Kokteilis
Mīli

5 pazīmes, kas liecina: viņas mērķis attiecībās ir tevi izmantot0

Foto: Shutterstock

Diemžēl ne visi dzīvē satiktie cilvēki būs lojāli un patiesi. Tā ir skarbā dzīves patiesība. Pasaulē ir neiedomājami daudz cilvēku, kuru interesēs ir tikai personisko vēlmju apmierināšana. Turklāt, viņi nebaidās izmantot citus cilvēkus, lai saņemtu it visu, ko vien vēlas. Vēl jo vairāk, šie cilvēki ir neiejūtīgi. Viņus neinteresē sāpes, kas rodas apkārtējiem viņu bezpersonisko un neiejūtīgo darbību rezultātā.

Pārsteidzoši, bet fakts, šo cilvēku starpā ir arī ne viena vien manipulatīva sieviete, kurām vienmēr būs savi motīvi it visā, ko viņas dara. Šīs sievietes spēj nevainojami izspēlēt mīlošas draudzenes lomu, lai pilnībā iemantotu vīrieša uzticību.

Lūk, 5 pazīmes, kas norāda, ka esi attiecībās ar sievieti, kura vēlas tevi izmantot:

1. Viņa nevēlas ar tevi doties uz publiskiem pasākumiem. Ja viņai ir kauns ar tevi iziet publiskos pasākumos, tad ļoti ticams, ka viņas jūtas pret tevi nav patiesas. Sieviete, kas no sirds mīlēs savu partneri, nekādā gadījumā nevēlēsies viņu slēpt no draugiem, radiem un paziņām.

2. Viņa atzīstas mīlestībā tikai tad, kad viņai kaut kas ir vajadzīgs. Visticamāk, ja frāzi “Es tevi mīlu” tu dzirdi tikai tad, kad viņai kaut kas ir nepieciešams, vari būt drošs, ka viņa novērtē tikai tavu materiālo stāvokli. Ja sieviete patiesi ir iemīlējusies vīrietī, viņa nelaidīs garām iespēju izrādīt patiesu mīlestību ik mirkli, jo zina, ka viņas partneris to ir pelnījis.

3. Viņu neinteresē tavas domas un jūtas. Viņa ikdienā rīkojas ļoti impulsīvi un pašrocīgi. Viņa nedomā par to, kā viņas rīcība liks tev justies. Viņai svarīgi ir realizēt tikai un vienīgi sevi, jo viņa ir egoistiska un augstprātīga. Iemīlējusies sieviete vienmēr būs līdzjūtīga un  laipna. Viņai būs svarīgs tavs viedoklis un tavas sajūtas.

4. Viņa ir iedzīvojusies tavā naudas makā. Turklāt, viņa tevi izmanto kā personīgo bankomātu, kuram gluži vienkārši nav limita. Vēl jo vairāk, viņa ir pārstājusi tērēt savus ienākumus, lai iegādātos pilnīgi visu, ko kāro viņas sirds. Tā ir skaidrs pazīme, ka viņa to vien dara, kā izmanto tavu dāsnumu, lai regulāri saņemtu dāvanas.

5. Viņa reti komunicē ar tevi. Komunikācija ir viens no svarīgākajiem attiecību priekšnoteikumiem. Tāpēc ikvienam vīrietim varētu šķist neticami aizdomīgi tas, ka sievietei nepatīk ar viņu pavadīt laiku, lai vienkārši parunātos. Sieviete, kas patiešām mīlēs savu partneri, vienmēr būs atvērta jebkāda veida sarunai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
8 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
46 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
46 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
6 stundas