Kokteilis
Apbrīno

10 lietas, kas iedvesmo Žaklīnu Cinovsku: Sieviete nedrīkst kreņķēties, tas bojā viņas skaistumu!0

Foto no Žaklīnas Cinovskas personiskā arhīva

Ikviena sieviete vēlas justies skaista, laimīga un apmierināta. Bet kas ir jādara, lai tā varētu justies? Vai tam ir kāda veiksmes formula? Galu galā, kas vienai ir laimes un labsajūtas formula, uz otru vispār neiedarbojas.
Lai saprastu, kas tad ir tas, kas ikdienā tevi dara laimīgu un apmierinātu ar dzīvi, ir jāapzinās, kas tevi dara nelaimīgu. Žaklīna Cinovska atklāj, ka viņu nelaimīgu dara, ja kādam dzīvniekam tiek nodarīts pāri un nav svarīgi, vai tas ir suns, kaķis vai valis, pēc saskarsmes ar tādu negatīvu informāciju, atlikušo dienas daļu Žaklīna šo sāpi nēsā sevī…
Noskaidrosim, kas iedvesmo un dara laimīgu TV režisori un producenti Žaklīnu Cinovsku!

1. Laba draugu un cilvēku kompānija

Foto no Žaklīnas Cinovskas privātā arhīva

Ir vairāk kā skaidrs, ka kretīni un meļi rada stulbas situācijas, kas ietekmē ne vien emocionālo stāvokli, bet arī dzīves ritējumu kopumā. Žaklīna uzsver, ka viņai ir svarīgi, lai apkārt būtu interesanti un aizraujoši cilvēki, kas rada pozitīvas emocijas un atmosfēru. Savukārt pozitīvas emocijas un pozitīva atmosfēra rada labsajūtu.

2. Mīļotais vīrietis

Ikvienai sievietei ir nepieciešams vīrietis, kas viņu mīl. Tāds, kuram ir laba humora izjūta, kurš ir pašpietiekams un ar kuru iespējams dalīties gan priekos, gan bēdās. Žaklīna arī stāsta, ka tāds vīrietis uz kuru iespējams paļauties un kam var uzticēties, rada līdzsvaru un iekšēju mieru sievietes dzīvē. Viņa uzsver, ka, ja sieviete ir līdzsvarota un mierīga, viņa ir laimīga. Bet laimīga sieviete ir skaista sieviete!

3. Veiksmīgs darbs

Foto no Žaklīnas Cinovskas privātā arhīva

Katrai sievietei ir nepieciešams darbs, kurā viņa jūtas piepildīta un novērtēta. Darbs, kurā viņa var sevi realizēt un attīstīt. Bet! Ir svarīgi, lai šajā darbā nav kretīnu un sliņķu, kas ietekmē darba procesus.

4. Laba lasāmviela

Nav svarīgi, vai tā ir grāmata vai jebkura cita laba lasāmviela. Galvenais, lai tā ir kvalitatīva un liek aizdomāties. “Nesen pārlasīju Hilarijas Klintones memuārus. Un tas ir apbrīnojami! Viņa ir stipras sievietes etalons un apbrīnas vērta visas pasaules priekšā,” stāsta Žaklīna.
Žaklīnai patīk grāmatas pārlasīt, jo ar dzīves pieredzi un laiku mainās cilvēka uztvere un domāšana. Tās pārlasot dažādos vecumos iespējams pamanīt citas nianses, kas tieši konkrētajā dzīves momentā ir aktuālas. Līdz ar to, tas sniedz iespēju ieraudzīt sevi kā pilnīgi citu cilvēku.
“Johannessa Mario Zimmela grāmatu Cilvēks nav vientuļa sala, esmu pārlasījusi nu jau 3 reizes. Pirmo reizi skolas laikā, otro reizi, kad man bija 30 gadu un tagad pārlasīju atkal. Tas ir apbrīnojami, cik ļoti mainās mūsu vērtības un mēs paši,” saka Žaklīna.

