatrod momentā
7 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
VIDEO. Stambula-Rīga pasažieri atklāj, ko domā pēc lidojuma kopā ar inficēto Irānas pilsoni 2
5 stundas
LE
LETA
Veselam
Nīderlandē apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums, Itālijā un Vācijā pieaug saslimušo skaits
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Autobusā uz Igauniju kopā ar “Covid-19” inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi. Kas vēl noskaidrots?
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Rīgas centrā notver kabatzagles, kuras apzaga sievieti no Norvēģijas 1
5 stundas