Pirms nepilna mēneša pazīstamās žurnālistes Elitas Veidemanes ģimene kļuvusi par vienu ģimenes locekli bagātāka – viņas mājās ienācis kucēns, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Šis gads Elitai sākās skumji – viņas Velsas korgijs Bruno negaidīti devās uz citiem medību laukiem. Šo zaudējumu Elita ļoti pārdzīvoja, jo šis sunītis bija ne tikai viņas, bet arī viņas mirušā dzīvesbiedra Aivara Brīzes, mīlulis.

Šo fotogrāfiju savā Facebook.com profilā gada sākumā Elita parakstīja šādi: Te nu mēs esam… Gaiši, mīlestībā un siltumā.. Aivars, Bruno un es. Divi jau debesīs. Kā zvaigznītes…


Jau pēc Bruno apbēdīšanas Elita tomēr esot zinājusi, ka viņai būs jauns sunītis, noteikti korgijs, jo šī šķirne ļoti patīk.

Mazais korgijs nācis no kādas audzētavas tepat Salaspilī. Žurnāliste stāsta, ka tiklīdz viņas ar meitu aizbraukušas uz šo audzētavu ciemos, uzreiz bijis skaidrs, ka šis kucēns, kas gāzelēdamies nācis viņai pretī, būs īstais. Mazulis ticis pie vārda Teodors.

“Suns dod tādu patīkamu nemieru un kņadu mājās. Ar viņu jāiet staigāt, ar viņu jārunā un jāņemas – suns ir gluži kā cilvēks. Kā mazs bērns, kurš nekad neizaug liels. Man patiešām ļoti pietrūka tās nadziņu skrapstināšanas un kāda, kas tevi vienmēr ar prieku sagaida un pavada,” – viņa stāsta žurnālam.

Elitas mājās dzīvo arī septiņi kaķi, ar kuriem mazais Teodors sadzīvojot gana labi.