Kokteilis
Apbrīno

Artūrs Duboks: “Es nekur neesmu pazudis, drīzāk jūs mani kaut kur pazaudējāt.”0

Publicitātes foto

Portāls “kokteilis.lv” jau rakstīja, ka dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar jaunu pavadošo instrumentālo grupu aicina ikvienu uz koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā…”, kurā skanēs “A-Europa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas mūziķa dziesmas.

Artūram ir liela skatuves pieredze, bet viņš nekad nav slēpis, ka pirms katra koncerta viņu joprojām pārņem uztraukums: “Uztraukums ir pirms katra koncerta, vai tas būtu liels vai mazs. Uztraucos, vai viss, ko pirms koncerta iecerēju – šovs, sadarbība ar mūziķiem –, nevainojami izdosies koncertā. Milzīga atbildība skatītāju priekšā. Savulaik aktieris Džeks Nikolsons ir teicis: “Ja māksliniekam pazūd uztraukums, tad mākslinieks beidzas kā mākslinieks.” Tā nu tas ir,” teic Artūrs.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” Artūram tiek uzdots jautājums, vai līdz šim izskanējušos divus koncertus var uzskatīt par viņa atkal atgriešanos uz skatuves, Artūrs atbild: “Es gaidīju šo jautājumu. Es nekur neesmu pazudis, man gan liekas, ka jūs mani kaut kur pazaudējāt. Visu laiku man ir notikuši pasākumi, visu laiku koncertēju.”

Artūrs intervijā arī uzsver, ka šie koncerti pārsteigs ar to, ka tajos būs absolūti dzīvs sastāvs. “Līdz šim “A-Eiropa” ir asociējusies ar to, ka Artūrs Duboks ir solists un stāv vidū, malās ir divas dejotājas un DJ vai taustiņinstrumentālists laiž pavadošo mūziku, taču šoreiz visa mūzika tiek izpildīta dzīvajā izpildījumā,” atklāj Artūrs.

Uz jautājumu, vai tas ir liels izaicinājums visu koncertprogrammu izpildīt dzīvajā, Artūrs komentē: “Sen jau bija tāda ideja, bet ar koncertdarbības noslogotību nebija laika to realizēt. Tagad tas ir noticis.”

“Tuvumā, tālumā…” ir viena no plaši pazīstamākajām Artūra Duboka un grupas “A-Eiropa” dziesmām. Koncertprogramma, kas nodēvēta par godu šai dziesmai, ir apliecinājums, ka grupa “A-Eiropa” turpinās savu radošo darbību arī nākotnē. Artūrs arī uzver, ka gaidāmajos koncertos valdīs ļoti pozitīva, satraukta, dejiska un mīlestības pilna gaisotne.

Video:

“A-Europa” dziesma “Tuvumā tālumā…”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
7 stundas