Kokteilis
Dzīvo

4 skaisti sieviešu vārdi, kas savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi0

Foto: Unsplash

Jau sen ir pierādīts, ka cilvēka dzīvi ļoti lielā mērā ietekmē arī viņa vārds. Katram cilvēka vārdam ir gan nozīme, gan enerģētika, gan spējas. Bieži vien kādam ir daudz sarežģītāks un smagāks liktenis kā citam, un, iespējams, tas ir tieši vārda dēļ, ko cilvēks “nēsā” visu savu dzīvi.

Ezotēriķi atklājuši, kuri populāri un skaisti sieviešu vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi, neļaujot iekļūt lielās nelaimēs un piesaistot veiksmi visās viņu gaitās!

Aleksandra

Šis vārds ir atvasināts no vīriešu vārda “Aleksandrs” un skaidrojumā nozīmē “vīrišķīga” – “cilvēku aizsargātāja”. Šis vārds ir ne tikai skanīgs, bet arī vieš cerības. Ja meiteni nosauc šādā vārdā, tas bērnam piešķirs lielu aizsardzību un palīdzēs dzīvē virzīties pa pareizo ceļu.

Viktorija

Saistītie raksti

Šim vārdam piemīt kā jauda, tā spēcīga enerģētika. Atšķirībā no daudziem citiem sieviešu vārdiem, šī vārda izcelsme ir arī diezgan skaidri zināma. Šim vārdam ir latīniskas saknes, kas nozīmē “uzvara” vai “uzvarētāja”. Viktorijas patiešām visu savu dzīvi var iziet “sausām kājām” no jebkuras situācijas. Viņas ir ļoti ietiepīgas un mērķtiecīgas, un, ja vien nospraudušas sev kādu mērķi, tad pavisam noteikti to iekaros. Šīs sievietes ir ļoti aktīvas, enerģiskas un vizuāli pamanāmas.

Elēna un Helēna

Sievietes, kuras sauc šādā vārdā ir asprātīgas, sirsnīgas, mēdz skaļi un sirsnīgi smieties. Viņas ir uzticamas, vienlaikus ļoti vienkāršas, ļoti pieķeras saviem tuviniekiem un nekad saviem tuvākajiem cilvēkiem nespēj nodarīt pāri. Tiek uzskatīts, ka šo vārdu saknes meklējamas Senajā Grieķijā. Sievietes, kurām ir šāds vārds, bieži ieņem vadošus amatus un prot atrast izeju no vissarežģītākajām situācijām. Abi šie vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus 2020.gadā gaida lielas pārmaiņas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tev piemīt tieksme dzīvot uz citu cilvēku rēķina?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Armands Simsons atzīstas, ka viņam ir “trauma” tajos brīžos, kad mīļotā sieva “plosās” pa virtuvi
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Sports
Kamaniņu stafetei Eiropas čempionātā medaļa septīto gadu pēc kārtas!
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Aukstākā būs nakts uz ceturtdienu: laika prognoze nedēļai
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Putins izsakās par pilnvaru termiņu un konstitūcijas grozījumiem
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Latvijas volejbolistiem rūgti pārsteigumi Ēģiptē – tiek lūgta tautiešu palīdzība
1 stunda
GS
Gundega Skagale
Dabā
Nosauktas Latvijas dabas vērtības 2020
3 stundas