5. Labs kino

Mūsdienās tās jau vairs nav tikai filmas, bet arī lieliski un kvalitatīva satura seriāli. Žaklīna arī uzsver, ka viņai ir ļoti svarīgs savs laiks, tāpēc viņa izvēlas skatīties tikai Oskarotās filmas, jo tām vismaz ir kāda vērtība un garantija.
“Viena no pēdējām filmām, kas  mani pamatīgi aizķēra, bija Darkest Hour. Filma par Vinstonu Čērčilu, kur galveno lomu spēlēja aktieris Harijs Oldmens. Tas ir apbrīnojami, redzēt, cik viena stipra cilvēka pārliecība konkrētajā brīdī var mainīt pasauli,” stāsta Žaklīna, pieminot arī, ka šādu iedvesmojošu filma skatīšanās liek paskatīties pašam uz sevi un saviem mērķiem, noticēt tiem un uzdrošināties tos realizēt.

6. Labs garastāvoklis

Foto no Žaklīnas Cinovskas privātā arhīva

Ja sievietei blakus būs laba kompānija, mīļotais cilvēks un ja sieviete jutīsies emocionāli bagāta, viņai būs arī labs garastāvoklis. Viņa nedrīkst kreņķēties, tas bojā skaistumu! Savukārt sieviete labā garastāvoklī viennozīmīgi vienmēr izskatās lieliski.

7. Joga un baseins

“Baseins – ūdens ir dzīvības pamatā. Man ļoti nepatīk skriet un nodarboties ar aerobiku, tāpēc es peldu. Šķiet, ka peldēšana gluži vienkārši aizskalo visu negatīvo un nevajadzīgo, un pretī sniedz visu vajadzīgo,” stāsta Žaklīna.
Ar jogu gan ir gājis citādāk, dzīvojot ASV, draugi esot aicinājuši doties uz jogu kopā, taču Žaklīnai tā šķitusi garlaicīga. Pagāja laiks un tad kāds draugs viņu turp aizveda “ar varu”. Toreiz viņa arī sapratusi, ka bija pienācis īstais laiks un kaut kas bija mainījies – Žaklīnai joga ļoti iepatikusies.

8. Kaut kas ļoti gards

Foto no Žaklīnas Cinovskas privātā arhīva

Viennozīmīgi arī ēdiens ir bauda un tas uzlabo noskaņojumu. Žaklīna atzīstas, ka viņai ļoti garšo karstie suši un auksts šampānietis. “Pēdējā laikā esmu piefiksējusi, ka ja man kaut kas garšo, tad ēdu ar tik lielu kaisli, ka sāku čāpstināt,” viņa smejas.

9. Laba humora izjūta

Cilvēku skaistu dara humora izjūta, jo īpaši, ja arī uz kritiskām un stresa pilnām situācijām, un dažādām ikdienas situācijām, spēj palūkoties caur humora prizmu.

10. Ņujorka

“Ņujorka viennozīmīgi ir mana pilsēta un tajā es jūtos lieliski – laimīga, skaista un apmierināta ar dzīvi. Es nezinu kādēļ tieši Ņujorka, nemāku atbildēt uz šo jautājumu. Protams, es mīlu arī Latviju, tā ir mana dzimtene, bet ar Ņujorku ir citādāk – tā ir kā mana pilsēta,” stāsta Žaklīna. Viņa gan piemin, ka iespējams savā iepriekšējā dzīvē dzīvojusi Ņujorkā, vai varbūt tas ir pozitīvo un atvērto cilvēku dēļ, varbūt ikdienas straujā ritma dēļ… Visbeidzot Amerika ir TV un kino meka, iespējams, tas ir īstais iemesls. Izkāpjot no lidmašīnas Ņujorkā, Žaklīna stāsta, ka jūtās kā iekāpusi ērtās čībās, kamēr Latvijā jūtas kā staigājot augstpapēžu kurpēs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: vai tu esi perfekcionists?
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
42 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atklāj, cik izmaksās Rīgas centrāltirgus darbības audits
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Austrālijā turpina degt ugunsgrēki; daudzviet lietus izraisa haosu
3 stundas
VB
Vija Beinerte
Latvijā
Vija Beinerte: Ko es meklēju kino zāles tumsā – trīsas un vektoru, patiesību vai provokāciju?
7 stundas