Kokteilis
Mīli

Astrologs Kristaps Baņķis: “Pavasarī un vasarā mīlas dzīvē būs kā kaujas laukā!”0

Foto: pixabay

20. aprīlī attiecību uzturētāja Venera uzsāk jaunu gada ciklu un līdz pat jūlija vidum radīs ārkārtīgi saspīlētu mīlas astrofonu. Neapskaužama situācija būs arī vairākumam precinieku, jo laimi nesošais Jupiters un par ilgtermiņa savienību atbildīgais Saturns līdz pat 18.septembrim savu atbalstu kopdzīvei nedos, brīdina Astrologi.lv.

“Tik secīgi sakāpinātu mīlas dzīves problēmperiodu reti nākas piedzīvot. Pavasara dziņu impulsi un vasaras mīlas tvīkums daudziem nesīs nelabu galu, jo planētu saliktie grābekļi liks būt ļoti izmanīgiem, lai uz tiem neuzkāptu. Netiksim žēloti arī Jāņos, kad kulminēs attiecību stāstu melnais scenārijs. Pēc tam jau sekos jūlija starpaptumsums, kad attiecībās debesis ar zemi mīsies,” bažīgs ir profesionāls astrologs un attiecību Sirsniņkalendāra veidotājs Kristaps Baņķis.

Planētu zodiaka zīmes maiņas brīdis vienmēr ir kā robeža, kad sākas jauna “ēra”. Mīlas simpātiju patronesei Venerai ieejot Auna zīmē, attiecību un gultas prieku meklējumos kārīgie metīsies ar īpašu aizrautību un piedzīvos biežu partneru maiņu, jo “tas atrastais – īstais un vienīgais” pakavēsies vien īsu brīdi.

“Lai arī jaunais attiecību gada cikls aizsākas 20.aprīlī, pirmie aizmetņi, kurp ved attiecību sarežģītākie jautājumi, kur rodas konflikti, ar ko turpmāk saskarsimies visu pavasari un vasaru, jau tiks izspēlēti 12., 13., 15. 16. un 17. aprīlī. Nākamā pulvera muca sprāgs no 6. līdz 10.maijam, kad sabudināsies visi greizsirdīgie, konfliktu kārie un neuzticamie spers savu kļūmīgo soli. Attiecību liktenis ļoti daudziem karāsies mata galā,” norāda Kristaps Baņķis.

Kā tikt galā ar planetāro spriedzi, nosargājot attiecības?

Foto: Unsplash

“Neiekrītiet provokāciju lamatās, nemēģiniet uzreiz uz karstām pēdām par visu izrunāties un skaidroties, labāk ieturiet pauzi un tad lēnītēm un pamazām. Sargiet savas attiecības no trešajām personām, kā arī no tuviem draugiem, kuri var iekārot tavu “otru pusīti”. Īpašu uzmanību pievērsiet izvirtīga dzīvesveida izskaušanai, jo alkohols un attiecības šajā periodā sēs postu. Jārēķinās, ka partneris var rīkoties netipiski un šķietami neadekvāti, no kā nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus.

Apvaldiet privātīpašnieciskumu un greizsirdību, slavējiet viens otru un neuzsveriet trūkumus. Attiecībās šajā laikā būs grūti vismaz kaut ko nezaudēt, raugiet, lai tas būtu nevajadzīgais un turieties pie noturīgā un saprotamā. Uzreiz saku, ka šajā laikā galīgi nav vērts skriet pakaļ jauniem svārkiem un atpogāt bikšu priekšu pie pirmās izdevības – pēc tam to ievārīto putru vajadzēs ilgi un sāpīgi izstrēbt. Un par gaumi noteikti nestrīdieties, tādēļ maksimāli atliekat labiekārtošanas darbus mājoklī, jo par to vien var nopietni saplēsties,” paskaidro Baņķis. “Visi, ka jau lieto Astrologi.lv izdoto

“Sirsniņkalendāru”, daudz sekmīgāk ir sagatavoti minētajam laika periodam, jo laicīgi ir veikuši visus priekšdarbus un izmantojuši attiecību stabilitāti veicinošās sirsniņdienas, kas tagad palīdzēs noturēt attiecības. Arī turpmāk vajag ievērot Sirsniņkalendāra veiksmes mīlas datumus un turēt sevi rāmjos precīzi norādītajos konfliktus raisošajos laikos. Tie visi ir izgājuši cauri astrologa prakses apstiprinātajiem “superlaiku filtriem”.

Trakoti “ūdeņaini” Jāņi

Foto-Evija Trifanova/LETA

“23. un 24.jūnija astrofons attiecību stabilitātei ir pavisam nelāgs. Veltas ilūzijas, māņi un pārspīlēta emocionalitāte, ūdeņainas sarunas un tukši solījumi. Brīvajiem putniem Papardes zieda meklējumi tikai kārdinās, mīlas mokās dažu labu pamocīs, bet turpinājumu neapsolīs. Turklāt klasika – sekss un alkohols – dažiem var izrādīties pagalam neveiksmīgi liktenīgs. Neptūna iespaidā nesnauž arī veneriskas kaites un dažādu infekciju draudi,” bez aplinkiem uzsver astrologs.

Kāzu vasara – labo datumu meklējumos

Foto: Shutterstock

Precēties kārajiem nāksies laipot labo datumu meklējumos, meklējot retās astro laika veiksmes saliņas. Kā norāda astrologs, pavasarī un vasarā par kāzu superlaikiem nevar būt ne runas, esot pieejami tikai “mazākie ļaunumi”. Tādēļ astrologs iesaka šo nopietno soli obligāti saskaņot ar savu astrologu. “Uz iekuģošanu laulības ostā visi iepriekš minētie “enkuri” attiecas vistiešākajā mērā. Tomēr, ja vēl uz šī fona kādu spraugu var mēģināt atrast, mākulīgi laipojot pa labajiem datumiem, tad jūliju kā kāzu mēnesi nāksies izsvītrot no saviem plāniem pavisam un ar treknu, sarkanu svītru”, ar pārliecību nosaka Kristaps Baņķis. “Kad mīlas moku vaininiece Venera pašā jūlija sākumā ieies ģimeniskajā Vēža zīmē, visas maņas par to vien signalizēs kā – gribu ģimeni! Un turpat arī atdursies pret divu nedēļu starpaptumsumu, tam visam pa virsu vēl tiešs trāpījums Dižčikā! Trakāku kalambūru, lai viss, kas iecerēts, nenotiktu ne pēc plāna, ne vēlmēm, laikam ir grūti iedomāties. Nesolat neko ne sev, ne citiem, jo piečakarēsiet!”.

Laulībām atbilstošākais laiks sākas tikai no 20. septembra, bet ar 6.oktobri, kad iestājas Augoša Mēness fāze, lieliskajam notikumam būs jau visi tilti vaļā.

Par laimi, pat kosmosa enerģija nav universāla visiem, tādēļ, kā uzsver astrologs, niecīgam procentam viss šīs planētu stāvoklis nāks tikai par labu. Individuāli, kāds datums ir piemērots jaunajam pārim, ir vērts noskaidrot individuālā konsultācijā. Pie astrologa-numerologa Kristapa Baņķa kopā ar konkrētajam pārim vispiemērotākā datuma un precīza laika noteikšanu, piedāvājumā ietilpst arī numeroloģisks pamatojums uzvārda maiņai. Reti kurš saprot, ka jauns uzvārds būtiski var ietekmēt turpmāko dzīves likteni, tādēļ vitāli svarīgi esot noteikt kāda uzvārda kombinācija katram šajā jaunajā ģimenē ir vislabāk piemērota.

Astrologa Kristapa Baņķa individuālā prakse: www.astrologs.lv.

Savukārt Sirsniņkalendārs 2019.gadam atrodams šeit.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Reserved” nosauc pavasara – vasaras modes kolekcijas galvenās tendences: volāni, sietiņi, auklas un ziedu raksti
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 4 pašmāju blogeru Annas Pannas un Kaspara Virsnīša receptes: garšīgam laikam mājās un pie dabas
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Intars Busulis pastāsta par skandāliem ģimenē: durvis gan necērtu, jo pašam tās būs jālabo
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
2 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
1 stunda