Šobrīd daudzu zvaigžņu popularitāte vistiešākajā veidā ir saistīta ar viņu aktivitāti sociālajos tīklos. Tomēr starp pirmā līmeņa zvaigznēm joprojām ir arī tādas, kuras ir izcilas bez miljoniem „like” un sekotājiem. Par tiem šoreiz stāsts.

Andželīna Džolija

Foto - Leta/AP
Foto - Leta/AP

Ja Andželīnai Džolijai būtu Instagram konts, tajā noteikti būtu daudz interesanta: kadri no ceļojumiem ANO misijas ietvaros, ģimenes fotogrāfijas ar sešiem bērniem un filozofiski citāti par mūžīgām vērtībām. Tomēr izskatās, ka Andželīnai tas ir vienaldzīgi. Un kādēļ gan lai tērētu laiku sociālajos tīklos, ja viņas dzīve ir tik interesanta.

Dženifera Anistone

Foto - Leta/AFP
Foto - Leta/AFP

Arī Dženifera neatpaliek no savas zvērinātas draudzenes un pareizi dara. Pēc skaļās šķiršanās no Breda Pita aktrise cenšas nodalīt darbu no privātās dzīves. Tādēļ viņas sociālajos tīklos jūs diez vai atrastu kaut ko interesantu, izņemot dažus darba mirkļus. Tomēr viņas fani nespēja pārdzīvot „Draugu” zvaigznes neesamību Instagram un viņas vārdā izveidoja kontu, kuram šobrīd ir pusmiljons sekotāju.

Benedikts Kamberbačs

Foto - Leta/AP
Foto - Leta/AP

Pieļaujam, ka mūsu mīļais Šerloks vienkārši negrib tikt izsekots, tādēļ nav reģistrējies nevienā no populārajiem sociālajiem tīkliem. Bet ļoti iespējams, ka ir arī cits iemesls: pēdējā laikā šis britu skaistulis ir aizņemts tik daudzos dauzmiljonu projektos, ka viņam droši vien nav pat tik daudz laika, kā piezvanīt savai mammai: te jāglābj pasaule, te jāizmeklē noziegumi. Nu, jūs jau paši saprotiet!

Dženifera Lorensa

Foto - Leta/AFP
Foto - Leta/AFP

Mēs sapņojam par to, lai Dženiferai Lorensai beidzot būtu Instagram konts. Aktrisei ir tik smalka humora izjūta, ka, izveidojot savu kontu, par viņu smietos visa Instagram pasaule. Pati Džena ir atzinusies, ka visi jauninājumi līdz viņai nonāk ļoti lēni. „Līdz brīdim, kad es izveidošu kontu sociālajos tīklos, modē būs jau kaut kas cits. Es tikai pirms gada nopirku kompaktdisku somu,” paziņoja Džena vienā no intervijām.

Džonijs Deps

Foto - Leta/Reuters
Foto - Leta/Reuters

Soctīkli būtu lielisks veids kā Džonijam izkārpīties no finansiālās bedres. Pēc šķiršanās no Amberas Hērdas Holivudas galvenā „pirāta” finanšu stāvoklis ir krasi pasliktinājies.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem