Kokteilis
Dzīvo

10 būtiski iemesli, kāpēc mūždien pietrūkst naudas0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Pixabay

Nabadzība – tas nav vienkārši naudas trūkums, tas ir mentāls modelis, kas noved pie tā, ka mūždien pietrūkst naudas. No šī raksta jums būs iespēja uzzināt šos iemeslus, kuru dēļ cilvēki nevar tikt galā ar finansiālām grūtībām un kļūt veiksmīgi.

1. Zudis kontakts ar enerģētisko lauku

Cilvēks, tāpat kā viss dzīvais uz šīs planētas, ir daļa no enerģētiskās sistēmas. Pat neliels kontakta trūkums ar šo enerģētisko lauku spēj izraisīt katastrofālas sekas. Tas notiek brīžos, kad cilvēks abstrahējas no sabiedrības, dzīvo vientulībā un necenšas pieņemt kādus lēmumus, lai sakārtotu savu dzīvi. Domājiet par nākotni, sapņojiet par labāku dzīvi un drīz vien jūs sasniegsiet vairāk.

2. Mērķa trūkums

Katram no mums ir nepieciešams kaut kas, uz ko tiekties, citādi dzīve būs bezmērķīga. Lai palielinātu savus ienākumus, ir jānosprauž mērķis. Piemēram, jūs neapmierina jūsu alga. Lai to palielinātu, ir jāsaņem paaugstinājums. Lai arī tas kļūst par jūsu mērķi. Strādājiet un veltiet tam pūles, lai sasniegtu to, un jūsu dzīve mainīsies.

3. Skopums

Skopuma dēļ cilvēkiem var rasties daudz nepatikšanu, bet pirmām kārtām – nabadzība. Vairumā gadījumu tieši šī iemesla dēļ nākas pārdzīvot melno joslu. Skopiem ļaudīm šķiet, ka pārmērīga ekonomija palīdzēs viņiem tikt pie vairāk naudas. Taču patiesībā ir tieši pretēji. Kā likums, naudas enerģija un skopa cilvēka enerģētika nav savienojamas lietas, un šī iemesla dēļ pastāvīgi var izjust naudas trūkumu.

4. Pārmērīga ieciklēšanās uz naudu

Jo vairāk jūs domājat par naudu, jo mazāk tās ir jūsu maciņā. Ja jūs nemitīgi domāsiet par to, kā nopelnīt vairāk, tad izdarīt to diez vai izdosies. Tas notiek dēļ tā, ka cilvēks ir pārlieku ieciklējies uz šo problēmu, bet patiesību vajadzētu uzmanību veltīt citām, svarīgākām lietām. Piemēram, atrast veidu, kā piepelnīties papildus. Jūsu naudas plūsma pieaugs, ja sāksiet rīkoties, nevis nemitīgi domāsiet par rezultātu.

5. Pieticība

Daži cilvēki atzīst tikai to lietu esamību, kuras var redzēt vai kurām var pieskarties. Tieši tāpēc viņi neredz citus veidus, kā nopelnīt, izņemot smagu darbu. Viņiem šķiet, ka pasaule ir daudz vienkāršāka, nekā tas ir patiesībā. Ir jāiemācās pieņemt un domāt par lietām, kas pasaulē eksistē, bet kuras pagaidām jums nav pieejamas. Pārāk pieticīgiem cilvēkiem ir grūti sasniegt veiksmi.

6. Vieglprātīga attieksme pret naudu

Neskatoties uz to, ka banknotes patiešām ir tikai papīrs, izturēties pret tām vajadzētu ar cieņu. Dažkārt necieņa pret naudu ir hroniskas nabadzības iemesls. Attieksme pret naudu izpaužas arī tajā, kā jūs to tērējat. Piemēram, ja jūs bieži tērējat naudu bez vajadzības, iegādājoties to, kas jums patiesībā nav vajadzīgs, jūs bezrūpīgi šķiraties no naudas, attiecīgi, arī izturaties pret to bezrūpīgi. Visbiežāk “izšķērdētāji” cieš no hroniskas nabadzības visu savu dzīvi.

7. Naudas vajadzības neesamība

Lai cik dīvaini nebūtu arī tas var kļūt par iemeslu, kāpēc vienmēr trūkst naudas. Šādos gadījumos cilvēkam tikai šķiet, ka viņam ir nauda, tā kā viņam tā “nāk” viegli, bet arī ar tādu pašu vieglumu izslīd no rokām. Problēma ir tajā, ka cilvēks neievēro savu praktiskumu, bet tas nozīmē, ka viņš nespēj šo problēmu risināt.

8. Samazināts pašvērtējums

Protams, periods, kad trūkst naudas, atstāj iespaidu arī uz jūsu pašvērtējumu, taču ja jūs regulāri rāsiet sevi par neveiksmēm, tā pavisam pagriezīs jums muguru. Jāsaprot, ka naudas enerģiju vilina tikai pārliecināti ļaudis, kas izvirza mērķus un izstrādā plānu, kā tos sasniegt. Piestrādājiet pie sava pašvērtējuma un noticiet sev. Tikai tādā veidā jūs spēsiet tikt no šīs “bedres” ārā.

9. Bailes no nabadzības

Bieži tas, no kā mēs ļoti baidamies, ar mums arī notiek. Tieši tāpēc cilvēki, kas baidās palikt bez naudas, reiz var šādā situācijā var nokļūt – aci pret aci. Bailes ir nepatikšanu magnēts. Tikai pareiza motivācija un pozitīva attieksme palīdzēs sasniegt vēlamo.

10. Naids pret turīgiem cilvēkiem

Naids un skaudība pret turīgiem cilvēkiem ir ļoti nelāgas rakstura īpašības un, kā izrādās, arī iemesls tam, kāpēc jums pašiem nekad nav naudas. Nevajag izturēties pret turīgiem ļaudīm ar agresiju un naidu, jo bieži vien šie cilvēki ir izgājuši neticamu dzīves ceļu, lai sasniegtu to, kas viņiem pieder. Sāciet viņus cienīt un drīz vien, ļoti iespējams, jūs būsiet viens no viņiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
MK
Mārīte Kanča
Kokteilis
Rīgā atgriežas skatuves huligāni – “Limp Bizkit”
20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Angļu augstākās sabiedrības tikumi un netikumi literatūras klasikas ekranizācijā
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu esi – manipulators vai “upuris”?
1 diena

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Infektologs Dumpis: Šis nav ķīmisks uzbrukums, kad cilvēkus būtu jāatrod momentā
7 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
VIDEO. Stambula-Rīga pasažieri atklāj, ko domā pēc lidojuma kopā ar inficēto Irānas pilsoni 2
5 stundas
LE
LETA
Veselam
Nīderlandē apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums, Itālijā un Vācijā pieaug saslimušo skaits
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Autobusā uz Igauniju kopā ar “Covid-19” inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi. Kas vēl noskaidrots?
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Rīgas centrā notver kabatzagles, kuras apzaga sievieti no Norvēģijas 1
5 stundas