Kā atklāj žurnāls “Privātā Dzīve”, populārais latviešu estrādes dziedātājs Žoržs Siksna (59) un diplomētā angļu filoloģe, tagad arī Žorža skatuves partnere Anna Zaiceva (38) pirmoreiz satikušies, kad viņa, būdama skolniece, piedalījusies konkursā “Future Stars”, kura žūrijā bijis populārais dziedātājs. Lai gan Žoržs Siksna nav bijis viņas bērnības elks, tieši pie viņa pēcāk Anna sākusi apgūt dziedāšanu un šobrīd var lepoties ar labu altu.

Anna latviešu valodu iemācījusies vēlu, jo no Baltkrievijas uz Latviju kopā ar vecākiem pārcēlusies jau skolas laikā un, iepazīstoties ar Žoržu Siksnu nav zinājusi, ka viņš Latvijā ir ļoti populārs mākslinieks. Šobrīd abi kopā dzīvo jau gandrīz četrus gadus, lai gan sākotnēji tas licies kaut kas neiespējams, jo baidījusi gadu starpība.

Pārbaudījumu abu attiecības izturējušas pirms sešiem gadiem, kad pēc uzstāšanas Amerikā Ņujorkas latviešiem mājupceļā Žoržam lidmašīnā kļuvis slikti un bijis jāpaliek Amsterdamas slimnīcā. Situācija bijusi ļoti nopietna – vienlaicīgs insults un infarkts. Šobrīd dziedātājs cenšas ēst veselīgi un maltītēs attiecies no sāls un cukura. Ikdienā abi kopā dodas garās pastaigās. Brīvajos brīžos abi labprāt dodas uz Tērveti, kur dziedātājs no mammas mantojis māju. Tur beidzot var ļauties makšķerēšanas kaislībai.

Par savu dzīvesbiedri Žoržs saka, ka viņš augsti novērtē Annas spēju visu sasniegt ar darbu. Arī pacietību un mieru. Par kāzām gan abi pagaidām nedomājot, jo tas brīdis pienākšot pats.

Foto - Facebook.com
Foto - Facebook.com