Kokteilis
Mīli

9 fakti par bijušo: tos noteikti nevajadzētu stāstīt mīļotajam0

Foto: Shutterstock

Uzsākot jaunas attiecības, ir teju neiespējami izlikties, ka līdz šim tev nav bijušas intīmas attiecības ar citu vīrieti. Galvenokārt tāpēc, ka mūsdienās tas patiešām ir liels retums, ka sievietei uzsākot jaunas attiecības pirms tam nav bijusi iepriekšēja attiecību pieredze. Vēl jo vairāk, attiecībās ir svarīgi runāt arī par iepriekšējām pieredzēm tikai tāpēc vien, lai mīļoto partneri labāk iepazītu.

Tomēr visam ir robežas, un pilnīgi noteikti ir lietas un fakti par bijušajām attiecībām, ko labāk paturēt pie sevis.

Esam apkopojuši 9 tematus, kurus noteikti nevajadzētu pārrunāt ar mīļoto par bijušo partneri:

1. Nesalīdzini mīļoto ar bijušo attiecību partneri. Izvairies no jebkāda veida salīdzināšanas, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu savstarpējās attiecības un radīt pilnīgi nevajadzīgus konfliktus.

2. Nestāsti par ceļojumiem. Tu noteikti nevēlies, lai mīļotais vizualizē tevi ar bijušo it visur, kur reiz kopā devāties. Tu vari neuzkrītoši pieminēt vietas, kurās esi bijusi un kur esi ceļojusi, taču nesaki, ka to darīji kopā ar bijušo.

3. Nerunā par viņa locekļa izmēru. Uzsākot jaunas attiecībās, tu piedzīvo arī intīmus un kaislīgus mirkļus ar mīļoto, kas ir tikai loģiski. Taču problēma rodas brīdī, ja šis mīļotais gultā nespēj tevi apmierināt tā, kā, iespējams, tavs bijušais partneris un tas lielā mērā saistīts ar viņa locekļa izmēru. Šādā situācijā tev jāatceras, ka nekad mīļotajam nesaki neko par bijušā partnera locekļa izmēru!

4. Nestāsti par to, cik daudz viņš pelnīja. Tas ir īpaši svarīgi tad, ja tavs bijušais bija ļoti turīgs un veiksmīgs karjerā. Uzsākot jaunas attiecības, visticamāk tu vēl nemaz nenojaut, cik daudz nopelna tavs mīļotais. Lai neradītu muļķīgas situācijas, labāk nepiemini, cik daudz pelnīja tavs bijušais. Tas var radīt nedrošību jaunajam partnerim.

5. Nestāsti par to, kā iepazinies ar bijušo. Jūs abi nupat kā esat sākuši tikties, tāpēc koncentrējies uz jūsu attiecībām nevis uz to, kā tas bija ar bijušo.

6. Nestāsti par viņa labākajām īpašībām. Vari būt droša, ka tavu partneri neinteresē un viņš nemaz negrib dzirdēt neko par tavu bijušo. Vēl jo vairāk, viņš noteikti nevēlas dzirdēt to, cik patiesībā viņš bijis labs. Tas radīs sajūtu, ka, iespējams, neesi tikusi pāri attiecībām ar bijušo.

7. Nestāsti, ka taviem draugiem viņš patīk un viņam joprojām ar viņiem ir labas attiecības. Varētu šķist, ka tā ir pavisam ikdienišķa un nevainīga lieta. Taču patiesībā tavs pašreizējais partneris to varētu uztvert par sava veida draudiem. Viņam radīsies sajūta, ka tavi draugi viņu nepārtraukti salīdzina ar bijušo.

8. Nestāsti par dāvanām, ko viņš tev dāvināja. Tas var radīt sajūtu, ka vēlies no pašreizējā partnera saņemt tieši to pašu, ko no bijušā. Vari būt droša, neviens vīrietis nevēlas izjust šādu spiedienu.

9. Nestāsti viņam to, ka joprojām viņu mīli vai ienīsti. Neatkarīgi no tā, vai šīs jūtas ir pozitīvas vai negatīvas, tev tās jāprot paturēt pie sevis. Citkārt tās partnerim var radīt sajūtu, ka tu necieni pati sevi un savu izvēli, ka esi spējīga izsmiet personu, ar kuru kopā pavadīji kādu daļu savas dzīves.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
5 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
5 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas