Kokteilis
Dzīvo

Dzimuši līderi: šīs 4 zodiaka zīmes nekad neatzīst neizdošanos un iedvesmo citus0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay

Katrā no mums ir paslēpts kāds unikāls spēks, un katrai zodiaka zīmei ir savas pozitīvās īpašības. Dažkārt izšķirošo lomu nospēlē nevis spēcīgi muskuļi, bet erudīcija un pareiza stratēģija.

Un tā, ir zodiaka zīmes, kas no pārējiem atšķiras ar to, ka vienmēr ir gatavas mesties cīņā un viņiem piemīt izteiktas līdera dotības.

Kuri tie ir?

Auns

Bezierunu līderis. Turklāt viņam ir ārkārtīgi daudz dzīves spēka. Bez tam, neatkarīgi no sava fiziskā ķermeņa un spējām, viņš ir ietiepīgs un ārkārtīgi drosmīgs (reizēm arī pārdrošs). Vienmēr gatavs jauniem izaicinājumiem. Piemīt milzīgas līdera spējas un šajā sarakstā, bez šaubām, ir tiesīgs ieņemt pirmo vietu.
Ja Auns ir pārliecināts par savu pārliecību, pārliecināt viņu par pretējo ir neiespējami. Viņš ir gatavs iet caur uguni un ūdeni, ja ir drošs par to, ko vēlas. Aunam ir ārkārtīgi lielas ambīcijas, bet viņa enerģijas pietiktu, lai iedotu veselam pūlim.
Aunā ir apvienotas daudzas lieliskas rakstura īpašības, kas piemīt tikai izciliem līderiem – tiešums, godīgums, principialitāte. Taču tās ir tik ļoti izteiktas, ka reizēm viņam pašam tas traucē darbā, attiecībās un saskarsmē ar citiem cilvēkiem.

Lauva

Lauvas aizbildnis ir Saule, bet tās stihija – uguns. Daudz kas šeit uzreiz arī kļūst skaidrs. Lauva šajā pasaulē ir ieradusies pavēlēt un valdīt. Šīs zodiaka zīmes pārstāvju ambīcijas ir ļoti augstas, taču saskarsmē ar citiem, viņi ir ļoti patīkami un aizraujoši cilvēki. Lauvām ir daudz draugu un viņi patīk cilvēkiem. Šajā uguns stihijā, kas vajadzības gadījumā var izpostīt teju visu savā ceļā, ir ārkārtīgi daudz enerģijas un spēka.
Lauva savā dzīvē sasniedz visu. Turklāt viņi ir ārkārtīgi spilgtas personības, kas spēj darboties dažādās sfērās.
Dažkārt viņi gluži vai apzināti meklē riskantas situācijas, lai tajās uzvarētu un citiem nodemonstrētu, ka to spēj tikai viņi.

Skorpions

Slēptās Skorpiona rezerves atrodas aiz viņa noslēpumainības maskas. Ja Skorpions ir izlēmīgs un tiešs, ne katrs spēs izturēt viņa caururbjošo skatienu. Turklāt šādā veidā viņš pilnīgi automātiski kļūst par līderi teju jebkurās attiecībās, turklāt – viņam tas patīk.
Bez tam, ka Skorpionam piemīt milzīgs enerģētiskais potenciāls, viņam vēl piemīt arī milzīga seksuālā enerģija. Panākumi šajā sfērā viņu pavada visu viņa dzīvi. Starp citu, iemīlējies Skorpions spēj darīt galvu reibinošas un pilnīgi neticamas lietas! Patiesībā tieši seksuālā enerģija dod viņam spēkus dažādām dzīves jomām. Pats to nemanot, viņš to izmanto arī citās dzīves sfērās.
Visas savas dzīves laikā Skorpions it kā iet pa šauru robežlīniju, kas ir sadalošā josla starp labo un ļauno. Iespējams, daudzi šim nepiekritīs, taču Skorpions ir labais tēls. Tieši tāpēc zvaigznes šīs zīmes pārstāvjiem ir devušas tādus talantus kā vara un enerģija.

Strēlnieks

Īsto Strēlnieka dabu var redzēt tajās reizēs, kad viņš virzās uz savu mērķi. Viņam ir precīzi orientieri un darbību plāns, un nekas no malas nespēj viņu novirzīt no šī kursa.
Ievērojamu lomu Strēlnieka raksturā spēlē pozitīvisms, caur kuru viņš redz savu dzīvi. Tā, piemēram, ja kādā situācijā viņam neveiksies, viņš pavisam noteikti nesaskatīs tajā traģēdiju, bet sacīs, ka jebkurš iznākums ir rezultāts, no kura var kaut ko iemācīties.
Kā jau visas Uguns stihijas, arī Strēlnieks ir impulsīvs, un viņam dzīvē ir grūti atrast zelta vidusceļu. Ātri iekarstošs, viņš cenšas sasniegt mērķi pēc iespējas ātrāk. Viņš cīnīsies līdz pēdējam, neatkarīgi no tā, vai šī “cīņa” notiek intelektuālajā frontē vai fiziskajā.
Taču kopumā šie cilvēki ir apveltīti ar labestību un lielu harizmu. Viņos nav ne mazākās devas ļaunuma. Pie labajām Strēlnieks īpašībām jāpieskaita spēja redzēt par vienu soli uz priekšu, jo viņš taču ir lielisks stratēģis!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
MK
Mārīte Kanča
Kokteilis
Rīgā atgriežas skatuves huligāni – “Limp Bizkit”
19 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Angļu augstākās sabiedrības tikumi un netikumi literatūras klasikas ekranizācijā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu esi – manipulators vai “upuris”?
1 diena

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Infektologs Dumpis: Šis nav ķīmisks uzbrukums, kad cilvēkus būtu jāatrod momentā
6 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
VIDEO. Stambula-Rīga pasažieri atklāj, ko domā pēc lidojuma kopā ar inficēto Irānas pilsoni 2
5 stundas
LE
LETA
Veselam
Nīderlandē apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums, Itālijā un Vācijā pieaug saslimušo skaits
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Autobusā uz Igauniju kopā ar “Covid-19” inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi. Kas vēl noskaidrots?
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Rīgas centrā notver kabatzagles, kuras apzaga sievieti no Norvēģijas 1
4 stundas