Kokteilis
Mīli

9 lietas, par ko domā vīrieši, kad satikuši savu īsto0

Foto: Shutterstock

Vīrieši, kas ikdienā pieraduši “dauzīties” pa pasauli, nedomājot par savu nākotni un nemeklējot savu sapņu sievieti, visbiežāk satiek viņas pilnīgi negaidīti. Turklāt, sieviete, kas satikusi šādu vīrieti ir spējīga pilnībā izmainīt vīrieša personību, padarot viņu par krietni labāku cilvēku. Vēl jo vairāk, vīrietis to atļauj, jo nekad dzīvē nav juties tik labi, kā esot attiecībās ar šo sievieti.

Brīdī, kad vīrietis ir sastapis savu sapņu sievieti, viņa galvā rosās neskaitāmas domas. Lūk, esam apkopojuši 9 no tām. Šīs domas vīriešu galvā rosās tikai tad, kad viņi ir satikuši savu īsto mīlestību, un beidzot ir gatavi ļauties kaislīgām ilgtermiņa attiecībām.

1. Viņa kļūst arvien skaistāka!

Foto: Shutterstock

Vīrieši, kuri līdz pat brīdim, kad satikuši savu īsto pat nespēja iedomāties, ka sievietes laimīgas kopdzīves laikā spēj kļūt tikai un vienīgi skaistākas. Iekāre sievieti padara krāšņāku tikai rozā briļļu periodā, taču, kad vīrietis sievietē ir no sirds iemīlējies, tad viņam viņa šķitīs skaista visu laiku. Turklāt, vīrieša radīts smaids sievietes sejā liks viņai izskatīties vēl krāšņākai viņa priekšā.

2. Es jūtos cienīts un respektēts!

Cieņas izpausme attiecībās var būt ļoti dažāda. Īpaši tad, ja līdz šim, esot attiecībās, vīrietis nekad nav saņēmis respektu un cieņu no sievietes puses, sajūtas var būt patiešām lieliskas. Būdams kopā ar īsto sievieti, viņš sāk apjēgt, kā tas patiesībā ir, kad kādam kaut ko nozīmē. Ja sieviete respektē attiecības un ciena savu mīļoto vīrieti, viņa spēj vīrieti aizraut un atklāt vīrietim, ko patiesībā nozīmē mīlestība.

3. Man vienalga, es joprojām viņu mīlu!

Katram no mums ir kāda pagātnes “bagāža”, kas mūs var ietekmēt arī dažādās situācijās nākotnē. Vēl jo vairāk, bieži vien mēs cenšamies savu pagātni slēpt no tiem, ko satiekam un iemīlam, jo baidāmies šos cilvēkus atkal pazaudēt no savas dzīves. Savukārt, ja vīrietis ir saticis sievieti, ko patiesi mīl no visas sirds, tad viņš būs spējīgs pieņemt viņas pagātni, jo viņš ir iepazinis tavu personību, un vēlas būt attiecībās ar tevi.

4. Es varu viņai atklāt visu!

Foto: pixabay

Vīrieši bieži vien mēdz būt noslēgti, it īpaši, ja patiesībā viņus nemaz neinteresē sieviete, ar ko tiekas. Šādi vīrieši dos priekšroku klusēšanai, viņi nestāstīs par saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, emocijām un sajūtām. Taču, ja vīrietis ir saticis savu ideālo partneri, viņš apzinās to, ka spēj šai sievietei atklāt pilnīgi visu! Viņš zina, ka šī sieviete ir pelnījusi zināt visu, jo ir daļa no viņa dzīves.

5. Viņa ir īstā un vienīgā!

Bieži vien sievietes saskaras ar situāciju, ka viņu mīļotie vīrieši cenšas atstāt lielisku iespaidu uz katru sievieti, ko viņi satiek. Taču brīdī, kad vīrietis apzinās, ka beidzot ir saticis īsto sievieti, viņš ir gatavs nodoties tikai šai sievietei un būt viņai pilnībā uzticīgs. Viņu vairs neinteresēs flirts un koķetēšana ar citām sievietēm. Šī sieviete ir spējīga vīrieti padarīt par katras sievietes sapni, taču viņa var būt droša, ka ir stabilās ilgtermiņa attiecībās ar uzticamu vīrieti.

6. Es viņā nevēlos neko mainīt!

Katra sieviete pazīst neskaitāmus vīriešus, kas centušies mainīt kaut ko sievietes uzvedībā, izskatā, apģērbā vai pilnīgi jebko citu. Taču jāatceras, ka katra sieviete ir personība, tāpat kā vīrieši un viņas ir jāpieņem tādas, kādas viņas ir. Savukārt, ja vīrietis ir iemīlējies sievietē, viņš šo sievieti vēlēsies tieši tādu, kāda viņa ir. Vēl jo vairāk, viņš ir spējīgs pieņemt arī viņas trūkumus.

7. Man vairs nav bail!

Foto: Pexels

Doma par atbildību attiecībās vīriešos nereti ievieš baiļu sajūtu, jo lielākā daļa vīriešu vēlas palikt neatkarīgi. Taču vīrietis, kas būs saticis savu īsto un vienīgo, atklās, ko patiesībā nozīmē rūpes, atbildība un mīļotā sieviete. Turklāt, nākotne viņam vairs nebūt nešķitīs baisa.

8. Vai esmu pietiekoši labs?

Domājot par tevi, viņš ir gatavs darīt visu, lai tikai tu būtu laimīga attiecībās ar šo vīrieti. Viņam ir svarīgi, lai tu būtu ieinteresēta sājās attiecībās. Viņa galvā bieži iezogas domas par to, ko tu pret viņu jūti, vai vēlies būt kopā ar šo vīrieti, vai būsi ar viņu mūžīgi? Visbeidzot, viņš bieži uzdod sev jautājumu vai ir pietiekoši labs priekš tevis un vai izskatās labi, vai viņš tevi ir pelnījis?

9. Viņa ir viena no miljona!

Ja viņš domā par to, ka esi vien no miljona, tad pat neskatoties uz to, kā tevi redzēs un uztvers visa pārējā pasaule, viņa acīs tu būsi visskaistākā, vislabākā un īpašākā sieviete pasaulē. Vēl jo vairāk, viņš apzinās, ka neviena sieviete nekad nespēs tev līdzināties un būt kaut uz pusi tik laba, cik esi tu!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Šobrīd ieslodzījumā atrodas trīs personas, kas plānoja prinča Harija atentātu: nodrošināt drošību Kanādā ir vēl grūtāk
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Plikumi un zilumi: kas palika latviešu komēdijas “Klases salidojums 2” aizkadrā
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: dziedātāja KATŌ izdod jaunu singlu “Man vairs nav bail”
12 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
VIDEO: Tiesneši skaidro, kāpēc par Zolitūdes traģēdiju notiesāts tikai būvinženieris 1
3 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Kā “KPV LV” zēni kļuvuši par politikas milžiem un valstsvīriem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Zolitūdes krimināllieta kalpos par pamatu pārmaiņām tieslietu sistēmā
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Daudzviet līs. Laikapstākļu prognoze trešdienai
6 stundas