Labas un sirsnīgas attiecības ar mīļoto cilvēku vēlas visi, tomēr ne visiem izdodas to iegūt. Mēs pieļaujam dažādas kļūdas, pieņemam nepareizus lēmumus un reizēm pat izvēlamies neīstos cilvēkus sev blakus. Katrai zodiaka zīmei ir savas visbiežāk pieļautās kļūdas rīcībā un lēmumos, kas ir traucēklis ceļā uz laimīgām attiecībām.

Auns

Jūs esat viens no labākajiem klausītājiem starp visām zodiaka zīmēm. Jūs mīlat savu partneri apbērt ar mīlestības apliecinājumiem. Tās ir lieliskas rakstura īpašības, kamēr vien tas nekļūst uzmācīgi. Kad partneris sāks “smakt” no šādiem apliecinājumiem, tā jūsu čūskas tvēriens kļūs vēl spēcīgāks – jūs ar visām savām maņām viņu neapzināti un apzināti gribēsiet noturēt, tā vietā, lai palaistu vaļā… Bet viss ir kā jau teicienā – ar varu mīļš nebūsi.

Vērsis

Jūs esat uzticīgs savam partnerim un cerat uz ilglaicīgām attiecībām, bet jūsu lielākā problēma  ir iemācīties piedot un aizmirst nepatīkamus brīžus. Diemžēl jūs pats uz to koncentrējaties, kā rezultātā jūsu partnerim visu laiku ir sajūta, ka viņš pie kaut kā ir vainīgs. Viņš ātri var no tā nogurt.

Dvīņi

Jūs attiecībās bez mitas cīnaties starp flirtu un rutīnu. Jums ir vajadzīgs partneris, kurš ir tikpat spontāns un aktīvs, kā jūs. Kā tikko jūs sāksiet just rutīnas piedevu jūsu ikdienas dzīvei, jūs meklēsiet piedzīvojumus, atpakaļ neskatoties. Jūsu lielākā problēma ir jūsu nepastāvība.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Vēzis

Jums patīk izlikties par bezsirdīgu, tādā veidā slēpjot savu viegli ievainojamo dvēseli. Kā tikko jūs sāksiet uzticēties un veltīsiet šim cilvēkam savu dzīvi, tā viss nostāsies savās vietās. Otrs jūsu trūkums – ja attiecības kaut kādu iemeslu dēļ ir beigušās, palaidiet tās. Nebojājiet dzīvi ne sev, ne otram cilvēkam.

Lauva

Jūs esat slavens ar savu nespēju pieņemt komporomisus, tāpat arī ar savu pašpārliecinātību. Tā ir jūsu maska, kas slēpj vājības. Ja jūs mācētu pārvarēt to, no kā visvairāk baidāties – ka ar jums kāds manipulēs, ja jūs šim cilvēkam atklāsieties vai viņš jūs nodos, un netēlosiet no sevis dzelzs lēdiju vai bruņinieku maskā, tad problēmu attiecībās jums nebūs. Iemācieties uzticēties!

Jaunava

Jūs esat tik perfekts, ka aizbiedējat vairumu potenciālo partneru jau pirmajā randiņā. No otras puses, tie ir jūsu augstie standarti: cik prasīgs esat pret sevi, tik – arī pret partneri. Atliek vien novēlēt veiksmi jums satikt otru Jaunavu!

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Svari

Jūs protat uzbūvēt veiksmīgas attiecības, pateicoties savam raksturam. Jūsu lielākā problēma ir tā, ka jūs pārāk daudz no dodat, bet maz pieprasat no otra. Jums ir jāiemācās novilkt robežas, citādi jums “kāps uz galvas”.

Skorpions

Jūsu kaislīgais un emocionālais raksturs ir kā magnēts pretējam dzimumam. Taču jūs spējat arī aizbiedēt ar savu temperamentīgo raksturu. Un vēl jūs absolūti neprotat piedot pat visniecīgākos grēciņus. Viens nepareizs solis un cilvēkam vairs nav nekādu iespēju izpirkt savu vainu.

Strēlnieks

Jūs ātri iemīlaties un kļūstat ļoti dāsns pret izredzēto. Taču dažkārt tas var kļūt par problēmu, jo jums ir raksturīgi valkāt “rozā brilles” un neredzēt daudzus mīnusus otrā cilvēkā. Neļaujiet cilvēkiem izmantot jūsu labo gribu.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mežāzis

Jūs esat tik ļoti koncentrējies radīt stipru ģimeni, ka reizēm pat aizmirstat pārliecināties par to, vai jūsu izredzētais patiešām ir tas cilvēks, kurš ir pelnījis jūsu uzmanību! Bez tam, jūs vairāk uztraucaties par to, kā jūsu attiecības izskatās citu cilvēku acīs, nevis par to, kas notiek “aiz durvīm”.

Ūdensvīrs

Jūs esat sapņotājs un romantiķis. Jūs varat būt viena no visuzticīgākajām zodiaka zīmēm ar nosacījumu, ka jums tiek ļauts būt jums pašam. Jūs uzreiz ieņemsiet spītības pozu, ja jutīsiet, ka partneris sāk ar jums manipulēt vai kontrolēt. Katrs mēģinājums jūs kontrolēt vedīs jūs tuvāk pie attiecību beigām. Tāpēc centieties būt kopā ar tādu cilvēku, kam kontrolēšanas mānija nepiemīt.

Zivis

Jūs esat visjūtīgākā un emocionālākā zodiaka zīme no visām. Vienlaikus tā ir laime un lāsts. Jūs cenšaties savu izredzēto apbērt ar mīlestību un izrādīt savas emocijas (kā labās, tā sliktās), bet jūsu problēma ir tāda, ka jūs netiekat galā ar savu emocionālo stāvokli, ar to arī attiecībās radot milzīgu diskomfortu savam partnerim.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem