Kokteilis
Dzīvo

Zirneklis mājās: 11 ticējumi, kas var brīdināt gan par nelaimi, gan solīt veiksmi0

Foto: Unsplash

Attieksme pret zirnekļiem ir ļoti dažāda – gan ikdienišķās situācijās, gan ticējumos un ezotērikā. Ir cilvēki, kas ļoti baidās no zirnekļiem, ir tādi, kam tie ir vienaldzīgi, bet citiem tie patīk. Arī ezotērikā un ticējumos nozīme nav viennozīmīga. Ir dažu tautību ticējumi, kuros zirnekļu parādīšanās sola laimi un veiksmi, bet ir tādi, kas sola nepatikšanas un nelaimes.

Lūk, 11 populārākie ticējumi par zirnekļiem:

1. Ieraudzīt zirnekli virtuvē – brīdina par problēmām, kas var uzrasties ģimenē. Parasti tas brīdina par iespējamu mīļotā cilvēku krāpšanu vai šķiršanos.

2. Ieraudzīt zirnekli vannas istabā – nav laba zīme, tā paredz, ka šai ģimenei drīzumā trūks naudas līdzekļu. Tāpat, iespējams, nākotnē notiks kaut kas, kas prasīs lielus naudas ieguldījumus.

3. Ieraudzīt zirnekli guļamistabā – laimīga zīme, kā tiem cilvēkiem, kam ir partneris, tā arī tiem, kas vēl viņu nav satikuši. Gaidiet laimi, kas jūs dzīvē pavadīs ļoti ilgi.

4. Ieraudzīt zirnekli koridorā – brīdinājums! Pie tava dzīves apvāršņa var parādīties kāds cilvēks, kas skaudīs tevi un tavu dzīvesveidu.

5. Ieraudzīt zirnekli, kas pin zirnekļa tīklu – tas vēstī sliktas ziņas. Visticamāk, ka jūs gaida nepatikšanas.

6. Ieraudzīt bēgošu zirnekli – gaidāmas slimības vai pat kāda tuvinieka nāve.

7. Ieraudzīt zirnekli, kas rāpo skapī vai uz drēbēm – iztērēsi daudz naudas iepirkumos.

8. Ieraudzīt zirnekli uz sienas – gaidāmas laimīgas pārmaiņas.

9. Ieraudzīt zirnekli, kas nekustīgi sēž vienā vietā – gaidāmi naudas ienākumi, kas gan, par nožēlu, drīzumā būs jāiztērē.

10. Ieraudzīt zirnekli, kas skrien pa zemi – gaidāmi lieli naudas tēriņi.

11. Pamanīt nokritušu zirnekli vai tādu, kas uzkrīt uz tevis paša – gaidi lielu laimi.

LA.lv