Kokteilis
Apbrīno

Žurnāliste Una Ulme: “Izrādās, ka esmu par vecu!”0

Foto: LETA

Izskatīgā pašmāju žurnāliste un grāmatas “Skaistumam nav gadu” autore Una Ulme paudusi savu pārsteigumu, izlasot kādas tūrisma aģentūras piedāvājumu, kur sacīts, ka tiem, kas vēlas doties uz Peru, ir jābūt jaunākiem par 45 gadu vecumu.

Savā sociālajā kontā vietnē Facebook.com Una raksta: “Izrādās, ka esmu par vecu, lai dotos uz Peru. … “maksimālais dalībnieka vecums 45 gadi”, tā vēsta kāda tūrisma pakalpojuma sniedzēja ceļojuma apraksts. Uz manu neizpratni par šādu ierobežojumu, saņēmu kolorītu atbildi:

“Vecuma ierobežojums ir tāpēc, ka mūsu Piedzīvojumos piedalās diezgan jauni cilvēki un vakari beidzas ar ballītēm kādā vietējā bāriņā. Ja ar ballītēm ir saprotams plikas kājas smiltīs vai vietējā klubiņā Despasito ritmos ar aliņa pudeli rokās nevis vīns no glāzes glamūrīgā vietā vai dziedot šlāgerus, tad WELCOME arī nedaudz virs vecuma limita.”

Ir dažādi cilvēki, bet mēs dzīvojam 21.gadsimtā, kad zūd robežas starp dažādām paaudzēm, kā tas bija agrāk. Tie, kas neiet līdzi laikam, nespēj pielāgoties jaunajiem apstākļiem, kādos mēs šobrīd dzīvojam. Un tāpēc mani aizvaino šāda šaura, stereotipiska, aizspriedumaina domāšana, kas nav nekas cits, kā vecuma diskriminācija.

Vai vienā vārdā sakot – STULBUMS.
Saistītie raksti

Varbūt vienkāršāk būtu bijis norādīt, ka šis ir jauniešiem domāts ceļojums, lai vecās tantes pašas meklē sev domu biedrus, ar kuriem kopā dziedāt šlāgerus. Lai vai kā, uz Peru došos jebkurā gadījumā, gan jau kaut kā aizkulšos līdz tam Maču Pikču par spīti savam cienījamam vecumam.”

LA.LV Aptauja

Ko Tu domā par šādu vecuma ierobežojumu ceļošanai?

  • Katrs pakalpojumu sniedzējs var izvirzīt savus noteikumus
  • Stulbums
  • Man vienalga

Jāteic, ka Unas ieraksts sociālajā vietnē guvis lielu atsaucību un vairums cilvēku komentāros žurnālistei izsaka atbalstu par to, ka šāda tūrisma aģentūras “politika” ir patiešām diskriminējoša, jo, kā zināms, cilvēki ir ļoti dažādi un gada skaitlis pats par sevi neko daudz neizsaka.

Unas ierakstu var lasīt šeit:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda