Kokteilis
Mīli

7 lietas, ko ikviena sieviete sagaida no mīļotā vīrieša0

Foto: Shutterstock

Šobrīd pasaulē ir tik daudz spēcīgu un neatkarīgu sieviešu, kas ikdienā spējīgas pašas par sevi parūpēties un dara tieši to, ko vēlas. Viņām ir lieli sapņi, un viņas zina, kā tos sasniegt. Turklāt viņas ir nežēlīgas savu mērķu sasniegšanā, neskatoties uz neskaitāmajām ikdienas likstām. Šī iemesla dēļ viņas nereti savu īsto mīlestību tā arī nesatiek, jo viņām ir vajadzīgs tikpat īpašs cilvēks blakus ikdienā. Spēcīga sieviete nekad nevēlēsies kompromitēt partneri. Turklāt, ja vēlies būt laimīgās attiecībās ar šādu sievieti, tev jābūt gatavam sevi attīstīt, pilnveidot un būt patiesi spēcīgam vīrietim viņai blakus.

Esam apkopojuši 7 lietas, ko katra emocionāli nobriedusi sieviete sagaida no sava partnera.

1. Vīrietim jābūt izlēmīgam

Foto: Shutterstock

Ja vēlies būt attiecībās ar spēcīgu un neatkarīgu sievieti, tev ir jābūt stabilam arī savā ikdienas dzīvē. Viņa nevēlēsies būt kopa ar vīrieti, kas pakļausies katrai viņas vēlmei un domai. Viņa vēlas, lai tev ir savi principi un vērtības. Tev jābūt pašpārliecinātam par saviem uzskatiem. Tu nedrīksti būt vājš, tāpēc viņa vēlas, lai savā ikdienas dzīvē tu vari uzņemties riskus un doties pretī saviem mērķiem.

2. Tev jāapzinās, ka neesi ideāls

Spēcīga sieviete nekad nepievērsīs uzmanību vīrietim, kas ikdienā būs pārāk augstprātīgs. Viņa pat nevēlēsies ar tevi komunicēt, ja būsi pārāk pašpārliecināts. Šāda uzvedība liek noprast, ka ikdienā tevi neinteresē citu viedoklis un jūtas. Viņa zina, ka vīrietim jābūt pietiekami paškritiskam un mērķtiecīgam, lai vēlētos augt un attīstīties. Tev jāapzinās, ka neesi ideāls un tev jāspēj pierādīt, ka vēlies sevi pilnveidot un realizēt dažādās dzīves jomās.

3. Tev jābūt ar plašu skatījumu dzīvē

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Atceries, ka stipra sieviete ir ļoti pārliecināta par sevi, un viņai ir stabili uzskati un vērtības dzīvē. Viņa nekad nekautrēsies izpaust savas domas skaļi un argumentēt savus uzskatus. Šī iemesla dēļ vari būt drošs, ka viņa patiesi necietīs, ja mēģināsi viņu nepārtraukti pārtraukt un apgāzt viņas uzskatus. Sieviete vēlas būt pārliecināta, ka vīrietis ar kuru viņa izvēlējusies būt attiecībās, necentīsies viņu pārveidot tikai tāpēc, ka jums ir atšķirīgi viedokļi. Tieši pretēji, viņa augstu novērtēs, ja spēsiet diskutēt un būsiet viens otram padomdevēji dažādās situācijās.

4. Tev jāspēj sevi novērtēt

Par sevi pārliecināta sieviete nevēlēsies būt attiecībās ar kautrīgu, nepārliecinātu un nedrošu vīrieti, viņai ir svarīgi, lai vīrietis apzinās savas spējas, talantus un jūtas. Viņa nevēlas savā dzīvē neskaitāmas drāmas. Tā vietā viņa augstu novērtē harmoniju un cieņu. Ja vēlies būt attiecībās ar stipru un mērķtiecīgu sievieti, tev galvenokārt jānotic pašam sev.

5. Tev jābūt mērķtiecīgam un jādara viss, lai sasniegtu iecerēto

Foto: Unsplash

Mērķtiecīgs, strādīgs un elastīgs. Tās ir trīs īpašības, ko stipra sieviete sagaida no sava partnera. Šāda sieviete nespēs būt attiecībās ar vīrieti, kurš būs mūžīgi apmierināts ar to, kas viņam  jau ir un viņš nevēlēsies sevi pilnveidot. Viņai ir svarīgi, ka partneris dodas pretī saviem izvirzītajiem mērķiem, tostarp arī mērķiem attiecībās un mīlestībā. Tev jāspēj pierādīt, ka esi spējīgs uzņemties nopietnas saistības, jo nobriedusi sieviete nevēlas iesaistīties nenopietnos romānos.

6. Tev jābūt atvērtam un godīgam

Tev jābūt pilnībā atvērtam un runāt ar viņu par savām domām un jūtām, neskatoties uz to, cik biedējoši tas varētu šķist. Arī tad, ja tev šķiet, ka tas liek tev izskatīties vājam un neaizsargātam. Stipra sieviete novērtē cieņu un uzticību attiecībās. Viņai ir jābūt pārliecinātai, ka tas, kas starp jums notiek ir nopietni un ilgtermiņā.

7. Tev viņa jāmīl no visas sirds

Foto: Shutterstock

Stipra sieviete nevēlēsies iesaistīties attiecībās, ja nebūs pārliecināta, ka mīli viņu no visas sirds un bez jebkādiem nosacījumiem. Viņai jābūt drošai, ka vēlies šīs attiecības, ka viņa tev ir īpaša un tev attiecībā uz viņu ir nopietni plāni. Turklāt, vari būt drošs, ka ja viņa jutīs patiesu mīlestību no tevis, viņa sniegs tev pretī tieši to pašu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
MK
Mārīte Kanča
Kokteilis
Rīgā atgriežas skatuves huligāni – “Limp Bizkit”
18 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Angļu augstākās sabiedrības tikumi un netikumi literatūras klasikas ekranizācijā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu esi – manipulators vai “upuris”?
1 diena

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Infektologs Dumpis: Šis nav ķīmisks uzbrukums, kad cilvēkus būtu jāatrod momentā
5 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
VIDEO. Stambula-Rīga pasažieri atklāj, ko domā pēc lidojuma kopā ar inficēto Irānas pilsoni 2
4 stundas
LE
LETA
Veselam
Nīderlandē apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums, Itālijā un Vācijā pieaug saslimušo skaits
6 stundas
LE
LETA
Veselam
Autobusā uz Igauniju kopā ar “Covid-19” inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi. Kas vēl noskaidrots?
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Rīgas centrā notver kabatzagles, kuras apzaga sievieti no Norvēģijas 1
4 stundas