Ja uzskatāt, ka zīmogs pasē nav galvenais, tad šī izlase jums patiks. Šīs slavenības ne reizi nav izdzirdējušas maģiskos vārdus „Vai tu kļūsi mana sieva?”.

Kailija Minoga (49 gadi)

Foto - Leta/EPA
Foto - Leta/EPA

Pēc kārtējā neveiksmīgā romāna (šoreiz ar Džošua Sasu), kas beidzās ar partnera nodevību, Kailija ir paziņojusi, ka nekad neprecēsies: vīrieši viņai pārāk daudz likuši ciest.
Bet slavenā blondīne neskatoties ne uz ko neskumst: „Protams, man nav izdevies radīt simpātisku ģimenes mājiņu ar baltu sētu un dzīvot tur ilgi un laimīgi. Droši vien tas man vienkārši nav lemts. Tomēr es tik un tā uz savu dzīvi skatos kā uz pa pusei pilnu, nevis pustukšu glāzi!”, kādā intervijā atklājusi dziedātāja.

Šarlīze Terona (42 gadi)

Foto - Leta/AFP
Foto - Leta/AFP

Izdevība apprecēties Šarlīzei tomēr ir bijusi, bet viņa to neizmantoja. 2015. gadā satriecošā blondīne pameta savu toreizējo līgavaini aktieri Šonu Penu.
Šķiršanos tolaik apsprieda visas pasaules plašsaziņas līdzekļi, bet komentēt savu lēmumu Šarlīze nesteidzās. Tikai pēc vairākiem gadiem, kādā no intervijām aktrise atzinās, ka lēmums par šķiršanos bijis abpusējs.
„Patiesība ir tāda, ka mēs abi pieņēmām lēmumu šķirties, kad sapratām, ka attiecības mūs neved turp, par ko abi sapņojām. Tas arī viss,” aktrise pastāstīja žurnālistiem.

Vinona Raidere (46 gadi)

Foto - Leta/Reuters
Foto - Leta/Reuters

Savulaik Vinona Raidere bija saderinājusies ar pašu Džoniju Deppu, bet gredzenus viņi tā arī nemija. Aktrise apzināti izvairās no kāzām, jo tāpat kā daudzas citas meitenes, slimīgi baidās no šķiršanās.
„Kādēļ jāprecas? Es nezinu. Es labāk nekad neprecēšos, nekā šķiršos. Es neredzu neko sliktu šķiršanās procesā, bet neesmu pārliecināta, ka manī ir pietiekoši daudz spēka, lai tam ietu cauri,” saka Raidere. Tam gan negribas piekrist: vai tiešām, baidoties no vilkiem – mēs mežā neiesim?

Naomi Kembela (47 gadi)

Foto - Leta/Reuters
Foto - Leta/Reuters

Skaistule Naomi acīmredzot vienkārši nezina, kas ir nopietnas attiecības. Savulaik viņa savaldzināja krievu miljardieri Vladislavu Doroņinu, bet kaislīgais romāns nevainagojās ar idillisku ģimenes dzīvi. Pirms tam viņa satikās ar aktieri Robertu De Niro, itāļu biznesmeni, Londonas futbolkomandas „Queen Park Rangers” līdzīpašnieku Flavio Briatore, ēģiptiešu multimiljonāru Luī Kamiljēri un citiem iekārojamiem līgavaiņiem. Nesen tapa zināms, ka par Kempbelas jauno sirdsāķīti kļuvis reperis Skepta. Varbūt šis modeles mēģinājums beigsies ar kāzām?

Patrīcija Kāsa (51 gads)

Foto - Leta/EPA
Foto - Leta/EPA

Patrīcijai Kāsai nekad nav bijis ne vīra, ne bērnu: viņai karjera allaž bijusi svarīgāka par privāto dzīvi. Tomēr viņai vienmēr ir bijis kāds līdzās. Savulaik viņai piedēvēja romānu ar pašu Alēnu Delonu, bet viņa līdz pat šim brīdim kautri noliedz faktu, ka spējusi savaldzināt vienu no vispievilcīgākajiem aktieriem visā Holivudas vēsturē. Cienījami!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.