Kokteilis
Testi

Ādama un Ievas tests: noskaidrojiet, ko jūs patiesībā sagaidāt no attiecībām0

Foto: esotericblog

Ja jūs pajautāsiet dažādiem cilvēkiem atbildēt uz jautājumu, “kas ir mīlestība”, iespējamas, visas atbildes būs atšķirīgas. Tas ir tamdēļ, ka, lai arī ir dažas kopīgas iezīmes tam, ko mēs varētu saukt par mīlestību un attiecībām, patiesībā šīs ir ļoti individuālas jūtas un katram pārim tās ir dažādas.

Ko jūs šajā attēla testā saskatījāt pirmo: Ādama un Ievas sejas, ķermeņus vai ko citu?

Ābols

Ja jūs pirmo attēlā ieraudzījāt ābolu, jums ir ļoti svarīgas attiecības un jūs ļoti uztraucaties par to, lai tās būtu stabilas un ilgstošas. Jums ir svarīgi justies drošībā, kad esat kopā ar mīļoto cilvēku, būt aizsargātam un pārliecinātam, lai pilnīgi varētu veltīt sevi un savas emocijas otram cilvēkam. Ja jūs nejutīsiet attiecībās uzticamību, nekas neizdosies.

Ādama un Ievas ķermeņi

Ja jūs pirmo attēlā pamanījāt Ievas un Ādama ķermeņus, jums ir svarīgi, lai attiecībās ar mīļoto cilvēku valdītu “ķīmija”. Jums ir svarīgi sajust pieskārienus un fizisko kontaktu. Intīmās attiecības jums ir ļoti būtisks factors, taču ne mazāk svarīgi ir tas, ka partneris jums pieskaras, noskūpsta jūs no rīta pie brokastu galda un ejot pastaigā pa parku, paņem jūs aiz rokas.

Ādama un Ievas sejas

Ja jūs sākotnēji pievērsāt uzmanību Ādama un Ievas sejām, jums ir ļoti svarīgi, lai attiecībās valdītu emocionāla tuvība. Mūsdienās ir ļoti daudz pāru, kam pietrūkst attiecībās tieši šīs saiknes. Bet jums svarīgi ir patiešām sajust, ka cilvēks, ar ko jūs esat kopā jūs mīl un starp jums ir kaut kas daudz vairāk kā fizisks kontakts vai mirkļa aizraušanās.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
19 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
57 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas