Kokteilis
Apbrīno

“Zvaigžņoto” aktieru māsas un brāļi: arī viņiem Holivudā ir spoža karjera0

Publicitātes foto

Holivudas filmu zvaigznes, tāpat kā jebkurš no mums, ir bijuši parasti bērni – gājuši uz skolu, viņiem bijušas kaprīzes un viņi ir kāvušies rotaļlietu dēļ ar savām māsām un brāļiem. Dažām slavenībām radu ir diezgan daudz, daži ir paši kļuvuši ievērojami, bet citi pieturās visai pieticīgam dzīvesveidam, neraugoties uz to, ka miesīgais brālis vai māsa ir pasaules slavenība.

Reičela un Keilīna Makadamsas
Piemīlīgās aktrises Reičelas māsas vārds ir Keilīna, un viņa ir visai zināma personība Holivudā, tiesa, nevis kā aktrise, bet kā vizāžiste. Varbūt tāpēc viņas māsa vienmēr izskatās tik daiļa?

Publicitātes foto

Silvests un Frenks Stallones
Frenks Stallone, jaunākais slavenā Rokija brālis, tāpat ir sevi atradis Holivudā. Viņš ir mūziķis un raksta filmām mūziku un pat ir ieguvis godplilno “Zelta Globusa” balvu par labāko dziesmu.

Publicitātes foto

Pols, Kalebs un Kodijs Vokeri
Pēc traģiskās aktiera Pola Vokera bojā ejas, filmas “Forsāža” veidotāji uzaicināja viņa brāļus kā dublierus uz filmēšanos. Kopš tā brīža viņi turpina brāļa ceļu un filmējas kino.

Publicitātes foto

Donijs, Pols un Marks Vālbergi
Pazīstamajam aktierim Markam Vālbergam ir vēl divi brāļi, kuri tāpat kā viņš, ir saistīti ar kino pasauli. Piemēram, viņa brālis Donijs ir redzams tādās filmās kā “Sestais prāts”, kā arī dažās šausmu filmas “Zāģis” sērijās un populārā televīzijas seriālā “Zilās asinis”.

Publicitātes foto

Brāļi Boldvini
To, ka Aleksam Boldvinam ir brālis vai pat divi, zina daudzi. Taču diez vai jūs zināt, ka kopā brāļi Boldvini ir četri un viņi visi ir izveidojuši veiksmīgu karjeru Holivudā!

Publicitātes foto

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv