Kokteilis
Mīli

7 pazīmes, kas liecina: labāk šķirties nekā turpināt kopdzīvi0

Foto: Shutterstock

Ne visas attiecības ir mūžīgas. Nākas atzīt, ka bieži vien sievietes ikdienā satiek tādus vīriešus, no kuriem labāk būtu turēties pa gabalu, kur nu vēl veidot attiecības. Taču rozā briļļu periodā lielākoties sievietes vienkārši nespēj ieraudzīt vīrieša patieso būtību, un pēc tam, kad rozā brilles ir nokritušas, situācija var šķist katastrofāla. Šādos mirkļos sievietei jāspēj pateikt, ka viņš ir pelnījusi ko labāku, un nepieciešama drosme, lai pārtrauktu nelaimīgas attiecības.

Sievietes piekritīs, ka labprātāk viņas būtu laimīgas un kopā ar kādu nekā vientuļas. Tāpēc esam apkopojuši 7 pazīmes, kas skaidri liecina – labāk šķirties nekā turpināt kopdzīvi, jo dzīvojot ar šādu vīrieti, tu laimi nespēsi rast.

1. Viņš turpina lietot iepazīšanās aplikācijas. Vai tas nešķiet muļķīgi un pazemojoši? Viņš taču bija izvēlējies tevi, un jūs veidojat attiecības. Taču neskatoties uz to, viņš joprojām turpina aktīvi iepazīties arī ar citām sievietēm internetā. Tas tikai norāda, ka šim vīrietim nav nopietnu plānu par jūsu attiecībām ne tālā, ne tuvā nākotnē.

2. Tu neesi viņa prioritāte dzīvē. Ir tikai loģiski, ka attiecībās partneri viens otram ir teju vai viss. Protams, tas viss saprāta robežās un respektējot partneri. Taču, ja mīļotais cilvēks regulāri no tevis izvairās un liek saprast, ka tu viņam neko nenozīmē, ir laiks pārtraukt šādas attiecības.

3. Viņš neliek tev justies īpaši. Tu noteikti pēc viņa esi kā bez prāta. Bet vai viņš tāpat jūtas arī par tevi? Komplimenti, ikdienišķi sīkumi un mazi pārsteigumi ir tas, kas katru sievieti ceļ spārnos. Ja no tā nekā nav, vari būt droša, ka nesagaidīsi to arī nākotnē.

4. Viņš neizvirza mērķus savā dzīvē. Līdz ar zināmu briedumu, būtu tikai loģiski, ka vīrietis izvirzītu konkrētus plānus savā ikdienas dzīvē un mērķtiecīgi censtos tos sasniegt. Taču, ja viņš to nedara, ļoti iespējams, ka ar viņu vienkārši nav vērts būt kopā. Piekritīsi, ka teju neviena sieviete nebūs gatava uzņemties atbildību par pieaugušu vīrieti kā par mazu bērnu.

5. Viņam ir regulāras finansiālas problēmas. Un tas tikai tādēļ, ka viņš nav mērķtiecīgs vai ir pārāk pārgalvīgs. Mūsdienās finansiāla stabilitāte ir viens no svarīgākajiem attiecību elementiem. Ja vīrietis nav spējīgs parūpēties par vismaz daļēju finansiālu nodrošinājumu, tad visticamāk arī šīs attiecības nebūs ilgstošas.

6. Viņš tevi krāpj. Sieviete nepieļaus, ka viņas vīrietis nepārtraukti izmanto situāciju, lai viņu krāptu. Vīrietim ir jāspēj uzņemties atbildība, un jāciena sava izvēle. Ja viņš to nespēj, tad noteikti nav tevis vērts.

7. Viņš cieš no atkarībām. Atkarības ir liela nelaime neatkarīgi no tā vai tas ir alkohols, narkotikas, cigaretes vai azartspēles. Dzīvojot ar šādu vīrieti, sieviete var kļūt līdz atkarīga. Taču vislabāk ir pārtraukt šādas attiecības un mudināt vīrieti vērsties pēc profesionālas palīdzības.

Sagatavo pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
30 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
29 minūtes
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
“Kā brālis improvizē, tā arī es.” Saruna ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri
3 stundas