Kokteilis
Mīli

9 vīriešu darbības, kas sievietēm attiecībās liek justies nedroši0

Foto: Pexels

Mīļie vīrieši, vienmēr atcerieties, ka esot attiecībās, sievietes ir jāciena un jālolo. Jums jābūt iejūtīgiem un jārespektē savu mīļoto sieviešu jūtas un emocijas. Mīlošās attiecībās abiem partneriem ir jāgādā par to, lai ikviens no attiecību partneriem justos mīlēts un drošībā. Taču bieži vien attiecības ieslīgst rutīnā, un tajās veidojas pieradums.

Nelaimīga sieviete arī attiecības padarīs nelaimīgas, ticiet! Un kurš vīrietis to vēlas piedzīvot? Lielākoties cilvēki veido attiecības tāpēc, kad viņu starpā virmo kaisle un simpātijas. Taču ir lietas, ko dara gandrīz visi vīrieši, un dara tās pilnīgi neapzināti un nevainīgi. Taču mīļie vīrieši, jums jāzina, ka šīs lietas un darbības sievieti var emocionāli sāpināt.

Piemēram, šīs 9 lietas, ko dara visi vīrieši, liek sievietēm attiecībās justies nedroši:

1. Tu norādi, ka viņai jāizmanto vairāk dekoratīvās kosmētikas. Jebkura sieviete mīlošās attiecībās rūpēsies par to, lai līdzās mīļotajam, viņa izskatītos lieliski. Taču šāds komentārs no mīļotā puses var raisīt domas, ka viņa ir neglīta un bez kosmētikas nešķiet simpātiska.

2. Tu smejies par viņas ēšanas paradumiem. Ja mīļotajai sievietei ir laba apetīte – neuzjautrinies par to! Beigās tas viņai var likt justies tā, it kā viņa būtu resna. Tas var radīt situāciju, kuras rezultātā viņa atteiksies no kvalitatīvas pārtikas. Vēl jo vairāk, viņai sāks likties, ka vēlies, lai viņa zaudē svaru. Esi uzmanīgs vienmēr, kad izsaki piezīmes par viņas ēšanas paradumiem.

3. Tu slēp telefonu! Tas acīmredzami norāda uz to, ka tu slēp kādas fotogrāfijas vai informāciju, kas atrodama tavā telefonā. Šāda rīcība nenoliedzami veicina neuzticību.

4. Tu uzjautrinies par viņas apģērbu. Jau mīnējām, ka jebkura sieviete līdzās savam mīļotajam vēlēsies izskatīties lieliski. Viņa regulāri cenšas pārsteigt savu vīrieti ar skaistiem tērpiem vai jauniem aksesuāriem. Taču uzjautrināšanās par to var ietekmēt viņas pašapziņu.

5. Tu izvairies no intīmajām attiecībām. Tas acīmredzami norāda uz to, ka šī sieviete tevi vairs neinteresē. Un lielākoties sievietes šādā situācijā uzskata, ka pie tā vainīgas ir viņas, jo nav spējīgas apmierināt mīļoto.

6. Tu slēp viņu no savas ģimenes. Ģimene ir svarīga, un to zina visi. Ja tu atsakies iepazīstināt šo sievieti ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, tu neapzināti liec viņai saprast, ka šī sieviete tavā dzīvē ir mazsvarīga.

7. Tu flirtē ar citām sievietēm. Mīļie vīrieši, jūs pat nespējat iedomāties, cik ļoti sievieti spēj sāpināt fakts, ka jūs iesaistāties intīmā un emocionālā flirtēšanā ar citām sievietēm. Tādā veidā tu paud necieņu kā pret mīlošo sievieti, tā pats pret sevi un savu izvēli.

8. Tu viņai atklāj, ka viņa slikti gatavo. Sieviete vienmēr gribēs būt dāsna un parūpēties par savu vīrieti. Pajokošana par sliktām kulinārijas prasmēm ir līdzvērtīga atklāsmei, ka jūsu attiecības patiesībā ir īstermiņa, jo viņa nav gana laba un nākotnē nespēs parūpēties par ģimeni.

9. Tu neatbildi uz viņas ziņām. Iespējams, ka esi aizņemts darbā, un viņa to saprot. Taču ir situācijas, kuras var radīt daudz un dažādus jautājumus. Šādas situācijas var radīt iekšēju satricinājumu un emocionālo spriedzi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
4 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
7 stundas