Kokteilis
Dzīvo

Zodiaka zīmes, kas ir saistītas karmiski – jau kopš dzimšanas brīža0

Foto: Pixabay

Šie cilvēki ir saistīti jau kopš viņu dzimšanas brīža. Ja esi dzimis kādā no šīm zodiaka zīmēm, lūk, tavs karmiskais partneris:

Lauva un Strēlnieks

Šīs divas Uguns zīmes ļoti vilina vienu pie otra. Viņi ir saistīti karmiski, taču viņiem būs jāiziet ļoti grūts dzīves ceļš, lai saglabātu attiecības. Daudzi cilvēki padodās, tomēr tie, kas iztur, saprot, ka dzīve bez šī cilvēka nav iespējama. Ugunīgais temperaments abus šos zodiaka zīmju pārstāvjus provocē uz pārsteidzīgiem spriedumiem, lēmumiem un uzvedību, taču dziļi sirdī viņi vienmēr viens otru atbalsta.

Jaunava un Vērsis

Šīs ir divas Zemes zīmes, kas var izveidot savā starpā arī lielisku draudzību. Šie cilvēki saprot viens otru no pusvārds, un vienmēr zina, ko otrs domā.
Dažkārt šo divu laulību no malas var šķist kā aprēķina laulības, taču patiesībā tā nav. Jaunava un Vērsis ”stāv un krīt” par otru, un vēl viņi abi pievērš milzīgu uzmanību sīkumiem (tajā skaitā arī sadzīviskiem).
Viņiem abiem ir vieni un tie paši ideāli, tāpēc viņi ir gan ļoti saskanīgs pāris, gan ļoti labi draugi.

Zivis un Vēzis

Savienību, kāda valda starp šiem cilvēkiem, varētu nosaukt pat par kosmisku. Un nav runa tikai par vīrieša un sievietes attiecībām, bet par jebkādām – bērna un mammas, draugu, vecmāmiņas un mazmeitas. Šie cilvēki viens otru izjūt tik smalki, ka otrs var pat neko neteikt, ka ir kaut kas noticis, jo partneris to jau zina.
Ja šie cilvēki kopā ir kā pāris, vēlams, ka viņi satiktos jau nobriedušā vecumā – tad viņiem abiem aiz muguras būs gan kļūdas, gan secinājumi par tām. Šie cilvēki ir arī pietiekoši mērķtiecīgi un kopā viņi var sasniegt daudz. Ļoti daudz.

Saistītie raksti
LA.lv