Kokteilis
Dzīvo

Ātro kredītu apvienošana bez ķīlas: gudrs risinājums sarežģītā situācijā0

Publicitātes foto

Aizņemšanās īstermiņā var būt parocīgs pakalpojums, taču pārāk liels aizdevumu skaits negatīvi ietekmē ģimenes budžetu un palielina parādu risku. Novērst riskus vienmēr ir labāk nekā tikt galā ar to sekām, tāpēc aizņēmējiem ir noderīga ātro kredītu apvienošana bez ķīlas. Bet, ja parādi jau ir izveidojušies, Tev var palīdzēt pārkreditēšana pret ķīlu. Uzzini šajā rakstā par to, kā notiek ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā, un izvēlies sev piemērotāko kreditoru!

Daži padomi, kā atmaksāt aizdevumu

Piesakoties kredītam, aizņēmējam jāsaprot, ka kredīta atmaksa ir viņa galvenā prioritāte. Lai nenokavētu aizdevuma termiņu, ir ieteicams:

 • rūpīgi plānot savu ikmēneša budžetu;
 • ietaupīt, uz laiku atsakoties no izklaides, dārgas pārtikas iegādes un ceļojumiem;
 • veikt kredīta maksājumu uzreiz pēc algas saņemšanas, lai neiztērētu naudu mazāk svarīgiem tēriņiem;
 • pārbaudīt kredītlīgumu, lai precīzi zinātu atmaksas termiņu;
 • savlaicīgi noskaidrot, vai kredīta summa jāatmaksā vienā maksājumā vai to var darīt pa daļām;
 • neatlikt maksājumu uz pēdējo dienu, ja tiek plānots starpbanku pārskaitījums.

Ko darīt, ja ir izveidojušies parādi?

Bet, ja nu tomēr ātro kredītu dēļ esi iedzīvojies parādos, situācija jāsāk risināt nekavējoties. Jo garāks ir aizdevuma kavējums, jo lielāka kļūst kopējā atmaksas summa, tāpēc operativitātei ir izšķiroša nozīme. Tikt galā ar parādiem iespējams:

 • panākot vienošanos ar kreditoru par atmaksas grafika restrukturizāciju. Tādējādi var pagarināt atmaksas termiņu un garantēt mazākus ikmēneša maksājumus. Tomēr jāņem vērā, ka ne vienmēr aizdevējs piekritīs šādam risinājumam, kā arī tas var būt neizdevīgi, jo kreditors var piemērot augstu procentu likmi;
 • iegūstot savā rīcībā trūkstošo naudas summu. Aizņemties esošo parādu atmaksai, neinformējot kreditoru par savām finanšu problēmām, ir atbildīgas aizņemšanās principu pārkāpums. Līdz ar to, nepieciešamā summa jāmeklē citur, piemēram, pie radiniekiem un draugiem. Naudu var iegūt, pārdodot vērtīgu mantu, piemēram, viedtālruni vai dārglietas, taču šāds risinājums ir nepatīkams un nav piemērots ikvienam parādniekam.

Šādi rīcības varianti var būt noderīgi, ja Tev ir noformēts viens vai divi īstermiņa aizdevumi. Taču patstāvīgi tikt galā ar lielāku kredītu skaitu ir sarežģīti, tāpēc šādā situācija ieteicams izmantot kreditoru palīdzību.

Nebanku kreditēšanas nozarē jau ilgu laiku ir pieejama ātro kredītu apvienošana vienā – īpašais ilgtermiņa aizdevums, kas tiek izsniegts specifiski esošo parādu atmaksai. Noskaidro raksta turpinājumā, kāpēc ātro kredītu apvienošana ir parocīgāka nekā patstāvīgi mēģinājumi atbrīvoties no parādsaistībām!

Ātro kredītu pārkreditēšana: 3+ priekšrocības aizņēmējiem

Pārkreditēšana ir gudrāks veids, kā atbrīvoties no ātro kredītu sloga. Apvienojot visus īstermiņa aizdevumus, Tu iegūsi:

 • zemāku procentu likmi. Ilgtermiņa kredītu procentu likme nav tik augsta, kā kredītiem līdz algas dienai, tāpēc kredīta kopējās izmaksas samazināsies;
 • garāku atmaksas termiņu. Kredītu apvienošana nozīmē ilgtermiņa kredītsaistības, tāpēc varēsi pakāpeniski atmaksāt kredītu, veicot salīdzinoši nelielas ikmēneša iemaksas;
 • skaidru atmaksas grafiku. Ātro kredītu apvienošana vienā ļauj izvairīties no dažādiem termiņiem un nekārtības finanšu lietās.

Apvienojot visus kredītus vienā, iegūst gan parādnieki, gan aizņēmēji, kuri vēl nav nokavējuši savu aizdevumu termiņus. Parādniekiem kredītu apvienošana bieži vien ir vienīgais risinājums, ja iegūt naudu citur vairs nav iespējams.

Tāpat kā ātrie kredīti, arī ātro kredītu apvienošana ir pieejama internetā. Un tomēr pārkreditēšana nav gluži kredītu apvienošana online, jo pieteikšanās pārkreditēšanai notiek tiešsaistē, bet līguma parakstīšana parasti norisinās kreditora birojā. Ātro kredītu apvienošana bez ķīlas ir operatīvāka, ja aizdevējs nodrošina iespēju parakstīt līgumu ar elektronisko parakstu.

Ikviens aizņēmējs vēlas saņemt aizdevumu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem, pietiekami ātri un bez liekiem sarežģījumiem. Šīs prasības ir spēkā arī attiecībā uz kredītu apvienošanu – savā būtībā tas ir apjomīgs ilgtermiņa aizdevums, tāpēc arī pārkreditēšanas piedāvājumus var izvērtēt pēc dažādiem parametriem. Viens no nopietnākiem – ķīlas nepieciešamība. Tālāk uzzināsi, kā noteikt, vai vari pieteikties kredītu apvienošanai bez ķīlas!

Pārbaudi, vai Tev pieejama ātro kredītu apvienošana bez ķīlas!

Ķīla ir kredītrisku novēršanas mehānisms, ko aizdevēji izmanto aizņēmēja papildu motivācijai atmaksāt kredītu termiņā. Ķīlas mērķis ir nodrošināt kredītsaistību ievērošanu, jo, kavējot termiņus un neatmaksājot aizdevumu, kredīta ņēmējs riskē zaudēt vērtīgu ieķīlāto īpašumu. Taču ne vienmēr ķīla ir obligāts priekšnosacījums aizdevuma saņemšanai. Tāpat kā ātrie kredīti, arī kredītu apvienošana vienā maksājumā var būt pieejama bez ķīlas. Šādu pakalpojumu var izmantot aizņēmēji:

 • ar pozitīvu kredītvēsturi, bez kavētām parādsaistībām, bez finanšu problēmām pagātnē;
 • ar pietiekami lielu maksātspēju, kas ļauj veikt regulāras ikmēneša iemaksas;
 • ar oficiāliem ienākumiem, ko apliecina izziņa no darbavietas, Valsts ieņēmumu dienesta vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Kredītu apvienošana vienā bez ķīlas notiek samērā ātri, jo kredīta ņēmējam un aizdevējam nav jātērē laiks ķīlas noformēšanai. Kredītu apvienošana bez ķīlas ir draudzīgāka aizņēmējam, tā nepakļauj riskam vērtīgu īpašumu, tāpēc apvienot kredītus ieteicams tad, kad parādi vēl nav izveidojušies. Taču, ja Tu jau esi nonācis parādnieku reģistrā, Tev būs nepieciešama kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi. Ar ko tā atšķiras no parastas pārkreditēšanas? Lasi tālāk un uzzini!

Kredītu apvienošana parādniekiem: 3 lietas, kas Tev jāzina

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi ir saistīta ar lielākiem riskiem gan aizņēmējam, gan kreditoram. Parādniekiem jāatrod līdzsvars starp saviem ikmēneša ienākumiem un kredīta maksājumu apjomu, bet kreditoram jābūt pārliecinātam, ka jauns aizdevums tiks atmaksāts termiņā. Ja Tev ir aktuāla kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi, lūk, kas Tev jāzina par šo pakalpojumu:

 • pārkreditēšana parādniekiem parasti pieejama pret ķīlas nodrošinājumu;
 • pārkreditēšanas kredītlimits var būt lielā mērā atkarīgs no kavēto kredītu apjoma, kavējuma termiņiem un ienākumu līmeņa;
 • kredītu apvienošana vienā var aizņemt vairāk laikā nekā kredītu restrukturizācija bez ķīlas.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi nav nesasniedzams mērķis, taču atrast izdevīgāku pārkreditēšanas variantu ir vieglāk aizņēmējiem, kuri nav pārkāpuši kredītsaistības. Un tomēr, lai kāda būtu Tava situācija, atbrīvoties no ātro kredītu slogā ir iespējams – raksta noslēgumā uzzināsi, kur meklēt kredītu apvienošanas pakalpojumus!

Visu kredītu apvienošana; citi kredītu pakalpojumi online

Jo vairāk informācijas ir Tavā rīcībā, jo zinošāku un sev izdevīgāku izvēli vari veikt. Kredītu apvienošana vienā maksājumā ir nopietns solis, tāpēc velti laiku piedāvājumu izpētei! Tev palīdzēs kredītu salīdzināšanas platforma Netcredit.lv – mājaslapa, kur apkopoti labākie nebanku pārkreditēšanas varianti. Pateicoties meklēšanas filtriem, acumirklī zināsi, kur pieejama:

Turpat atradīsi kredītu apvienošana atsauksmes, kā arī svarīgu informāciju par kreditoriem un atbildes uz izplatītākajiem jautājumiem. Pateicoties Netcredit.lv platformai, varēsi labāk orientēties pārkreditēšanas nozarē un apvienot aizdevums ar minimālajām izmaksām!

Gan ātro kredītu apvienošana bez ķīlas, gan pārkreditēšana pret ķīlas nodrošinājumu ir efektīvākie veidi, kā tikt galā ar ātrajiem kredītiem un atbrīvoties no parādiem. Visu informāciju par pārkreditēšanu meklē Netcredit.lv!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Necenzēta leksika, kailfoto, bļaušana kamerā: jaunā “Supernova” vadītāja Beta šokē pašmāju slavenības
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kas vadīs konkursu “Supernova 2020”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Aldi Gobzemu veikalā sajauc ar zoopreču pārdevēju – kāda bija deputāta reakcija?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.LV
Sports
Cauce sīvā cīņā Pasaules kausa posmā Siguldā izcīna bronzu
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
No Vīgriezes līdz Cūkasdziesmai: izpētīti uzvārdi Kurzemē, Zemgalē un Sēlijā 2
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Pēdējos trīs mēnešus Latvijā saule spīdējusi vidēji 2 līdz 6 stundas nedēļā
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Zemestrīcē Turcijas austrumos vismaz 21 bojāgājušais, 1030 ievainoti
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kopš kiosku demontāžas sākšanas konstatēti deviņi jauni nelegālas cigarešu uzglabāšanas gadījumi Centrāltirgū 2
6 stundas