Kokteilis
Apbrīno

Dziedātāja Samanta Tīna: “Es Tevi motivēju uz to, lai ar Tevi kaut kas dramatiski nav kārtībā!”0

Foto: Lauris Vīksne

Latviešu iemīļotā dziedātāja Samanta Tīna, kura nule kā savu fanu un klausītāju vērtējumam nodevusi dziesmu “Vilku bars”, žurnālam “Vakara ziņas” pastāstījusi par to, kā savā ikdienas dzīvē viņa interpretē pavasara gavēni.

Viņasprāt, gavēni iespējams interpretēt un atturēties var no jebkā.

“Es šobrīd atbrīvojos no vecām lietām skapī, ko mēģinu darīt ar visai skarbu aci, un arī tas ir sava veida gavēnis. Mēs pārāk daudz pieķeramies lietām un drēbēm, ko nedrīkst darīt,” viņa pastāsta žurnālam.

Tāpat viņa atklāj, ka nedrīkst pieķerties cilvēkiem: “Cilvēki mūsu dzīvē ienāk, lai kaut ko iemācītu.”

Samanta neslēpj, ka dzīvē nākas sastapties ar cilvēkiem, kuriem pēc laika ir jāļauj iet, jo ar varu nav iespējams nevienu paturēt.

Turklāt, katram ir jāiemācās pateikties otram par kopā noieto ceļu, un jāprot arī šis cilvēks palaist. Samanta vērš uzmanību uz to, ka strīdi un ilgstošas likstas grauj cilvēkus emocionāli un garīgi, neļaujot tālāku personīgu izaugsmi.

 

View this post on Instagram

 

Šodien FB redzēju video par sieviešu spēku. Ļoti aizkustināja frāzes, kas ir visai skaļas, bet liek aizdomāties: – Ja izrādi emocijas, tad esi pārāk dramatisks! – Ja esi pārāk labs, tad ar Tevi kaut kas nav kārtībā! Precīzi! Es Tevi motivēju uz to, lai ar Tevi kaut kas dramtiski nav kārtībā! Today on FB saw a video about the power of women.  Very touching  was phrases, which are quite loud, but made me think: – if you show emotion, then you are to  dramatic! -If you’re too good, there’s something wrong with you.” Exactly! I’m motivating you to be dramatically wrong! #becrazy #wrong #power #strength #youcan #bewrong #toogood #showyouremotions #phrases #phrasesoftheday #motivation #bethebest #noexcuses #beyou #samantatina #think #artist #music #liveperformance #sing #perform #stage #stagetime #love

A post shared by Samanta Tīna (@samantatina) on

Tāpat Samanta savā Instagram kontā atklājusi frāzes, kas ikdienā motivē viņu un ļauj motivēt citas sievietes. Tās ir skaļas frāzes, kas liek aizdomāties:
– Ja izrādi emocijas, tad esi pārāk dramatisks!
– Ja esi pārāk labs, tad ar Tevi kaut kas nav kārtībā!
Tieši tāpēc viņa motivē sievietes, lai ar Tevi kaut kas dramatiski nav kārtībā!

 

View this post on Instagram

 

Vai esi kādreiz sevi pieķēris, kaut ko darot, iekožam lūpā vai izbāžot mēli, kā bērnībā rūpīgi zīmējot? Man šķita, ka vairs nedaru ne vienu, ne otru! Kā izrādās- es kļūdos, jo dvēsele runā un dara mūsu vietā! Have you ever caught yourself in doingsomething, biting your lip or spilling your tongue, as when you were a child, drawing carefully? I thought I didn’t do one or the other anymore! As it turns out – I’m wrong because the soul speaks and does in our place! #stage #stagelife #momentsofmine #attitude #likekids #souls #artist #sing #singer #music #liveperformance #youneverknow #lovemylife #samantatina #lipbite #lovemyjob #lovemyfans #supernova2019 #eurovision2019 #cuttingthewire #emotions #lovefeelings #sure #qlxd

A post shared by Samanta Tīna (@samantatina) on

Tāpat viņa vērš uzmanību uz to, ka sievietes daba patiesībā ir tik trausla un emocionāla, kaislīga, sievišķīga un bērnišķīga reizē. “Vai esi kādreiz sevi pieķēris, kaut ko darot, iekožam lūpā vai izbāžot mēli, kā bērnībā rūpīgi zīmējot? Man šķita, ka vairs nedaru ne vienu, ne otru! Kā izrādās- es kļūdos, jo dvēsele runā un dara mūsu vietā!” viņa raksta savā Instagram kontā.

 

View this post on Instagram

 

Pēc garām vakarkleitām, skatuves grimma un skatuves, kas uzlādē ir arī jāizlādējas, gan garīgi, gan arī fiziskis, vēlams svaigā gaisā un neierastā veidā! izcils veids, kā to šodien izdarīju Es- @kvadra.lv ! Paldies, par emocijām! Tas bija lieliski! After long evening dresses, stage make-up and stage what charges a lot, needs to discharge as whell- mentally and physically, preferably in fresh air and unaccustomed ways! brilliant way I did today @kvadra.lv  Thanks for feelings. It was great! #kvadra #kvadralv #extremesports #wintertime #fullofenergy #fullofemotions #afterstage #freetime😎 #ladystyle #ladysport #cool #sports #sundayfunday #recharge #lovemylife #lovemyjob #samantatina #quadracycle #jipmārupīte

A post shared by Samanta Tīna (@samantatina) on

Samantas ikdienas dzīve ir piepildīta ar skaistiem notikumiem, emocijām un grezniem tērpiem.

Iespējams, tieši tāpēc viņa izvēlējusies pavasara gavēni interpretēt tieši kā skapja revīziju, aicinot sievietes nepievērst tik lielu vērtību lietām un drēbēm.

Taču ārpus publiskās dzīves un greznuma, viņa novērtē neparastu atpūtu svaigā gaisā.

“Pēc garām vakarkleitām, skatuves grima un skatuves, kas uzlādē, ir arī jāizlādējas gan garīgi, gan arī fiziski, vēlams svaigā gaisā un neierastā veidā!” Šarmantā latviešu dziedātāja arī vērš uzmanību uz to, ka īstenībā gaisma un spozme nav jāmeklē apkārt vai kur citur! Tā gaisma ir katrā pašā, un tā ir tikai jāatrod!

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus 2020.gadā gaida lielas pārmaiņas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tev piemīt tieksme dzīvot uz citu cilvēku rēķina?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Armands Simsons atzīstas, ka viņam ir “trauma” tajos brīžos, kad mīļotā sieva “plosās” pa virtuvi
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Sports
Kamaniņu stafetei Eiropas čempionātā medaļa septīto gadu pēc kārtas!
21 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Latvijas volejbolistiem rūgti pārsteigumi Ēģiptē – tiek lūgta tautiešu palīdzība
53 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Putins izsakās par pilnvaru termiņu un konstitūcijas grozījumiem
1 stunda
GS
Gundega Skagale
Dabā
Nosauktas Latvijas dabas vērtības 2020
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Aukstākā būs nakts uz ceturtdienu: laika prognoze nedēļai
2 stundas