Kokteilis
Dzīvo

5 populāri sieviešu vārdi, kas ir apveltīti ar veiksmes enerģētiku0

Foto: Pexels

Nevienam nav noslēpums, ka katram vārdam piemīt sava enerģētika, un no tās ir atkarīgs cilvēka liktenis. Šodien uzzināsim, kuriem sieviešu vārdiem piemīt tik ļoti liela pozitīvā enerģija, ka tie visa mūža garumā savai īpašniecei dāvā veiksmi.

Visi šie vārdi ir pazīstami ļoti daudzās pasaules valstīs, ir populāri un nemainīgi tos izvēlas vecāki savām meitām jau daudzus gadu desmitus. Turklāt raugoties no ezotēriskā viedokļa, tie patiešām ir apveltīti ar milzīgu veiksmes enerģētiku.

Sofija

Meitenes, kurām ir šāds vārds, ir ne tikai laimīgas, bet arī ļoti gudras un erudītas jau kopā agras bērnības. Bieži šīs meitenes agrā vecumā var šķist ļoti nopietnas un klusas, taču patiesībā viņas spēj analizēt katru dzīvē sastapto situāciju, daudz domā, tāpēc dažkārt var rasties tāds iespaids. Visas dzīves garumā viņas pavada veiksme un viņām blakus ir uzticami un tuvi cilvēki.

Marija

Jautra un labestīga meitene, kas vienmēr ir gatava izaicinājumiem. Veiksme viņu pavada visas dzīves garumā gan sīkumos, gan nozīmīgos notikumos. Šīs sievietes sevī apvieno lieliskas rakstura īpašības un lielā vērtē viņām ir ģimene un mīļotais cilvēks. Līdz pat sirmam vecumam viņas rūpējas par saviem ģimenes locekļiem, jo viņām patiešām šīs rūpes sagādā prieku un gandarījumu.

Anastasija

Vienmēr noskaņoti pozitīvi, uz dzīvi raugās kā uz milzīgu iespēju lauku. Dažkārt viņai patīk palikt “ēnā”, taču tas nenozīmē, ka viņa neapzinās savu vērtību. Šīs sievietes ir mazliet maģiskas – viņām ir labi attīstīta intuīcija un viņas patiešām zina, ko vēlas sasniegt šajā dzīvē, un veiksme ir viņu pavadone.

Anna

Saistītie raksti

Ļoti mērķtiecīga un nebīstas no grūtībām. Šādas sievietes ir gatavas izdarīt visu savas ģimenes un sevis dēļ. Dažkārt dzīves pirmā puse viņas nelutina, bet, iespējams, tas ir tāpēc, ka nepieciešams rūdījums. Parasti dzīves otrā pusē viņas pavada liela veiksme un laime. Svarīgākās lietas viņu dzīvē – ģimene un māja.

Elizabete

Meitene ar karalisku vārdu. Šādi cilvēki var dzīvot parastu cilvēka mūžu, bet vienā mirklī var mainīties pilnīgi viss, kas viņām ir apkārt. Un veiksme, šādās situācijās, ir vislielākā “vaininiece”! Reizēm tas, kas notiek viņu dzīvē, ir patiešām neizskaidrojami un maģiski.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Reserved” nosauc pavasara – vasaras modes kolekcijas galvenās tendences: volāni, sietiņi, auklas un ziedu raksti
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 4 pašmāju blogeru Annas Pannas un Kaspara Virsnīša receptes: garšīgam laikam mājās un pie dabas
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Intars Busulis pastāsta par skandāliem ģimenē: durvis gan necērtu, jo pašam tās būs jālabo
2 dienas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
3 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
2 stundas