Kokteilis
Dzīvo

Datums, kāds ir vienu reizi tūkstoš gados: 02.02.2020 – šaušalīga vai liktenīga diena?0

Foto: Unsplash

02.02.2020 – vai sagaidāms kas šaušalīgs vai liktenīgs datumā, kuru no abām pusēm lasa vienādi – prognozē numeroloģe Aija Stabiņa.

Enerģiju 2 var apskatīt ar mīnusa zīmi – negatīvā vibrācijā vai ar plusa zīmi – pozitīvā vibrācijā. Kā tad cilvēci ietekmē lielais divnieku daudzums šajās dienās? Kas mūs sagaida 02.02.2020 un 20.02.2020?

Divnieka negatīvā, graujošā ietekme sola dabas katastrofas un karus, starptautiskus konfliktus un dzeltenās preses “sprādzienus”. Latvijā dabas katastrofas nedraud, neredzu arī iemeslu kara stāvoklim, jo mūsdienās eksistē efektīvāki līdzekļi. Mūsu zemē tiks plaši pielietota klaču un aprunāšanas taktika spriedelējot par radiem un kaimiņiem.

Piemēri:

  • 2005. gada 2.februārī saduras kursējošs elektrovilciens Lielvārde-Rīga un dīzeļvilciens Maskava-Rīga, kas pēc pasažieru izlaišanas devās uz depo. Katastrofā gāja bojā četri cilvēki un vēl 29 guva dažādas traumas.
  • 1982. gada 2.februārī, lai apspiestu sacelšanos, Sīrijas armija Hamas pilsētā nogalina 10 līdz 25 tūkstošus cilvēku.

Divnieka neitrālā ietekme atstāj uz cilvēkiem miega zāļu efektu. Nav iespējams sagaidīt aktuālo darbu uzsākšanu, nemaz nerunājot par to beigām. Viss norisinās kā palēninātā kino, tāpēc var rasties sajūta it kā mēs būtu iestrēguši laikā. Rodas sirreālas vīzijas.

Piemērs:

  • 2002. gada 2. februārī Rīgas Latviešu biedrības namā notiek partijas “Jaunais laiks” dibināšanas pilnsapulce, kurā par partijas vadītāju tiek apstiprināts Einars Repše.

Divnieka pozitīvā ietekme izpaužas kā augstākā līmeņa starptautiskā diplomātija, naidīgo pušu samierināšana, starpvalstu labdarības un glābšanas misijas. Sadzīves līmenī mūs sagaida iepazīšanās, patīkamas sarunas un pat iemīlēšanās.

Piemēri:

Saistītie raksti
  • 2002. gada 2. februārī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga piedalās Pasaules ekonomikas forumā Ņujorkā Amerikas Savienotajās Valstīs.
  • 2000. gada 2. februārī pieciem Indijā apcietinātajiem Latvijas lidotājiem tiesa piespriež mūža ieslodzījumu, apvainojot tos ieroču kontrabandā. Paklausot plašo sabiedrības aprindu prasībai, diplomātu un citu valstsvīru pūlēm un Krievijas prezidenta Putina oficiālajam lūgumam, Indijas prezidents pieņēma lēmumu apžēlot lidotājus.

Skaitļu rindas 02022020 beigās redzamā nulle norāda uz noslēdzošiem pasākumiem, uz beigām, par ko liecina arī šī datuma nedēļas diena – svētdiena, kurā cilvēki lielākoties nestrādā, atpūšas. Skaitļu rindas sākumā esošā nulle stāsta par notikumu maigāku, ne negatīvi karmisku izpausmi. Iesaku lielāku uzmanību pievērst 20.02.2020. – te cilvēki varētu saņemt atmaksu par nepareizam rīcībām.

Lai notiek viss labākais, ko esam pelnījuši šajos datumos – 2. un 20. februārī!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Šobrīd ieslodzījumā atrodas trīs personas, kas plānoja prinča Harija atentātu: nodrošināt drošību Kanādā ir vēl grūtāk
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Plikumi un zilumi: kas palika latviešu komēdijas “Klases salidojums 2” aizkadrā
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: dziedātāja KATŌ izdod jaunu singlu “Man vairs nav bail”
11 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
VIDEO: Tiesneši skaidro, kāpēc par Zolitūdes traģēdiju notiesāts tikai būvinženieris
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kā “KPV LV” zēni kļuvuši par politikas milžiem un valstsvīriem
44 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Zolitūdes krimināllieta kalpos par pamatu pārmaiņām tieslietu sistēmā
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins
35 minūtes
LE
LETA
Dabā
Daudzviet līs. Laikapstākļu prognoze trešdienai
5 stundas