Kokteilis
Apbrīno

Zvaigznes, kuras iekļuvušas Ginesa rekordu grāmatā0


Kolumbiešu dziedātāja Šakira.
Kolumbiešu dziedātāja Šakira.
Foto – Leta/AFP

Izrādās, slavenības sacenšas ne tikai par „Oskara”, „Grammy” un citu vērā ņemamu balvu nomināciju skaitu. Dažas, piemēram, uzstāda visai savādus rekordus, kuri tiek fiksēti Ginesa rekordu grāmatā.

Volts Disnejs

Publicitātes foto

Cilvēks, kurš mums ir uzdāvinājis neskaitāmi daudz burvīgu animācijas filmu varoņu, tādus kā Pinokio, Mikiju Mausu, Bembiju un citus, tiek uzskatīts par divkārtēju „Oskara” balvu rekordistu. Visas prestižās balvas vēsturē Volts Disnejs ticis nominēts visvairāk – 59 reizes. Un otrs viņa rekords – par nominācijām viņš saņēmis 26 zelta statuetes.

Hjū Lorijs

Publicitātes foto

Britu aktieris Hjū Lorijs par Ginesa rekordu grāmatas rekordistu kļuva 2011. gadā. Par to viņš var būt pateicīgs seriālam „Doktors Hauss” („House, M.D.”), kurā aktieris atveido galveno lomu. Saskaņā ar oficiālo statistiku, seriālu ir noskatījušies vairāk nekā 82 miljoni cilvēku 66 pasaules valstīs. Jāatzīmē, ka Hjū Lorijs ir apsteidzis aktieri Deividu Haselhofu, kurš pazīstams pēc lomām seriālos „Pludmales patruļa” („Baywach”) un „Ceļojošais bruņinieks” („Knight Rider”).
„Doktors Hauss” divkārt tika apbalvots ar prestižo „Emmy” balvu par labākos scenāriju un labāko režisora darbu, bet pats Hjū divreiz saņēma „Zelta Globusu” par aktiermeistarību.

Ozijs Osborns

Ozijs Osborns kopā ar sievu Šāronu.
Foto – Leta/AP

2010. gadā mūziķis uzstādīja rekordu par visskaļāko un garāko masu kliedzienu. Losandželosas beisbola komandas „Lodgers” spēles laikā Ozija uzstāšanās laikā pēc mūziķa komandas kliedza 52 tūkstoši skatītāju.
Mūziķim pieder vēl viens rekords, kas tika uzstādīts tālajā 2003. gadā. Ozijs Osborns kopā ar meitu ierakstīja dziesmas „Changes” kaverversiju, kas sasniedza britu topu virsotnes un kļuva par mūziķa vienu no lielākajiem hitiem. Pēc šī notikuma viņš iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā izpildītājs, kura dziesmas hitparāžu virsotnes sasniegušas ar vislielāko laika intervālu (33 gadi).

Roberts Daunijs jaunākais

Foto – Leta/AP

Filmas „Dzelzs vīrs” („Iron Man”) zvaigzne Ginesa rekordu grāmatā iekļuva, nepieliekot pilnīgi nekādas pūles. Aktieris vienkārši aizbrauca uz Ķīnu un viņa tika pasniegta atklātnīte, kuru bija parakstījuši 5339 aktiera fani.
Jāatzīmē, ka iepriekšējais rekords, kas tika uzstādīts 2012. gadā piederēja Vinstona Čērčila radiniekiem (4347 paraksti). Robertam tika pasniegts oficiāls sertifikāts, kas apliecina jauno rekordu.

Semjuels Lī Džeksons

Foto – Leta/Reuters

Aktieris kļuva par rekordistu, jo viņa filmas guvušas vislielākos kases ieņēmums. Aktiera kontā ir vairāk nekā 100 filmas un vidēji viņš filmējas četrās filmās gadā. Par tādām darba spējām viņu var tikai apskaust.

Šakira

Foto – Leta/EPA

Viena no pēdējo gadu veiksmīgākajām māksliniecēm savu pirmo rekordu uzstādīja 2005. gadā. Viens no dziedātājas albumiem kļuva par vispārdotāko ASV. Otrs rekords viņai pieder, pateicoties dziesmai „La Tortura” – visu laiku vispārdotākajam spāņu singlam. Savukārt mākslinieces trešais rekords saistīts ar „smaidiņiem” sociālajos tīklos. Šakira kļuva par pasaulē pirmo cilvēku, kurš Facebook saņēmis 100 miljonus „smaidiņu” ikonu. Dziedātāja ir apbalvota ar trīs sertifikātiem, kas apliecina viņas nopelnus.

Dveins Džonsons

Foto – Leta/EPA

Filmas „Ātrs un bez žēlastības” („Fast and the Furious”) zvaigzne uzstādījis visai interesantu rekordu. Lai cik smieklīgi tas neliktos, bet viņš Ginesu rekordu grāmatā iekļuvis, pateicoties savai mīlestībai pret selfijiem. Amerikāņu aktieris veicis 105 selfijus 3 minūšu laikā. „The Rock” (aktiera iesauka) patīk sevi fotografēt dažādu pasākumu laikā vai kopā ar faniem. Aktieris joko, ka arī podziņas spiešana ir lielisks muskuļu treniņš.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv