Auns
Tāds, kurš tevī atraisīs labāko

Aunam vajadzīgs kāds, kurš ir pacietīgs un saprotošs, kurš var nomierināt, kad viņš kļūst aizkaitināts vai pārlieku emocionāls. Lai gan pirmajā acu uzmetienā Auns šķiet bargs un pārmērīgi pašpārliecināts, viņam ir vajadzīgs partneris, kas ieraudzīs viņa īsto būtību un atraisīs viņā labākās īpašības.

Vērsis
Tas, kurš ir maigs un mīlīgs

Viena no bargākajām zodiaka zīmēm – Vērsis – bieži zaudē pacietību, tāpēc ideāls partneris viņam ir tāds, kas neņem tuvu pie sirds visu, ko Vērsis saka. Vērsis ir stiprs cilvēks, kas necieš konfrontāciju. Viņš ir vēss, bet cenšas izrādīt emocijas. Uzticība un godīgums viņam ir viss.

Viņš ir cilvēku melu detektors – ja kādreiz viņš pieķers tevi melos, tad vienkārši izšķirsies no tevis bez paskaidrojumiem. Viņam vajadzīgs kāds, kas ir mierīgs un laimīgs, kad viņš ir nikns. Vērsim nepatīk paļauties uz cilvēkiem, turklāt viņš uzskata, ka citiem viss jādara pašiem, taču nekas viņam neaizvietos mierīgumu, kāds piemīt mīlošam partnerim, kas saprot Vērsi bez vārdiem.

Dvīņi
Tas, kurš sniedz tev brīvību

Dvīņi ir stingri orientēti uz biznesu un mērķiem. Viņiem vajag tādu partneri, kas viņus turēs garā pavadā un nesmacēs viņus. Dvīņi vienmēr ir aktīvi, un svarīgi, lai viņu partneris nedzēstu viņu azarta uguni. Dvīņiem ir nepieciešams atbalsts un stimuls, un kāds, kas vienmēr ir blakus pat tad, ja viņi riskē.

Dvīņi tiecas izrādīt drosmi grūtās situācijās. Svarīgi, lai viņu partneris izpelnītos viņu uzticību, jo tad, kad Dvīņi ir salauzti, viņiem vajag pabūt vienatnē ar sevi un kopā ar kādu, kas viņu sapratīs.

Vēzis
Tas, kurš tevi izdziedinās

Vēzim ir tīra sirds. Viņš ļoti jūtīgi uztver to, ko par viņu domā cilvēki. Vēža ideālais partneris būs tas, kurš sapratīs, cik neparasts un īpašs viņš ir, un kurš palīdzēs Vēzim dziedināties un pieņemt pagātni, piedodot citiem un sev. Līdztekus tam, ka Vēzis cenšas būt sociāls, viņš baidās no pūļa, tāpēc viņa partnerim pārliecinoši jāņem viņu pie rokas un jāved sabiedrībā.

Lauva
Tas, kurš tevi dievina

Lauva uzplaukst, kad atrodas uzmanības centrā un izdarīs visu sava partnera labā, ja ir mīlēts un cienīts pēc nopelniem. Lauva uztver lietas ļoti personiski, tāpēc ar kritisku partneri viņam būs grūti. Par Lauvas ideālo partneri kļūs tas, kurš sapratīs, cik viņš ir jūtīgs un precīzi piemeklēs vārdus, lai iedvesmotu viņu.

Jaunava
Tas, kurš priecāsies par taviem panākumiem

Jaunava ir perfekcioniste. Viņai vajadzīgs tas, kurš ir tikpat ambiciozs, bet var sniegt savu uzticamo plecu, kad viņai tas nepieciešams. Jaunava spēj nokost vairāk, nekā sagremot, un nomoka sevi, cenšoties sasniegt nereālus mērķus. Jaunavai ir grūti kaut ko sasniegt, ja viņa nejūtas vislabākā savā jomā, tāpēc viņai vajadzīgs kāds, kas var emocionāli atbalstīt viņu, kad viņa nokar degunu. Jaunava sev nepiedod kļūdas, tāpēc viņas ideālais partneris ir tas, kas spēs to izdarīt.

Svari
Tas, kurš neuztver tevi kā pašu par sevi saprotamu

Svari ir miera un harmonijas zīme. Viņi necieš strīdus, naidu, problēmas un vienmēr citu vajadzības liek augstāk par savējām. Viņu ideālais partneris – kāds kurš ir bargāks, kurš liks Svariem būt agresīvākiem. Dažkārt Svari ļauj citiem kāpt sev uz galvas, tāpēc viņiem vajadzīgs kāds, kas stāvēs sardzē, ja gadījumā kāds gribēs izmantot Svarus savās interesēs.

Skorpions
Tas, kuršspēj gan kritizēt citus, gan pats pieņemt kritiku

Skorpions ir dominējošā personība, viņš kontrolē attiecības. Skorpionam nepieciešams partneris, kas ir nedaudz pasīvāks par viņu. Skorpionam ir divas dažādas puses – sociālā un sabiedriskā, bet tumšā un emocionālā ir aiz “slēgtām durvīm”. Skorpionam vajadzīgs tas, kas to saprot un spēj pieņemt abas personības puses. Skorpions ir bargs. Viņš pateiks cilvēkam nevis to, ko viņš grib dzirdēt, bet to, kas viņam ir jāzina.

Skorpionam vajadzīgs partneris ar biezu ādu, kas spēj godpilni pieņemt sev veltītu kritiku, bet ir pietiekami drosmīgs, lai norādītu uz Skorpiona kļūdu, ja viņš to ir pieļāvis. Skorpiona ideālajam partnerim jābūt vienlaikus gan maigam, gan bargam.

Strēlnieks
Tas, kurš ir pacietīgs

Strēlniekam ir nopietnas problēmas ar uzticēšanos. Viņam nepieciešams cilvēks, kas dos Strēlniekam laiku pierast pie viņa un neplāno izdarīt uz viņu spiedienu. Strēlnieks ir ļoti paškritisks, viņam vajadzīgs partneris, kas palīdzēs kļūt pārliecinātākam par sevi. Strēlniekam vajadzīgs tas, kurš atradīs laiku, lai iepazītu viņu un saprastu, kad ar viņu kaut kas lāgā. Kā likums, Strēlnieks uzplaukst vienatnē, tāpēc viņam vajadzīgs kāds, kas turēsies pie viņa un nepadosies.

Mežāzis
Tas, kurš uzbūvēs tevi

Mežāzis, kā likums, ir nedaudz kautrīgs un nepārliecināts. Viņš šķiet auksts un atsvešināts, taču tādā veidā viņš atsijā tos, kam neuzticas. Pat tad, ja viņš dziļi rūpējas par partneri, viņš to neizrāda, baidoties gūt emocionālu traumu. Mežāža ideālais partneris ir tāds, kas ieviesīs viņa dzīvē lielāku pārliecinātību un parādīs, ka problēmas var veiksmīgi risināt kopīgiem spēkiem.

Ūdensvīrs
Tas, kurš ir tikpat dīvains

Ūdensvīrs vienmēr dejo pēc savas stabules. Viņš nekad nebija populārs skolā un negribēja būt. Viņš ir cilvēks, kas vienmēr ir labestīgs pret visiem neatkarīgi no tā, kas stāv viņa priekšā. Ūdensvīrs redz pasauli savādāk nekā citi. Tur, kur citi saskata problemātisku personību, viņš redz to, kas pagātnē ir cietis. Kad citi kādu uzskata par dīvainu, Ūdensvīram šis cilvēks šķiet interesants. Viņa ideālais partneris – tas, kuru nesaprot citi. Ūdensvīrs neļauj citu cilvēku viedokļiem ietekmēt savus uzskatus. Tādējādi viņa ideālais partneris ir tāds, kas dzīvo pēc tāda paša principa.

Zivis

Kāds, kurš klausīsies to, ko tu nesaki skaļi

Zivis pēc savas dabas ir maigas. Svarīgi, lai partneris saprastu, kad Zivis pieklust un par kaut ko dziļi aizdomājas. Viņas analizē visu. Svarīgi, lai Zivis partnerim varētu izstāstīt to, ko domā. Zivis ir atvērtas un ārkārtīgi jūtīgas. Svarīgi, lai izredzētais neizmantotu Zivju maigo dabu. Par Zivīm var vairāk uzzināt, vērojot tās, nekā klausoties. Svarīgi, lai viņu partnerim būtu pacietība un vēlēšanās to darīt.

Avots: “soulpost.ru”