Kokteilis
Mīli

7 patiesi iemesli, kāpēc tu neesi laimīga attiecībās ar mīļoto0

Foto: Shutterstock

Diemžēl ir jāatzīst, ka ne vienmēr attiecības ir laimīgas. Tas, ja esi attiecībās ar vīrieti, nenozīmē, ka šīs attiecības būs ilgtermiņā, ka tās būs laimīgas un produktīvas. Lai attiecības būtu laimīgas, mīlošas un īpašas, par tām ir jāgādā, un tās ir jākopj. Turklāt, bieži kāds no attiecību partneriem gluži vienkārši nemāk rūpēties par mīļoto un gādāt par to, lai attiecības nudien būtu laimīgas.

Ja tomēr esi iestrēgusi nelaimīgās attiecībās, taču vēlies vērst situāciju par labu, tev ir jāsaprot, vai attiecību izbeigšana ir risinājums. Dažkārt patiesībā ir jāspēj paskatīties spogulī un ieraudzīt to, ka tieši tava stūrgalvība un egoisms ir iemesls tam, kāpēc jūties nelaimīga attiecībās. Lūk, esam apkopojuši 10 acīmredzamus iemeslus, kas tev varētu likt justies nelaimīgai attiecībās.

1. Tu uztver šīs attiecības par pašsaprotamām. Esot attiecībās ar kādu, tev jāsaprot, ka nekas no tā nav pašsaprotams. Tu esi izvēlējies būt ar cilvēku tāpēc, ka viņu mīli un uzskati par īpašu. Un tev jāspēj šīs sajūtas saglabāt visas dzīves laikā. Diemžēl ilgtermiņa attiecībās partneri regulāri ieslīgst rutīnā, nenovērtējot viens otru – šis ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kāpēc attiecībās vari justies nelaimīga.

Foto: Shutterstock

2. Tu piekop beznosacījuma draugu attiecības. Konstatējot, ka jūsu attiecības vairāk atbilst statusam – beznosacījumu draugi, tad visticamāk tu vēlies attiecības, taču nevēlies uzņemties atbildību par tām. Tev ir bail būt nopietnās attiecībās, jo visticamāk neesi tām gatava. Iespējams, tu vienkārši neesi kopā ar savu īsto. Un tas tevi dara nelaimīgu.

3. Tu esi patmīlīga egoiste. Tu nekad attiecībās nebūsi laimīga, ja nespēsi pārkāpt pāri savam ego. Ja tu vēlies būt laimīgās attiecībās, tev jāspēj mīlēt un jāļauj mīlēt sevi.

4. Tu esi garlaicīga. Ja vēlies, lai tavas attiecības ir piesātinātas un emocionālas, tev jādažādo savas intereses un kaislības. Tev jāpilnveido sava personība. Esot attiecībās, tu nedrīksti iestrēgt vienā konkrētā posmā. Jums abiem regulāri jāpilnveido kā sevi, tā attiecības.

Foto: Shutterstock

5. Jūs esat iestrēguši tehnoloģiju laikmetā. Šī iemesla dēļ visticamāk jūs attiecībās viens pret otru esat kļuvuši bezpersoniski. Jūsu dzīve strauji aizrit mobilo telefonu un datora ekrānu priekšā. Jūs pastāvīgi darbojaties virtuālajā pasaulē, bet reālajā pasaulē kļūstat sveši viens otram. Tu nebūsi laimīga attiecībās, ja nespēsi izdzīvot tieši šo brīdi, esot kopā ar mīļoto partneri.

6. Tu domā tikai par sevi. Attiecībās ir divi cilvēki, tāpēc šķiet tikai negodīgi, ja esot attiecībās domāsi tikai par sevi. Ir jāiemācās pieņemt mirklis, kurā dzīvo un novērtēt to, kas tev ir. Iemācies pateikt paldies par to, ko tavā labā dara mīļotais. Esot attiecībās, ir jāuzņemas atbildība arī par mīļoto un jāiemācās domāt kopīgi, sasniegt mērķus kopīgi un piedzīvot mirkļus kopā. Tikai tādā veidā iespējams veidot laimīgas attiecības.

Foto: Shutterstock

7. Jūs nespējat veidot dialogu. Komunikācija ir viens no svarīgākajiem attiecību pamatelementiem. Laimīgu attiecību pamatā ir piesātinātas un aizrautīgas sarunas, kurās spējat iepazīt viens otru un uzzināt daudz jauna. Šīs sarunas lielā mērā veido arī jūsu intīmās attiecības, jo spēja komunicēt ļauj jums izzināt vienam otra vēlmes un vajadzības. Ja jūs nespējat veidot savstarpēju sarunu, jūs vienkārši nebūsiet laimīgi, jo tā arī nespēsiet viens otru iepazīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
18 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
57 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas